Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Re: Czuję się obleśnie

Post 29 paź 2010, 14:14

Anonim, dziękuje ci za ten piękny post. Rozjaśniłaś mi nim sporo.

Jestem dość świeża w temacie, od niedawna na forum, od niedawna przebudzona. Pytam, szukam, czytam, uczę się, wiele przede mną. Dopiero poznaje ta prawdę na której skonstruowany jest świat i szukam mojej równowagi, by nie dać sie zwodzić zlym emocjom.

Nie dobrze, ze zyczylam komukolwiek zle, za latwo ulegam niepokojowi i strachowi. To wszystko czego doświadczam jest dla mnie tak nowe, ze jeszcze mam dość chwiejny chód, czuje się niepewnie. Ale ciesze się niezmiernie, ze tu jestem, bo to mi pomaga być bardziej świadoma w moim rozwoju.

To co mnie nękało, zniknęło. Czuje się o wiele czyściej :)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Czuję się obleśnie

Post 30 paź 2010, 11:25

do Jeżynki: Wspaniale i kieruj się swoimi odczuciami w chłonięciu postów tu na forum.
Anonim
 

Re: Czuję się obleśnie

Post 30 paź 2010, 12:08

:)

staram sie to robic, chyba juz intuicyjnie czuje co jest ok. pozdrawiam
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 lis 2010, 11:12

Czy to topik do uchylenia rąbka goryczy?
Bo dziś dla mnie obleśnie, to za mało powiedziane hyhy. Noż ku...a nie da się wiecznie różowo :roll: Ale już nad tym pracuję :D Nie będą mnie ego i zal bodły :wink:
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1

Re: Czuję się obleśnie

Post 13 gru 2010, 09:51

http://newworldorder.com.pl/artykul,2798,Rytualy-obrzedy-jakich-nieznamy

Delfinki :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

To mnie rozłożyło totalnie:
"Zwierzęta przez cały czas pozostają świadome. Zdaniem ekspertów, darzą one ludzi olbrzymim zaufaniem i spragnione kontaktów z innymi inteligentnymi istotami, podpływają do brzegu nie spodziewając się niebezpieczeństwa."

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

nie oglądąłam zamieszczonego filmiku, zdjęcia i opis są wystarczająco smutne i straszne :(((((((((((((((((((
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Czuję się obleśnie

Post 13 gru 2010, 12:17

rzeczywistosc niestety bywa bardzo okrutna... :angryfire:
a niektorzy ludzie zachowuja sie jakby nie zrobili rzadnych postepow od czasow neandertalczykow ....
ciezko doszukiwac sie tutaj jakiegokolwiek sumienia i duszy ...


''Wśród widzów znajdują się kobiety i małe dzieci. Maluchy uczestniczące w pokazie, w trakcie którego zwierzęta odzierane są żywcem ze skóry, już od pierwszych lat swojego życia zatracają swoją wrażliwość na cudze cierpienie.''

i tak powstaja m.in. psychopaci ... ;/

''Najbardziej rozsmakowani w zabijaniu są jednak nastoletni chłopcy, którzy w ten dziwaczny sposób manifestują osiągnięcie swojej dojrzałości.''

potwierdzanie swojej '' meskosci '' wyżywajac sie na bezbronnych delfinach ... :evil:

żenada i wogole az szkoda slow ...
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 00:36

:(

Ehh. dzisiaj mam 'obleche'. Z radości w rozpacz. Jak to możliwe ...?
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 00:47

Cześć Jeżynko, w ostatnich dniach dochodziło do silnych rozbłysków słonecznych, ten czynnik znacznie koreluje z zachowaniami ludzkimi i sporo ludzi doświadcza podczas takiej elektromagnetycznej aury rozmaitych skoków emocjonalnych, spadków sił witalnych, niepokojów, etc. co można było niekiedy zaobserować w ostatnich dniach. To jest stymulowane czynnikami zewnętrznymi, niedługo powinno się rozpuścić, więc sugerowane jest rozchmurzyć się : )
III
 

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 01:12

Ooo III :)

...I w tym momencie kilka promieni przebiło się przez gruba warstwę chmury mżawko-ulewnego płaczu.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 01:31

Promienie słoneczne przeszywając cząsteczki wody rozszczepiają się i tworzą tęczę - teraz powinno być już bardziej kolorowo : )
III
 

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 01:42

jest. trochę lepiej.

pozdrowienia, znajomy duchu ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 02:46

Jeżynko wysyłam armię pomocników :D :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Czuję się obleśnie

Post 15 gru 2010, 09:18

:D
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron