Psychologia, działanie mózgu.

Telegonia

Post 19 sty 2011, 21:50

temat znany mi z rosyjskich stron. Dziś kolega z innego forum zadał pytanie , z radością zauważyłem,że są wspaniałe teksty na ten temat juz w języku polskim http://www.freeyourmind.fora.pl/poza-te ... ia,35.html

Z książki Nadieżdy Siemionowej "Szkoła zdrowia", rozdział :

JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWA

W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina.
Nadieżda Siemionowa

Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali - nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.

Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.

A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina" znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach" (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).

Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).

Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.

Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.

Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.

A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej...

„W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności" (Słupów, Petersburskie nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc,| układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.

_________________


Zrobiono w XIX wieku w Anglii doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało sie coś innego.
Po jakimś czasie urodził się źrebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski Shocked jak zebra.

Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego "przechodzi" z samca na samicę.
easy russian
 

Re: telegonia

Post 19 sty 2011, 22:43

klacz może być "pełnej krwi angielskiej" lub "czystej krwi arabskiej", to dwie różne rasy
ogier "rasy arabskiej" cóż to takiego? :lol: , jakiej maści był ogier, jakiej maści była klacz?? w jakich miejscach na ciele źrebięcia występowało pręgowanie?? jaki był wzór pręgowania??w jakim odstepie czasu pokryto klacz ponownie i jak ostatecznie ustalono ojcostwo?? (długość ciąży klaczy może się wahać od 320-360 dni, a niektóre źródła podają nawet szerszy zakres) :lol:
w XIX w. nie mieli pojęcia o tym jak dziedziczą się maści koni, a tym bardziej nie mieli możliwości potwierdzić ojcostwa konkretnego ogiera ze 100% pewnością (na podstawie badania markerów DNA) :roll: więc może tatusiem jednak był pan zebr?? :D

poza tym szczątkowe "prążkowanie" (np. w postaci pręgi grzbietowej) występuje bardzo często u koni różnych ras, w tym także szlachetnych jak np. ww. i ich pochodne


no i przydało by się jakieś źródło dla potwierdzenia tej "nejlepszości" ruskich "rumaków" (i w jakich konkretnie dyscyplinach :?: )czy krów mlecznych

BTW jak już jesteśmy przy koniach czystej krwi arabskiej--> najlepsze konie tej rasy to akurat są hodowane w Polsce i to od wielu wielu lat... :D A Ruscy swoją hodowlę w tym dziale budowali w dużej mierze na koniach, które zrabowali z Polski w 1939r....... :lol:

ktoś kto naskrobał tę notkę (z podanego linka) chyba ograniczył się wyłącznie do kopiuj-wklej bez jakiejś głębszej refleksji ani zrozumienia o czym skrobie - takie moje odczucia :-k
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: telegonia

Post 19 sty 2011, 23:00

na koniach sie nie znam . Masz rację,że polskie od lat mają renomę . mieszkam na Pomorzu a stadnina Biały Bór była sławna od czasów 2 wojny światowej.
Szczegóły (błędy ) wynalezione przez Ciebie mogą być spowodowane nieznajomością sprawy przez tłumacza. O sobolach ruskich słyszałem od lat ( nie mówmy tu o czasach po 1917 bo to już degradacja - choc dla wierchuszki partyjnej cały czas luksusy były dostępne i ktoś sprawy kontynuował ). Ja znam temat z innych źródeł -poszukam na rosyjskich kwestię ich osiągnięć hodowlanych . Osobiście znane mi jest zjawisko poprzez bliskie kontakty rodzinne z hodowcami psów . Oni nie mają co do meritum żadnej wątpliwości - suka , która "się skundli " ( w potocznym języku od dziesiątek lat funkcjonuje przecież pojęcie "skundlić się ") nie da już nigdy pełnowartosciowego (oczekiwanego przez hodowcę potomstwa.

w jakim odstepie czasu pokryto klacz ponownie i jak ostatecznie ustalono ojcostwo??
posłużę się moim doświadczeniem i dodam,że z psami czyniono to w takim czasie ,że zdecydowanie wykluczona była możliwość zapłodnienia przez pierwszego .

jak ustalic ojcostwo 100 lat temu ? A po cholerę markery DNA ? ( słyszałem ,ze nie dają 100% gwarancji trafności odczytu-ponoć szacuje się ją na około 90%) ) - jesli ktoś skutecznie dozorował pannę koń to chyba może mieć pewność ?

A Ruscy swoją hodowlę w tym dziale budowali w dużej mierze na koniach, które zrabowali z Polski w 1939r....
nie o tych "ruskich" mowa - carska armia miała wspaniałe konie . Poczytaj o kozackich pułkach i konnicy z przed lat 300. Napoleon ponoć mawiał,że gdyby miał 10% takiej armii jak Kozactwo to zawojowałby świat.
easy russian
 

Re: telegonia

Post 19 sty 2011, 23:28

Easy, ale ślad energetyczny pierwszego razu działa w obie strony :P Jest jak odcisk palca, linie papilarne.
Zatem jak się pies skundli, to i dziewicza suka pełnowartościowego potomstwa nie da.
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: telegonia

Post 19 sty 2011, 23:57

Kaszubie ciąża u suki trwa bodajże 62 dni(książkowo) i wahnięcia raczej niewielkie a cieczka raz lub dwa razy do roku więc nietrudno upilnować

klacz sie grzeje w zasadzie co 21 dni (nawet liczmy, że co miesiąc) praktycznie przez cały rok, a do tego nawet po skutecznym zaźrebieniu mogą występować u niej cyklicznie objawy rui do 2 czy 3 miesiąca ciąży, czasem z owulacją i może się też zdarzyć, że skutecznie pokryta klacz (z potwierdzoną źrebnością) w takiej "ciążowej" rui pokryta ponownie tym czy innym ogierem zresorbuje pierwszą ciążę i "zajdzie" ponownie

i pewnie dlatego psy różnych płci mogą sobie biegać razem z wyłączeniem okresu cieczki u suk, a konie są "sortowane" płciowo w niedługim czasie po odsadzeniu od matek i utrzymywane osobno w zasadzie do końca życia, a omyłkowe pokrycia i tak się zdarzają (sporadycznie ale jednak)

badanie markerów jest BARDZO skuteczne, jeśli chcesz mogę poszukać źródła na ile dokładnie tę wartość oszacowano ,
zresztą badanie jest standardowo wykonywane dwukrotnie a w razie wątpliwości można zdaje się jeszcze powtórzyć

bywa, że panna pilnowana była a "papierowy" ojciec nie zgadza się z rzeczywistym u źrebięcia i gdyby nie badanie to by nikt nawet nie podejrzewał... :D
dla hodowcy to wstyd jak ch(oroba) więc żaden szanujący się nie lekceważy sobie tematu, tym bardziej, że źrebię takie nie może być uznane (wpisane do księgi stadnej) więc często gęsto jest niewiele warte - na ogół tyle ile waży... :(

słyszałam również o przypadku gdzie omyłkowo "zamieniono" 2 bardzo podobne do siebie klacze z jednej hodowli(dokumentami - sprzedając je) a kwestia wyszła dopiero w dobry (ponad) rok później przy standardowym badaniu markerów ich przychówku, które urodziły już u nowych właścicieli, czyli wyszło, że źrebięta które te klacze urodziły nie były ich źrebietami
niezła paranoja co? gdyby nie obowiązkowe badania to wszyscy żyli by sobie w błogiej nieświadomości po wsze czasy :D
to dopiero szok musi być dla hodowcy

takie pomyłki zapewne zawsze się zdarzały rzadko bo rzadko, ale po prostu nikt o nich nie wiedział ;)
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: telegonia

Post 20 sty 2011, 00:58

Aniszai napisał(a):Easy, ale ślad energetyczny pierwszego razu działa w obie strony :P Jest jak odcisk palca, linie papilarne.
Zatem jak się pies skundli, to i dziewicza suka pełnowartościowego potomstwa nie da.

to prawda . Ale w wypadku samca ( jakkolwiek to nie brzmi -proszę o wybaczenie - człowieka to też dotyczy ) spermatoid z "odbitym kodem energetycznym " zmienia się po upływie czasu, zmienia sie na nowy . U człowieka jest to chyba max pół roku - natomiast z rodem żeńskim jest tak,że komórki jajowe na całe życie istnieją już w ciele małej dziewczynki wszystkie. Jeśli kobieta upije się alkoholem to ślad (kancer energetyczny ) pozostaje na wszystkich komórkach jajowych noszonych w ciele . Facet po jakimś czasie wstrzemięźliwości alkoholowej (czy płciowej- masz rację Aniszai , czytałem w ruskich zapiskach o takim fakcie,że żołnierz wracający z frontu przespał sie na dworcu ze skośnooką prostytutką . Po powrocie do domu bardzo szybko zadbał o to by zostać ojcem- matką była wierna miejscowa dziewczyna . Dziecko urodziło się skosnookie ). ..... .może być ojcem pełnowartościowych dzieci.

Jest sposób w wypadku człowieka na naprawę tego stanu i usunięcie deformacji czy to z pierwszego -niefortunnego połaczenia czy tez jakichś błędów typu alkohol ale wymaga dwóch rzeczy : prawdziwej miłości z kolejnym partnerem i władania swoją energią seksualną . http://www.youtube.com/watch?v=eKPDljYBIAE
easy russian
 

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 20:16

Tłumaczenie takiego fragmentu
http://youtu.be/NouKgKiBNCI
easy russian
 

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 21:31

Posiadacze żadkiego obłędu z duma stwierdzili:
-ja to mam we krwi!
-ja to mam w genach!
_ja to wyssałem z mlekiem matki!
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 21:48

Easy częściowo cię rozumiem, są kwestie,że po czasie wiem, że miałeś "rację" tzn. wiedziałeś co mówisz ale mam pytanie na razie piszesz o alkoholu a w domyśle narkotyki TEŻ?
A z drugiej strony po ostatnich moich prywatnych przeżyciach nie wziąłeś jednej biologicznej sprawy kobiecej pod uwagę:

kobieta co miesiąc przechodzi podczas miesiączki swój proces oczyszczania,w którym każde nie użyte jajeczko wraz z całą wyściółka,że się tak wyrażę nie wg biologi zostaje wydalone z organizmu, na dodatek z kimś ostatnio o tym rozmawialiśmy ,że jak się wstrzela kobieta w fazy pełni księżyca to znaczy,że ma w miarę zdrowy organizm bo reaguje na zegar przyrody i jest kobietą bardziej "the best" na rodzenie dzieci, tak ogólnie.
Jesli więc kobiecy proces oczyszczania służy jeszcze czemuś wyższemu niż zmiana jajeczka jesli nie było poprzednie zapłodnione to dlaczego by nie w podobnym celu co proces u mężczyzny o którym piszesz?
Co Ty na to?
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 22:37

Ale wydala się tylko jedno niezapłodnione jajeczko, a nie przebudowuje cały zestaw..

Narkotyki pewnie też... ;). Ciekawe czy np. żywność genetycznie modyfikowana też wpływa, nie tylko na zdrowie matki, ale też na kondycję komórek jajowych :). To daje zupełnie inne spojrzenie na to. Jajeczka przestają się wydawać takie nienaruszalne i czekające w spokoju, tylko są integralną częścią na którą wpływamy codziennymi wyborami tak samo jak na inne części naszego ciała... to daje zupełnie inny wymiar dlaczego kobiety powinny bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie :)

Jestem ciekawa na ile np. prezerwatywy upośledzają to zjawisko? :) Czy w ogóle nie upośledzają, bo może rzecz się dzieje tylko na poziomie fali energii, która występuje wraz z wytryskiem?

Ciekawe zagadnienie, tak różne ideowo od propagowanej obecnie 'wolności' seksualnej :).

Jest w filmikach mowa o tym, że można rozbujać tak wichry seksualnej energii między kochającymi się ludźmi by wymazać "stemple" i otworzyć wszystkie czakry, połączyć z mądrością babek prababek i w ogóle cuda wianki :). Ciekawe jak do tego dokładnie dojść, ale pewnie nie ma jednej drogi.. :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 22:47

Ziarenko napisał(a):kobieta co miesiąc przechodzi podczas miesiączki swój proces oczyszczania

Istnieje plemię na terenie Archipelagu Malajskiego, w którym właśnie z tego powodu uważa się mężczyznę za istotę nieczystą (t.j. ponieważ nie oczyszcza on swego organizmu co miesiąc, podobnie jak to czyni kobieta). Tak więc, rytualnie, podczas określonej fazy księżyca mężczyźni zbierają się nocą na plaży i sami dokonują oczyszczenia. Robią to w sposób następujący: nacinają z obu stron penisa na całej jego długości i owijają go w liść jakiejś konkretnej rośliny (nazwy nie pomnę). Ich rana krwawi jeszcze przez kilka dni, zaś oni nie dotykają jej, nie zdejmują liścia dopóki sama po kilku dniach się nie zagoi...

To co chłopcy, może spróbujecie małego oczyszczenia?;)

Btw. By nie tworzyć offtopu, wspomnę, iż czytałam w wielu tekstach antycznych o rytualnej kąpieli, przywracającej kobiecie dziewictwo:). Najprawdopodobniej rytuał ten stosowany był m.in. na terenach Grecji jeszcze w czasach matriarchatu. Jestem bardzo ciekawa jakie znaczenie miało wówczas dziewictwo i dlaczego było tak istotne dla działań mistycznych...
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 23:01

luth napisał(a):...................

Jestem ciekawa na ile np. prezerwatywy upośledzają to zjawisko? :) Czy w ogóle nie upośledzają, bo może rzecz się dzieje tylko na poziomie fali energii, która występuje wraz z wytryskiem?
................
dokładnie tak . Prezerwatywa nie chroni bo rzecz się dzieje energetycznie . Fala energii emitowana przez mężczyznę . Wiele na ten temat w książkach Mantaka Chia , są na allegro " miłosny potencjał mężczyzny" , " miłosny potencjał kobiety " i jeszcze inne ale mantak i jego żona Mannevan powtarzają wiele .
ta informacja jest przekazywana jakoś dwutorowo. Stempel energetyczny koduje się w dwóch ciałach astralnych . Za jedną informację chyba odpowiada energia nasienia ( muszę doczytać ) a za resztę potok energii . Mężczyzna jakąś informację jest w stanie zmienić wraz z przebudową nasienia natomiast sam też może być "przenośnikiem " energii - jak już pisałem , na przykład destrukcyjnej z kobiety na kobietę ale tu jest ponoć taka specyfika ,że czyni to jednorazowo. Jeśli miał kontakt z dwoma kobietami to z jednej przepisał na drugą i już jest czysty. Dalej informacji nie niesie.


Miesiączka : też czytać Mantaka i Maneevan trzeba . To co się dziś pisze o oczyszczaniu też w ideale nie następuje . Jest to marnowanie energii, marnowaniem jajeczek. Nie chcesz dziecka to przekierowujesz energię tak,że jajeczko nie dojrzewa, nie ma złuszczania wyściółki , nie ma krwawienia . Pomocne są ćwiczenia zanim władanie tym procesem wejdzie wyłącznie w sferę umysłu. Mężczyzna samotny ( lub nie pragnący mieć dzieci ) siedzi z lewą piętą na kroczu zamykając obieg energetyczny . Jądra nie są nastawione na produkcję plemników , zamiast tego energia idzie na budowę tkanek mózgu ( skład nasienia i mózgu jest bardzo podobny ) . Jeśli chce zostać ojcem siada z prawą piętą na kroczu . Do tego ćwiczenia oddechowe ( szczegóły książki) . U kobiet odwrotnie - jeśli nie chcesz by dojrzało jajeczko prawa pięta w kroczu. Jeśli cykl ma zadziałać siadacie na lewej. Powszechnie znane są sytuacje gdy kobieta po porodzie przez nawet pół roku nie ma miesiączki . Dziś medycy uważają to za stan nienaturalny , wymuszają hormonami a to bzdura .
Aletheia - nie trzeba nic oczyszczać gdy się nie brudzi. Dobrze się odżywiać .

Narkotyki też ale najwredniejszy jest w tych sprawach alkohol . Organizm jest tak zbudowany ,że jajeczka są bardzo ochraniane w rozmaitych sytuacjach . Jedynym cholerstwem ( idealny rozpuszczalnik ) mogącym przeniknąć przez kilka barier obronnych jest właśnie alkohol. Zajście w ciążę po piciu alkoholu jest ruską ruletką - uda się lub nie . Czy dojrzeje jajeczko uszkodzone czy też nie .

Kilka filmów na ten temat
http://www.youtube.com/watch?v=bADOJQeFrj8
http://www.youtube.com/watch?v=G1FZhlTQUt0
http://www.youtube.com/watch?v=n6QZMZcIuYo
http://www.youtube.com/watch?v=m4G2yBxv_HI
easy russian
 

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 23:43

no kurczę, rozwinę się

no ale właśnie dlatego napisałam o wyściółce, to ona potem jest "ziemią" dla jajeczka,

sam plemnik jest do zrobienia życia ale musi być silny, jego siła, jego ziemia do wyrośnięcia

u kobiety nie do końca jajeczko bo jeszcze musi móc dojrzeć nie samo z siebie

jest tu jakiś lekarz, bo nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, Til? czytasz?

no dobra napiszę wg biologii bo inaczej mi nie wychodzi

plemnik nie da życia jesli jest słaby, jesli nie wypłynie a potem nie dopłynie do jajeczka, jajeczko nie da życia jeśli ono jest słabe ale również przez to, że nie zagnieździ się, więc wyściólka jest do stworzenia życia czyli błona macicy, którą co miesiąc się złuszcza, jajeczko tylko przenosi materiał a zagnieżdza się w macicy i o to mi chodziło, dieta pomaga nie tylko by jajeczka, plemniki były lepsze ale ja doświadczyłam kilka lat temu jak wszystkie niby zwykłe dolegliwości odochodzą gdy się zmienia dietę i nie eksploatuje swojego ciała . W tym sensie, uważam,że to co pisze EASY jest nie do końca "przystemplowane" ale poczytam o tym co piszecie

czy dobrze piszę a Wy rozumiecie?
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5

Re: telegonia

Post 11 lis 2012, 23:54

wyściółka się złuszcza bo zagnieździło się jajeczko. Rzecz w tym by w ogóle go nie uwalniać . Energię jaką co miesiąc marnujesz na niepotrzebny ( bo nie prowadzący do zapłodnienia ) ogromnie skomplikowany proces przekierowujesz na sprawy duchowe, na budowanie ciał astralnych na przykład albo zwyczajnie na akumulację - bo kobieta jest jak skarbiec. Zamiast marnować energię na te sprawy obdarowujesz nią swojego mężczyznę . On dzięki temu dostaje wigoru i jest w stanie działać dla rodziny w świecie materialnym. Prześledź ten blog, kobieta wiele mądrych rzeczy pisze http://nestorbst.blogspot.com/2012/10/k ... yczny.html śakti to właśnie energia.
p.s. Pani ta pisze "Jań" - chodzi oczywiście o energię Yang , tak samo pisze Jiń określając en. żeńską znaną u nas w pisowni Ying
easy russian
 

Re: telegonia

Post 12 lis 2012, 00:42

Fajny jest ten blog, easy, tylko zastanawia mnie jedno.. ta laska propaguje to, że dharmą kobiety wynikającą z faktu przyjęcia przez jej duszę ciała kobiecego jest bycie Jin i stanie w cieniu męża (mówiąc najprościej)... jednak ona będąc kobietą i prowadząc takiego bloga zamiast oddawać się byciu jin, przejawia energię Jang :D. Szerzy wiedzę duchową, a przecież nawet w którymś poście u niej przeczytałam, że kobiecie nie są dane praktyki duchowe tylko wybranie sobie męża, który takie praktyki wykonuje :)..

Ja nie mam nic przeciwko tradycyjnemu podziałowi obowiązków i realizowaniu się w domu (nawet m.im z tęsknoty do tych znienawidzonych przez feministki czynności domowych zrezygnowałam z pracy pełnowymiarowej) jednak.. bez przesady :). Jakoś nie rezonuje z tym co ona pisze, zwłaszcza, że z jej postów bije energia Jang, nie jest nawet subtelna w swoim przekazie, a pisze coś zupełnie innego o kobietach i ich powinnościach :).

W liceum czytałam jedną książkę Mantak Chia - multiorgazmiczna para.. czy tam coś takiego, ale nic nie pamiętam :D muszę nadrobić zaległości. Ciekawe rzeczy z tą prawą nogą.. :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron