Psychologia, działanie mózgu.

Re: Myśli ?

Post 30 wrz 2010, 21:55

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale właśnie pośrednio przyznajecie się do robienia czegoś co w Polsce jest zakazane prawnie... ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Myśli ?

Post 01 paź 2010, 06:56

:D Til ja jestem pewna, że chodzi o trawę cytrynową :D

A jeśli chodzi o marysię, nie polecam palić tego świństwa :) zwłaszcza, takich kupnych z syfiastymi dodatkami. Sama nie palę, próbowałam raz, ale to mi nie przeszkadza czuć całą sobą, że nie jest to coś co sprzyja rozwojowi, co najwyżej może brutalnie rozszarpywać niektóre blokady, co powoduje tymczasowe poszerzenie perspecji i mozliwości.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Myśli ?

Post 04 gru 2010, 04:14

hahaha odrazu jak to przeczytalem widzialem ze palisz trawe, ale widze juz ktos mnie uprzedzil z pytaniem.
snake Mężczyzna
 
Posty: 48
Dołączył(a): 15 lut 2010, 15:11
Droga życia: 1

Re: Myśli ?

Post 04 gru 2010, 15:23

Zioło w polsce to chemia. Rozwija umysł ale blokuje przede wszystkim czakre serca a to prowadzi do psychiatryka. Wyobraź sobie że widzisz wszystko ale czujesz też wszystko tak jak czują to inni, jednym słowem zamiast przyjmować zaczynasz odbijać bo twój umysł egocentryczny nie jest w stanie tego ogarnąć.

Zaczynasz tracić przyjaciół i kolegów, przestajesz ich szanować widząc ich niedoskonałość której zwyczajnie nie jesteś w stanie zaakceptować. W TV same masońskie świnki, iluminaci i gady, mówisz o tym ale kto cię rozumie ? Widzisz przyczyny skutku, ktoś umiera a ty zamiast wysłać mu kwiatek opiepszasz go i tłumaczysz mu jego winę. Do okoła giną ludzie, przez swój gniew są mordowani, tłumaczysz to komuś ale wszyscy dookoła w wibracji żalu płaczą. Starasz się uświadamiać nieświadomych ludzi których zwyczajnie przez brak ich świadomości uświadomić nie jesteś w stanie ( " ... nie rzucaj pereł przed wieprze ... " Jezus ). Widzisz energię mentalną, ktoś w czasie rozmowy o czymś mówi ty widząc tą energię już odpowiadasz ale zwyczajnie ludzie tego nie rozumieją i zawsze muszą dokończyć chociaż ty chcesz już odpowiedzieć itd. itd.

...

Myślisz o pierdołach, poświęcasz energię na duperele tkwiąc ciągle w tych samych bezsensownych iluzjach. Teraz sobie przemyśl taką sprawę:

Przestajesz myśleć, energia którą poświęcił byś na myślenie o kebabach, o tym co jest prawidłowe a co nie itd. zaczyna się skupiać, kumuluję się, wibracja przyśpiesza .... teraz twoja mysl jest jak 10.000 myśli, skumulowana z tak wysoką wibracją ze twoja szyszynka ładnie uaktualnia ból głowy, niema myśli o tym jak przelecieć tamtą fajną dziewczynę tylko jaki kwiatek jej kupić aby się z nią ożenić .... teraz wśród 1 grama jesteś wstanie ogarnąć 10.000 gram zioła, kiedy wymyślałeś jak ogarnąć 1.000 zł teraz jesteś w stanie wymyśleć jak ogarnąć 100.000 zł. itd. itd.

Przemyśl to.

...

Wśród rozwoju marichuana jest niezastąpiona ( przenośnia bo jest multum innych kwiatów o wiele lepszych pod każdym względem w działaniu, dla szamanów marichuana jest dla dzieci ) ale trzeba z tego korzystać bardzo mądrze a nie jak gówniarz z ulicy.




Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale właśnie pośrednio przyznajecie się do robienia czegoś co w Polsce jest zakazane prawnie... ;P

Uwolnij się w końcu z pod iluzji władzy, w astralnym też robisz to co ktoś ci narzuci ze masz robić ? Wymiar fizyczny się niczym nie różni oprócz gęstości a w ramach twojego toku myślenia zaraz będziesz chodził z chipem w czole bo już masz problemy z tym że zwyczajnie ktoś zabrania ci zasadzić kwiatek.
Trzynasty
 

Re: Myśli ?

Post 04 gru 2010, 22:17

Trzynasty napisał(a):Widzisz przyczyny skutku, ktoś umiera a ty zamiast wysłać mu kwiatek opiepszasz go i tłumaczysz mu jego winę.


Nikt nie jest winny, wszyscy jesteśmy wolni :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron