Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 11 lis 2010, 23:15

http://www.youtube.com/watch?v=FzBgGhrtc8o

Hej, oto link, który podesłała mi znajoma zainteresowana świadomym śnieniem i afirmacjami. Film pokazuje nowy produkt (aplikacja na iPhone'a), który pomaga w snieniu, o tym, o czym się chce. Ponadto, co dość niezwykłe, produkt posiada ofixjalny atest Utah University z USA, że jego działanie jest potwierdzone, przez akademicką psychologię. Warto rzucić okiem. Z tego co się orientuję, to produkt ma też stronie na Facebook'u (Artlumino Dream Affiro bodajże).

Jestem ciekaw, czy to działa?
MM15 Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lis 2010, 23:10
Zodiak: Baran

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 12 lis 2010, 00:41

Hmmm patent może i pomysłowy ale niema nic gorszego niż fale radiowe itd. przy głowie w czasie snu.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 12 lis 2010, 14:18

Ale tam nie ma mowy o żadnych falach radiowych! Dream Affiro bazuje raczej na afirmacjach i rzetelnej wiedzy psychologicznej. Na ich stronie na facebooku będą zresztą umieszczać nowe teksty i komentarze, zarówno praktyków śnienia, afirmacji, etc., jak i akademickich psychologów. www.facebook.com/artlumino.
MM15 Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lis 2010, 23:10
Zodiak: Baran

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 12 lis 2010, 14:54

Myślę że w kontekście fal radiowych chodzi raczej o fale generowane przez samego iPhone'a w trakcie normalnego działania... Jak i ogólnie fale elektromagnetyczne (jak każde urządzenie elektryczne). Można to zapewne zminimalizować, bo co prawda iPhone'a nie mam ale większość nowoczesnych telefonów i podobnych urządzeń mających łączność radiową ma coś takiego jak tryb samolotowy w którym wyłącza się wszelkie emisje zewnętrzne (pomijając te elektromagnetyczne wynikające z samego działania, mające jednak dość znikomy zasięg przy tak małym urządzeniu)...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 12 lis 2010, 18:55

OK, teraz rozumiem. dodam, ze to działa na iPhony i iPody dotykowe. Widziałem na jakichś forach obcojezycznych ludzi chwalących ten produkt, więc byc może faktycznie coś w tym jest. :)
MM15 Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lis 2010, 23:10
Zodiak: Baran

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 12 lis 2010, 19:23

Zapowiada się ciekawie, ale jeszcze nie widać aplikacji w App Store.

Czy ArtLumino to nie polska firma? Na Facebooku sami Polacy, podejrzane. :D
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: ArtLumino- nowa aplikacja.

Post 13 lis 2010, 15:33

Tak to polska firma, ale z kapitałem amerykańskim. Produkt jest wykoncypowany głównie za oceanem, przez naukowców z Utah State University, a opracowany przez Polaków. W App Store ma być niedługo. :)) Tak, jak powiedziałeś, zapowiada się ciekawie.
http://www.youtube.com/watch?v=i1_ZM6fKkwk
To link do kolejnego filmu o tej aplikacji na Youtubie. Tym razem wypowiada się prof. Richard Gordin, jeden z najbardziej uznanych psychologów sportu. :)
MM15 Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lis 2010, 23:10
Zodiak: Baran

Artlumino już w AppStorze!!!

Post 03 gru 2010, 16:43

Hej, tak jak obiecałem w temacie wcześniejszym aplikacja Artlumino DreamAffiro jest już w AppStore. Można ją ściągnąć pod tym linkiem: http://itunes.apple.com/pl/app/artlumin ... 24689?mt=8

Do wtorku aplikacja jest za darmo!!!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną na facebooku: www.facebook/artlumino i wymieniania opinii na temat snów z ludźmi z całego świata:))

Aplikacja jest w wersji angielskiej :)
MM15 Mężczyzna
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lis 2010, 23:10
Zodiak: Baran

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron