Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Dekret fioletowego płomienia

Jam jest światłością fioletowego płomienia
Jam jest Boską miłością tu

Radosny Ogniu Fioletu, otocz mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, trzymaj się przy mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, uwolnij mnie! (3x)

JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST strumieniem Ognia Fioletu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Boską miłością tu
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST Perfekcją bez skazy i cienia
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST płomieniem Miłości w powietrza strumieniach.

Oblej mnie! (3x)
Przepal mnie! (3x)
Przepełnij mnie! (3x)

W imieniu mej Wszechmocnej JAM JEST Obecności, wrzucam do ognia wszelkie przeszłe grzechy—przyczynę, skutek, zapis i pamięć—do ognia! do ognia! do ognia!
JAM JEST ta wiara, co oto przyciąga mój doskonały plan!
I obleka mnie w energię doskonałości!
Jestem oto otoczony tą energią!
Przepełniony jestem wielką miłością i przebaczeniem!
Wchłaniam je!
Penetruje ono me ciało eteryczne!
penetruje ono mój umysł!
Miłość i przebaczenie przepełniają me ciało uczuciowe!
Doskonały plan i miłość i przebaczenie przepełniają
ma fizyczna formę i JESTEM wolny!
JESTEM wolny! JESTEM wolny! JESTEM wolny!

Poprzez plan Boski dla mnie! (3x)
Akceptuje plan Boski we mnie! (3x)
Akceptuje moją energię doskonałości! (3x)
Przepełniony miłością i przebaczeniem! (3x)
I dziele się tym z całym światem! (3x)

JAM JEST wolny!
JAM JEST ta wiara, co rozszerza doskonały plan! (3x)
JAM JEST ta wiara, co wymazuje każdy przeszły grzech drogą przebaczenia! (3x)
światłość we mnie niezawodnie da mi zwycięstwo we wszystkim, co czynie! (3x)
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Mam pytanie do Włodka, bądź kogokolwiek dobrze zorientowanego w tej metodzie oczyszczania/wznoszenia - mianowicie bardzo odrzucają mnie gotowe formułki, nawet jeśli ich treść jest zasadna, więc czy ograniczając do niezbędnego minimum taką inwokację i skupiając się przede wszystkim na intencji oczyszczenia oraz wizualizowaniu w sobie fioletowego płynnego ognia - mogę uzyskać docelowe efekty?
III
 
Tak , filmy przynoszą nawet lepszy skutek. Wizualizacje. Podświadomośc dostaje "na gotowo" co ma robic. Jednak na początku powiedz kilka razy w całości na głos lub w myśli aby zapamietała co ma robić.
Wyobrażanie fioletowego płomienia przynosi ten sam skutek.
Anonim
 
Fioletowy płomień to jest energia. Więc skupiaj się na czerpanie bezpośrednio fioletowej energii oczyszczania. Można ją czerpać i z góry i z dołu. Przedstawiony tu dekret jest jednym z najdłuższych dekretów oczyszczających jaki znam jeśli chodzi o wiedzę Mistrza. Germain posiada również całą gamę krótszych a równie skutecznych, jeśli nie (w pewnych sytuacjach) skuteczniejszych dekretów. Polecam zapoznanie się z nimi. Dekrety można czytać z kartki. Nie jest konieczne od razu uczenie się ich na pamięć. Oczywiście naturalną koleją rzeczy jest to, że im częściej dany dekret powtarzasz to go zapamiętujesz. Wydaje się również słuszne przeczytanie Złotej Księgi. W niej Mistrz opisuje pewne podstawowe zasady wiążące się z jego wiedzą. Stosowanie dekretów bez tych wiadomości może w pewnych sytuacjach nastręczać trudność ze względu na brak zrozumienia ich właściwego sensu. Książka w pewnym stopniu pewne pytania wyjaśnia.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
http://www.voov.republika.pl/reiki/ila/germain.htm na niniejszej stronie jest całe mnóstwo dekretów Germaina. polecam gorąco.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
W sobotę w Szczecinie odbywa się kongres fioletowego płomienia.
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5
Odnośnie dekretów mogę tu rzec, że choć współpracuje się wedle Mistrza nauk z fioletowym promieniem to jednak pewne dekrety korzystają z mocy, energii innych promieni (np. błękitu); więc nie jest do końca tak, że zawsze się ściąga dekretując fiolet lub tylko on działa.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
Super, czuje ze energia reaguje na to co czytam.
Zatrzymam, zapamietam, przyda sie. nie powtorze tocka w tocke, bo nie o to tu chodzi, ale o inspiracje.
Ja tam lubie mowic jak medytuje, bo wizualizacje przychodza mi mniej naturalnie.
A ze afirmacje dzialaja niezle ... niczy sie efekt ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Ja też na początku czytałem więc potwierdzam, że to nie jest konieczne by od razu zapamiętywać, zakuwać na blachę. Wręcz czytając jest często łatwiej niż z pamięci. :)
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron