Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Para z ust...zaczyna uchodzic!

Post 03 lis 2010, 20:27

Nie muszę chyba komentowac tego co za chwile zobaczycie.Liczyłem na to ze prędzej czy później ktos nie wytrzyma i cos palnie.Ogladalem nie jedna konferencje z udzialem Sztabowcow.Plk.Parulski widac bylo ze stara sie wazyc kazde slowo by przypadkiem czegos nie chlapnac.Jak wiemy im bardziej sie starasz tym gorzej wychodzi...efekty ponizej...Od razu po wypowiedzi zdjeto z wizji tego pana a potem przemawial juz ktos inny.

http://www.youtube.com/watch?v=WhCDDTbgAsI

i inne:

http://www.youtube.com/watch?v=qPsf9KY4 ... r_embedded

__________________________________________________________________________________________________

Zakłócenia na nagraniach z czarnych skrzynek. Nie da się ich odczytać przez buczenie. Winny rosyjski prąd


Specjaliści z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, którzy pracują nad odczytaniem niezrozumiałych fragmentów rozmów z kokpitu tupolewa stanęli przed poważnym problemem. Okazuje się, że przywiezione z Moskwy kopie nagrań z czarnych skrzynek są uszkodzone. Członków załogi nie słuchać przez buczenie, które powstało przez... częstotliwość rosyjskiego prądu. :shock:

To tyle na temat ruskiej współpracy....

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zakloc ... 58836.html

Pozdrawiam
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
No tak.
Sprawa smierdzi od poczatku, a to ze rzad z tvn i wyborcza zafundowal medialna propagande milosci z Rosja tuz po katastrofie mowi sam za siebie. Sprawa jest tuszowana, takie 'rewelacje' puszczane mimo uszu, ci ktorzy maja odwage mowic - ośmieszani lub może nawet uciszani ... jak Eugeniusz Wrobel.

Eh, serce mi sie kraje na to wszysko :/
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
No więc teraz zastanówcie się która propaganda lepsza. Czy ta na temat miłości czy na temat nienawiści która miała doprowadzić do wojny ?

Wszechświat to matematyka, dziękujcie Bogu że wolał poświęcić 96 osób niż zabić miliony w czasie wojny.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Na jakiej podstawie sugerujesz, ze groziła nam wojna ?
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
V.D.Costa napisał(a):No więc teraz zastanówcie się która propaganda lepsza. Czy ta na temat miłości czy na temat nienawiści która miała doprowadzić do wojny ?

Wszechświat to matematyka, dziękujcie Bogu że wolał poświęcić 96 osób niż zabić miliony w czasie wojny.

Przyjacielu to nie chodzi o propagowanie nienawisci tylko o to ze ludzie maja byc SWIADOMI.Jesli myslisz ze rozwiazaniem naszych problemow bedzie jedynie wysylanie sobie promyczkow milosci i ignorowanie faktycznego stanu rzeczy coby przypadkiem nie karmic zlych mocy to nie moja bajka.Ja jestem realista.Swiadomosc jest wazna a ukazanie tej zlej strony rzeczywistosic pozwoli kazdemu na dotarcie do tej dobrej i co wazne docenienie jej.

Świadomość istnienia ZLEJ strony mocy jest niezbedna ale nie oznacza jeszcze ze mamy sie jej bac!Swiadomosc zlej strony mocy pomaga w dostrzezeniu dobrej!

Zasada POLARYZACJI.
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
.Jesli myslisz ze rozwiazaniem naszych problemow bedzie jedynie wysylanie sobie promyczkow milosci i ignorowanie faktycznego stanu rzeczy coby przypadkiem nie karmic zlych mocy to nie moja bajka.

A jaki jest faktyczny stan rzeczy ? Jakie przyjmiesz postrzeganie ? Dla ciebie to będzie zamach, dla emerytów to będzie zdrada jakiej dopuściły się świnie z jednej loży zdradzając świnki z innej, dla mnie to będzie oczyszczenie karmiczne. Wszystko to prawda. Liczy się postrzeganie, skoro wolisz w gniewie zastanawiać się komu obciąć za to głowę to twoja wola ale możesz mi zaufać po latach doświadczeń że nic tym nie osiągniesz.

Dodatkowo mówisz ze jesteś realistą nie rozumiejąc że liczy się tylko twoje postrzeganie. Realność zmienia się kiedy zmienia się postrzeganie.

Swiadomosc jest wazna a ukazanie tej zlej strony rzeczywistosic pozwoli kazdemu na dotarcie do tej dobrej

Zabij najpierw kogoś to zrozumiesz co to znaczy. Dostrzeżesz dobrą stronę już po fakcie osiągnięcia przeciwieństwa. Ja bym polecał zrozumienie od razu dobrej strony bez mordowania kogoś ale skoro lubisz iluminadzkie nauki ...


Jeszcze jako ciekawostkę powiem że jako iż mocno siedziałem w tych wydarzeniach przed i po pompując energie odpowiedzialnym za to istotą, po miesiącach gniewu wychodząc w 4 odwiedziła mnie pewna osoba mówią " Poświęciłem się więc bądź mi wdzięczny i nie zalewaj mnie gniewem tak jak ludzie zalali mnie żalem ".

10 kwietnia jest tematem zamkniętym, nic się nie zmieni a istotą za to odpowiedzialnym nie zrobisz nic, bo Bóg jest za to odpowiedzialny i swoim palcem istot niosącym światło wyciąga konsekwencje.

10 kwietnia w czasie bardzo specyficznej fazy słońca oczyścił karmę z 3 wojny światowej otwierając czakram serca planety. Bądźcie za to wdzięczni.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Wydzieliłem z tego tematu posty dotyczące chipów do nowego tematu:
viewtopic.php?f=30&t=2443
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron