Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Obecnie znajduję się w częstotliwości poza aktywnością energii istot z Konfederacji. Jestem istotą, która nie miała do czynienia z nią w sposób bezpośredni z uwagi na działanie tu jedynego mojego zródła, jakim jest ciało pęku indygo - czyste od znieształceń istot inspirowanych przez energie istot gadzich i inercyjne działania Konfederacji. Proszę postarać się nie wypaczać obrazu, w jakim przedstawione zostały przezemnie istoty z Konfederacji oraz obrazu mojej istoty. Obraz mojego autorstwa istot z Konfederacji nie ma oddzwięku negatywnego lecz jest realnie obejmującym cały problem natłoku zbędnych reguł, pozbawionych rzeczywistej elastyczności świadomości nieskończoności, co daje stosunek czysto neutralny.

Pozdrowienia
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Jeżeli chodzi o mnie, to wypowiedzi Uzulego dają mi jakby nową perspektywę. Upraszczają wiele spraw. Jestem Shaumbra, czyli z Karmazynowego Kregu, teraz także zaczełam pracę z Księgą wiedzy. Informacje od Uzulego pokazaly mi, o co biega w tym wszystkim. O co idzie walka, jesli tak moge powiedzeć. To, co mnie dziwi i nie wiem, co to za mechanizm, że ta sama sprawa jest przez różne osoby róznie odbierana. Dla przykladu, coś takiego, jak Karmazynowy Krąg. Wielu to kocha, bo uczy się siebie, czuje się waznym i wielkim, ale oczywiście są i tacy którzy mówia, że to dzieło szatana.

Od jakiegoś czasu, to samo mam z księga wiedzy. Wzięlam ją do rak już dawno, ale inni mi odradzali, więc przestalam. Jakis czas temu wrócilam i to samo, jedni uważaja, ze to jest super, inni, ze to zło wcielone..

Zaczełam słuchac siebie. Widać potrzebuję tej księgi i karmazynowego kręgu, ale też wiem, ze jesli zmienie zdanie, to mogę to zostawić.

Osobiście, dziekuje Uzulemu za wspaiałą interpretację i podzielenia sie tym z nami
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Włodekg1 napisał(a):Uzuli jakbyś wiedział od kogo Twoje informacje pochodzą tobyś chyba dostał zawału serca ze strachu.
Mieszają prawdę z fałszem a tych którzy najbardziej pomagają ludzkości w rozwoju przedstawiasz jako kogoś negatywnego.
Twoi informatorzy to osoby inteligentne i wiedzą jak mieszać fakty z fałszem i wprowadzać w ludzi czarną energię i uzależniać.
Masz wspaniały dar jakim jest telepatyczne odbieranie informacji i gdybyś porozumiał się ze swoim Opiekunem i Opiekunami tych którzy z Tobą rozmawiają na forum to mógłbyś przekazywać pomoc , rade z wyższych poziomów duchowości .
Zwracam się do Ciebie z prośbą abyś zaprzestał zapraszania na naszą planetę wrogich nam istot które nam totalnie szkodzą.
Jeśli Cie to nie przekona co napisałem , to następnym razem opisze jak wyglądają i co jest ich celem , choć o tym w zasadzie to już napisałem.

Poprosze konkrety/dowody na rzekome złe intecje Uzuliego.Tego typu oskarżenia nie poparte niczym szczególnym można i należy jedynie zignorować uznając osobę uprawiającą tego typu działalność na forum za mówiąc językiem forumowym "trola" a to co robi "trolowaniem".
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Wlodekg1 nie jest negatywną osobą, nie jest też laikiem, od dość dawna go pamiętam jeszcze z czasów choćby forum focus-x, nie odbieram go jako kogoś o złych emocjach/intencjach(a na to dość przeczulony jestem).

Nie mniej jednak też dziwi mnie że do Uzuliego startuje z czymś takim. Niech wszyscy piszą szczerze co im leży na duszy a myślę że szybko się wszystko wyjaśni.
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Poprosze konkrety/dowody na rzekome złe intecje Uzuliego.Tego typu oskarżenia nie poparte niczym szczególnym można i należy jedynie zignorować uznając osobę uprawiającą tego typu działalność na forum za mówiąc językiem forumowym "trola" a to co robi "trolowaniem".

To nie jest trolowanie tylko wyrażanie swojej opinii. Nie ma dowodów na złe intencje Uzuliego, tak samo jak ty nie masz dowodu na dobre. W dyskusji nie chodzi o to żeby wszyscy się ze sobą zgadzali.
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
rozbawiło mnie zapraszanie na Ziemię wrogich nam istot :D

W sumie ciekawa jestem co widzi Włodekg1. W sensie musi coś widzieć skoro o tym pisze jako o potencjalnym źródle informacji Uzuliego :). Włodekg1 opiszesz?:D

Oczywiście nie muszę dodawać co uważam o tym, w stosunku do Uzuliego od początku czuję ogromne zaufanie i treści tworzone przez niego są niespotykanie cenne mimo że czasem bywają niezrozumiałe:):). Fakt, że Uzuli całyczas nakłania do zagłębiania się w siebie i tylko tam szukania informacji i sposobów na ekspansję świadomości potężnie przemawia za czystością jego intencji :).

Jasne że konfederaci starają się nam pomóc, ale my potrzebujemy znaleźć pomoc i rozwiązanie w samych sobie, aby stać się niezależnymi istotami odpowiedzialnymi za siebie:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
To dobrze, że ktos pisze, co mu nie pasuje. Ale czasem tak chyba "materializują się" lęki przed czyms co nieznane. Znam to doskonale..
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Zuu napisał(a):
Poprosze konkrety/dowody na rzekome złe intecje Uzuliego.Tego typu oskarżenia nie poparte niczym szczególnym można i należy jedynie zignorować uznając osobę uprawiającą tego typu działalność na forum za mówiąc językiem forumowym "trola" a to co robi "trolowaniem".

To nie jest trolowanie tylko wyrażanie swojej opinii. Nie ma dowodów na złe intencje Uzuliego, tak samo jak ty nie masz dowodu na dobre. W dyskusji nie chodzi o to żeby wszyscy się ze sobą zgadzali.

Masz racje.Nie mam dowodu na dobre dlatego tez nie latam dookola jak kurczak z odcietym lbem nawolujac do czczenia Uzuliego tylko porownuje źródła.Wlodek zdaje sie ma jakies dowody na jego zle intencje skoro wrzucil takie cos wiec prosze by je przedstawil bez tego jego post jest jak dla mnie bezwartosciowy.Byc moze w Twoim srodowisku oskarzanie kogos bezpodstawnie jest norma,w moim nie i na takie zagrania jestem szczegolnie wyczulony.
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Lipton napisał(a):Byc moze w Twoim srodowisku oskarzanie kogos bezpodstawnie jest norma,w moim nie i na takie zagrania jestem szczegolnie wyczulony.

Ja też jestem wyczulona, szczególnie jak ktoś kogo owoców nie znam, ani nie znam źródła z jakiego płyną te informacje wypowiada się niejasno na temat oświeconych mistrzów ktorych cenię i których nauki przyczyniły się do mojego rozwoju.
Istoty zwane Saint Germain i Omri-Tas z wnętrza Konfederacji Światła uznały, iż pomocne będzie dla istot ludzkich przekazanie im uproszczonych schematów do wykorzystania w stanie zwanym kontemplacja. Konfederacja i istoty gadzie poprzez "konflikt" przyczyniły się do degradacji energetycznej istot ludzkich w minionych epokach liniowości czasowej. W tej chwili Konfederacja i istoty gadzie bombardują schematami modlitewnymi zagubione istoty ludzkie, szukające "wsparcia aniołów". Jest to całkowicie zbędne, gdyż każda istota ludzka jest samowystarczalna. Tu działa koło inercji, które zostanie zatrzymane przez emanację rdzenia galaktycznego.

Tak, każda istota ludzka jest samowystarczalna, bo w swoim wnętrzu może znaleźć wszystko :shock: tylko zapomniał Uzuli dodać, że przyjazne energie pomocników, które personifikują nam sie jako anioły, też znajdujemy w swoim wnętrzu, ściślej mówiąc w umyśle :wink:
Ostatnio edytowano 04 lis 2010, 01:05 przez Zuu, łącznie edytowano 1 raz
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
Jak to w swoim wnętrzu :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
No to ty mi luth wytłumacz, piszesz że przekazy Uzulego Ci się podobają. To wyjaśnij mi. Uzuli pisze że wszystko mamy w sobie, to akurat się z nim zgadzam, zresztą każdy oświecony mistrz to mówi.
. W tej chwili Konfederacja i istoty gadzie bombardują schematami modlitewnymi zagubione istoty ludzkie, szukające "wsparcia aniołów".

Te energie są częścią naszego umysłu, i po to w nim są żeby nam służyć wtedy kiedy świadomie chcemy z nich korzystać.
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
No ja to pojmuję inaczej. Te energie są częścią organizmu wszechświata, matrycy nieskończoności trzymając się terminologii Uzuliego, tak samo jak my jesteśmy jego częścią. Więc w pewnym, dość wyabstrahowanym sensie one też są częścią nas samych. Ale nie są w nas samych pojmowanych w sposób stricte odrębny, jako niezależne istoty.

Jasne, można korzystać z wszystkiego, wszechświat jest po to by go doświadczać. Kwestia, że te przekazy raczej nie poprowadzą nas do wyrwania spod narzuconej iluzji, narzuconej właśnie przez energie Gadzie i Konfederatów, którzy te przekazy wysyłają :)) don't you think są?:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):No ja to pojmuję inaczej. Te energie są częścią organizmu wszechświata, matrycy nieskończoności trzymając się terminologii Uzuliego, tak samo jak my jesteśmy jego częścią. Więc w pewnym, dość wyabstrahowanym sensie one też są częścią nas samych. Ale nie są w nas samych pojmowanych w sposób stricte odrębny, jako niezależne istoty.

Całkowicie się z tym zgadzam. Nie szukaj wiedzy na zewnątrz bo ona jest w Tobie (lub też możesz ją odkryć w sobie lub też poprzez siebie, poprzez swój umysł)
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
luth napisał(a):. Kwestia, że te przekazy raczej nie poprowadzą nas do wyrwania spod narzuconej iluzji, narzuconej właśnie przez energie Gadzie i Konfederatów, którzy te przekazy wysyłają :)) don't you think są?:)

Te energie gadzie i konfederatów Jung nazwał siłami przeciwnymi czy przeciwstawnymi i taka jest moja terminologia. Może być również energie demoniczne lub energie boskie. To wszystko jedno i to samo tylko inna terminologia.
Powiem Ci tak, ja odkręcę kran z czystą wodą to mam z tej wody korzyść. Mogę się jej napić lub się w niej umyć. Tak samo brudy mogę wylać do klozetu i spuścić wodę żeby się ich pozbyć. Ktoś może nie mieć dostępu do świeżej wody, ani dostępu do odpływu, ale zawzięcie studiuje plany systemów kanalizacyjnych, metod uzdatniania wody, oraz całej infrastruktury z tym związanej. I po co mu to studiowanie skoro nie ma w domu kranu ani odpływu?
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta
No cóż , w zasadzie Uzuli nie ma złych intencji ale ale Ci którzy nawiązali z nim kontakt niestety są nam nie przyjaźni.
Jest takie powiedzonko, jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Tutaj chodzi o waszą energię życiową. , ale mogę napisać komu z dyskutantów zabierana jest energia i ile.
Zu zabierają Ci do 9 jednostek energii życiowej-biologicznej.
Lutch podobnie.
Lipton-6
Nie będę się w to wszystko wgłębiał dalej bo jest tak intensywny atak czarnej energii na mnie abym więcej nie pisał w tym temacie że aż mną telepie.
Czuję jak mi się osłony energetyczne uginają.
Niektórzy jeszcze nie mają takiego czucia i skutki odbierają pośrednio nie kojarząc ich ze źródłem ale może to być rozdrażnienie , złe samopoczucie, senność ,osłabienie, uczucie zimna i inne.
Zajmuje się odprowadzaniem dusz i uwalnianiem od ataków energetycznych od lat i wiem co piszę.
W każdym razie zostaliście poinformowani o sytuacji.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość