Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Od kilku lat mam pewien problem.Otóż ciągle czuje obecność negatywnych bytów.Nie raz próbowały jakby wyrzucić mnie z ciała,podczepiały się kiedyś pod moje czakry.Podczas medytacji, przed zaśnięciem czuje tą obecność jeszcze bardziej i jakby ktoś na mnie dmuchał jakimś zimnym powietrzem,wiatrem.I to czasem nie jest taki lekki powiew tylko perfidnie w twarz aż mi włosy zwiewa do tyłu.Trochę to jest męczące..od dawna chciałam spróbować OOBE ale wydaje mi się że raczej w takiej sytuacji lepiej nie.Znacie jakieś sposoby ochrony przed takimi bytami?
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
Ej ja miałam taki problem jak jeszcze mieszkałam z tatą czyli jakieś pół roku temu. W domu mojego ojca się gnieździ mnóstwo jakiś syfiastych bytów, mają tam duuużooo negatywnej energiii do spijania :D. Jak tam wchodzę to jakbym wchodziła w szaro-zimną breję czegoś dziwnego. No i jak zaczęła mi się percepcja poszerzać zaczęłam być ich świadoma i to mnie nieźle spinowało :D.

Nie znam lepszego sposoby ochrony przez złymi bytami niż je pokochać, otworzyć szeeerooookoo czakrę serca, oraz zrozumieć, że one nie mogą Ci zrobić NIC jeśli na to nie pozwolisz, bo jesteś nietykalną piękną istotą o ogromnej mocy :).

PS: piękny awatar
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
W moim domu jest również dużo negatywnych energii.Tylko nie rozumiem dlaczego byty chodzą za mną do innych domów skoro nie jestem jednym z głównych czynników wytwarzających większą część tej negatywnej energii.
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
No nie wiem, może Cię lubią, może masz w sobie dużo lęku, więc mają szwedzki stół i nie chcą się odczepić :D.

Po prostu pokochaj je Światełko, to męczące mieszkać w takim domu, ale no trudno będziesz musiała na razie to jakoś przeżyć i zbudować sobie na tyle mocną ochronę i poczucie bycia teraz, poza tym wszystkim, aby w miarę komfortowo egzystować tam, niedostępna dla negatywnych energii.. :)

Istoty o biegunie negatyw dostają sraczki od otwartego pęku czakry serca i miłości skierowanej do nich :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Bardzo możliwe że to chodzi o lęk który wywoływały u mnie niemal od urodzenia chociaż teraz on nie jest już taki silny.
Zrobię tak jak powiedziałaś..może poskutkuje ;)
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
woda święcona ,sól egzorcyzmowana
medalik Benedykta ,
To jedyny egzorcyzm, którego się nie odmawia, ale na sobie nosi!
Rzecz jasna, nie jest to żadna forma „chrześcijańskiego” talizmanu. Każdy kto zakłada ów medalik nie liczy na żadne magiczne moce, ale świadomie prosi o wstawiennictwo św. Benedykta, przyzywa mocy Chrystusowego Krzyża oraz – last, but not least – zostaje objęty wieczystą modlitwą zakonu benedyktynów.

szkaplerz karmelitański i cudowny medalik
Ostatnio edytowano 20 lis 2010, 13:04 przez merkaba, łącznie edytowano 1 raz
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok
wyluzuj sie i nie stawiaj oporu, bo o to im chodzi :) , zapal świeczki wieczorkiem włącz ulubioną muzykę i spróbuj poczuć połączenie ze wszystkim co jest, powoli będą dawać Ci spokój :), jeśli masz polecam położyć w pobliżu gdzieś kryształy :thumbright:
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Do niedawna miałem bardzo podobny problem,
nie mogłem zasnąć bez światła, bez telewizora, czasami miałem wrażenie że ktoś się nademną pochyla,
co chwilę otwierałem oczy by upewnic sie ze nic takiego tam nie ma..
Gdzies w jakimś traktacie Bruce Moen'a przeczytałem zeby absolutnie sie nie skupiać co to moze być,
skąd itd, gdyż to powoduje że nawiązujemy z nimi tak jakby kontakt.
Potem poprosiłem kilka razy Opiekuna i odprowadzenie tych negatywnych energii i póki co jest spokój.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Prośba o pomoc opiekunów to zawsze dobry pomysł - ingerują tylko na wyraźną prośbę, a ponieważ Ziemia znajduje się w obszarze odizolowanym, pomagają w pewnym, określonym zakresie.

Niezależnie od tego, możesz potraktować to sytuację jako coś pozytywnego: odkrycia mocy, którą do tej pory (jak wynika z Twojej wypowiedzi) ignorowałaś. Zdecydowanie jednak nie zalecam otwierania czakr na te istoty, jak ktoś poradził: by czegoś takiego dokonać w sposób "bezbolesny", musiałabyś posiadać odpowiednią "jasność" wibracji, tj. świadomość.

Te byty, jak zauważyłaś, mają moc tylko wpływania na umysł, zatem to, przed czym stoisz, to lekcja zrozumienia własnego umysłu.

Praktyczna wskazówka: energia uczuciowa ma moc neutralizacji innych energii uczuciowych. Wystarczy, że odnajdziesz energię przeciwstawną do tej, której unikasz i silnie się na niej skoncentrować. Jak wyżej, tu również można poprosić o wsparcie (tak jak na każdym innym etapie). Powodzenia w powiększaniu zakresu swojej mocy. :)
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
kochana widzisz tzw.szaraki
podobnie jak ALICJA w domu taty niezłe UFO więcej o szarakach GADACH
post28130.html?hilit=SZARAKI#p28130
merkaba napisał(a):woda święcona ,sól egzorcyzmowana
medalik Benedykta ,
To jedyny egzorcyzm, którego się nie odmawia, ale na sobie nosi!
Rzecz jasna, nie jest to żadna forma „chrześcijańskiego” talizmanu. Każdy kto zakłada ów medalik nie liczy na żadne magiczne moce, ale świadomie prosi o wstawiennictwo św. Benedykta, przyzywa mocy Chrystusowego Krzyża oraz – last, but not least – zostaje objęty wieczystą modlitwą zakonu benedyktynów.

szkaplerz karmelitański i cudowny medalik

mozesz też odmawiać zwykłe do twego opiekuna
regułkę aby nie myśleć i nie przyciągać złęgo odmawiaj codziennie rano i wieczorem
aniele BOŻY stróżu mój ty zawsze przy mnie stój ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,itd wiesz jak to leci dalej, a jak nie szukaj w necie pomoże ci to pozbyć się lęku i zasnąć spokojnie
lub możesz poprosić OPIEKUNA TWEGO o oczyszczenie twego ciała astralnego w tunelu oczyszczeń ale to tylko raz w tygodniu TAK JAK WSPOMNIAŁA ALICJA nie miej lęku
odmawiaj też dekret fioletowego płomienia tu masz jak i co
praktyka/oczyszczajacy-dekret-fioletowago-plomienia-t2310.html?hilit=dekret fioletowego płomienia
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron