Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Dziewczynka z rentgenem w oczach

Post 18 paź 2010, 14:30

Natasza Demkina posiada niezwykły dar. Twierdzi, że może zobaczyć całe wnętrze danej osoby tak jak w książce do anatomii, albo - skupiając się na jednym organie - ujrzeć wszystkie szczegóły tej właśnie części danego organizmu. Dostrzega choroby bez konieczności używania ultradźwięków lub aparatu rentgenowskiego. Mieszka w Sarańsku, stolicy Republiki Mordwińskiej, w jednym z najbiedniejszych regionów dawnego ZSRR. Ludzie uważają ją za cudotwórczynię i przyjeżdżają do niej z całej Rosji. Wielu z nich jest przekonanych, że jej diagnozie zawdzięcza życie. Niezwykła nastolatka wzbudziła zainteresowanie naukowców z całego świata. Zgodziła się poddać badaniom sceptycznie nastawionych uczonych z Wielkiej Brytanii i USA.

Nazywają ją Cudem, 17 letnia Natasza Demkina jest obdarzona niezwykła zdolnością potrafi zajrzeć do wnętrza ludzkiego ciała. Pomaga ludziom, którzy nie znajdują pomocy u lekarzy, wielu twierdzi że ocaliła im życie. Dziewczyna zwróciła na siebie uwagę naukowego świata. Wszyscy zadaj sobie tylko jedno pytanie "czy jej dar jest prawdziwy?". Natasza chciała by w końcu jej uwierzono, dlatego zgodziła się na weryfikację swoich umiejętności przez najbardziej sceptycznych naukowców z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Nataszę odwiedzają ludzie z całej Rosji. Natasza mieszka ze swoją matką Tatianą i młodszą siostrą Tanią w typowym radzieckim bloku na skraju miasta. Jednak od chwili kiedy w wieku 10 lat po raz pierwszy przyznała się do swego daru jej życie jest dalekie od normalnego.

Natasza opisała w jaki sposób patrzy: "To bardzo proste, potrafię patrzeć na dwa sposoby z reguły patrze i widzę tak samo jak inni ludzie, kiedy jednak przestawiam się na mój medyczny wzrok widzę ludzkie ciało tak samo jak ukazują je anatomiczne rysunki. Jeśli chce dokładniej zbadać jakiś narząd na przykład wątrobę, serce, płuca czy nerki po prostu uważniej mu się przyglądam. Widzę wszystkie procesy wewnątrz organizmu takie jak krążenie krwi czy oddychanie lubię się im przyglądać. Wnętrze człowieka ma wspaniałe niezwykłe barwy. W codziennym życiu nigdy nie widziałam tak przepięknych kolorów w pewnym sensie można to porównać do zachodu słońca".

Natasza twierdzi że widzi także, przez ubrania. Nie potrafi jednak zajrzeć w głąb przedmiotów nieożywionych oraz samej siebie. Naukowcy nazywają takie zdolności "paranormalnymi" i uważają za nie możliwe do wyjaśnienia. Pacjenci Nataszy zdecydowanie potwierdzają jej wypowiedzi. Inni jak dziennikarz Igor Monichev uważają uzdrowicieli za szarlatanów.

Igor pojechał do jej małego mieszkanka w Sarańsku, spotkał się także z jej pacjentami. Igora zaskoczył brak jakikolwiek teatralnych zagrań. Według niego Natasza zachowywała się swobodnie, była naturalna.

Dziennikarz postanowił sprawdzić Nataszę zapytał więc: "Wiele lat temu złamałem rękę, możesz mi powiedzieć którą i w którym miejscu?" dziennikarz był pewien że Natasza błędnie odpowie lecz tak się nie stało, chwilę później Natasza chwyciła się za swój lewy nadgarstek. Miała rację.

Pacjenci Nataszy bezgranicznie ufają Nataszy i jej niezwykłych umiejętnościom. Jedna z pacjentek bardzo źle się czuła, lekarze nie byli jednak wstanie postawić diagnozy. Fija więc poprosiła o pomoc Nataszę. Jak później stwierdziła, według Nataszy ma ona w górnej części lewego płuca komórki rakowe i że niezbędna jest natychmiastowa operacja. Pacjentka po operacji postanowiła odwiedzić Nataszę raz jeszcze. Powiedziała że jest już wszystko dobrze i operacja się udała. Lekarze rzeczywiście znaleźli komórki rakowe w górnej części lewego płuca Fiji. Kobieta wierzy teraz że Natasza uratowała jej życie. Od kiedy rozeszły się wieści o jej niezwykłych zdolnościach, Natasza przyjmuje 20 pacjentów dziennie, pięć razy w tygodniu.

Naukowcy którzy zbadali na Manhattanie jej zdolności wchodzą w skład Naukowego Komitetu Badań Zjawisk Paranormalnych(CSICOP), który zdemaskował wielu rzekomych cudotwórców. Według Igora "Natasza nienawidzi wszelkich testów, przecież ma tylko 17 lat i dopiero wkracza w świat dorosłych nie rozumie dlaczego nie ufamy sobie nawzajem. Chce by ludzie ją zaakceptowali i pewnego dlatego postanowiła poddać się testom które wyjaśnią zagadkę jej daru". CSICOP od ponad 30 lat bada ludzi, którzy twierdzą że mają zdolności paranormalne. Zdaniem naukowców takie kłamstwa mogą wyrządzać krzywdę, dlatego też uważają swoją pracę za swoistą służbę społeczeństwu> Ich krytycy twierdzą że oceny CSICOP nie są obiektywne i wynikają z uprzedzeń wobec rzeczy niewyjaśnionych.

Naukowcy - Psycholodzy, przygotowali dla Nataszy dwie sesje, podczas pierwszej sesji Natasza badała ludzi jak zwykle, a badacze się jedynie przyglądali. Natasza spotkała się z sześciorgiem pacjentów, którzy opowiedzieli naukowcom o swoich schorzeniach. Pierwszy pacjent był Rosjaninem, stwierdziła że mężczyzna ma kłopoty z sercem - to arytmia. Wskazała prawidłowo schorzenie.

Następny pacjent cierpiał na nawracające drętwienie. Natasza stwierdziła iż może mieć problemy z krążeniem krwi, mówiła także o wątrobie. Jak później pacjent stwierdził ma problemy z cholesterolem. Wspomniała także, że jego lewe płuc jest lekko zapalne, a nie dawno pacjent był przeziębiony według nie może ma to jakiś związek był zaskoczony i zadowolony z wyników.

Podczas całego spotkania Natasza wykryła opisane wcześniej schorzenie u jednego pacjenta u innych znajdowała zupełnie inne problemy, a mimo to większość z tych ludzi jest pod wrażeniem. Według naukowca miał w tym udział jakiś efekt psychologiczny, który wymagał psychologicznego wyjaśnienia.

Kolejny test - eksperyment miał pokazać czy Natasza jest wstanie zaglądać w głąb ludzkiego ciała także w kontrolowanych warunkach testu. Przyglądając się Nataszy naukowcy zaczęli podejrzewać, że dziewczyna nie zawdzięcza zdolności zaglądania w głąb ludzkiego ciała lecz czerpie informacje ze słów i zachowania pacjentów. Wszyscy pacjenci podczas testu byli nie ruchomi i dodatkowo mieli ciemno okulary aby zapobiec temu co podejrzewają naukowcy i żeby nie wiedzieli kiedy Natasza na nich patrzy. Sceptycy uważali że Natasza zasypuje pacjenta mnóstwem sugestii aby zwiększyć swoje szanse trafienia. Podczas testu Natasza miała rozpoznać tylko jedną choroba u każdego z pacjentów. W czasie testu udział brało siedmiu pacjentów. Dodatkowo naukowcy wyprosili jej matkę i siostrę aby ograniczyć do minimum liczbę ludzi podczas testu, przy wszystkim było obecnych dwóch tłumaczy, koleżanka Nataszy z Rosji i także tłumacz CSICOP, doktor medycyny pomagał dziewczynie w zakresie terminologii medycznej.

Natasza otrzymała listę 6 schorzeń, które miała przyporządkować do danego pacjenta, 7 pacjent był zdrowy. By zdać test Natasza potrzebowała przynajmniej 5 trafień na 7 jeśli pomyli się dwa razy nic się nie stanie.

Podczas badania Nataszy bardzo długo zajęło podejmowanie diagnozy, który pacjent ma dane schorzenie. Według Nataszy pacjent numer 1 był zdrowy, to prawda. Według niej pacjentowi numer dwa wycięto wyrostek w rzeczywistości kobiecie usunięto fragment przełyku. Pacjent numer 3 miał klamry w piersi Natasza zgadła. Jej zdaniem pacjentowi numer 4 usunięto fragment przełyku w rzeczywistości mężczyzna ma metalową płytkę w głowie. Pacjent numer 5 przeszedł operację płuca i tu Natasza znowu miała rację. Według niej pacjent numer 6 miał w głowie metalową płytkę w rzeczywistości mężczyzna nie miał wyrostka. Zdaniem Nataszy pacjentka numer 7 miała sztuczny staw biodrowy i to prawda. Natasz postawiła trafne diagnozy w 4 przypadkach na 7. Gdyby zgadywała na ślepo szanse powodzenia byłyby jak 1 do 50.

Według naukowca mamy do czynienia z osobą, która szczerze wierzy w swoje zdolności, która jest pewna że posiada niezwykłe zdolności lecz jego zdaniem nie ma w tym nic nadnaturalnego podczas zwykłych spotkań wyrzuca z siebie mnóstwo informacji. W trakcie kontrolowanych testów też zdarza się jej trafić ale musimy pamiętać że nie zauważyła ewidentnych przypadków chociażby metalowej płytki w głowie jednego z pacjentów. Jeśli rzeczywiście widzi wnętrze ludzkiego ciała powinna ją zobaczyć bez najmniejszego problemu. Według naukowców Natasza nie zdała testów.

Natasza została zapytana dlaczego nie zauważyła płytki na co odpowiedziała "Naukowcy twierdzą że nie trafiłam ale to tylko część prawdy, powinna zajrzeć głębiej, a nie skupiać się na pierwszych zmianach jakie zobaczyłam". Natasza wróciła do Sarańska przytłoczona wynikiem naukowców.

Zdaniem Igora myśleliśmy że da to ostateczny i jednoznaczne potwierdzenie, twierdzi że popełniliśmy błąd. Natasza jest trochę przygnębiona ponieważ też liczyła na jednoznaczny werdykt, który rozwieje wszelkie wątpliwości. I najbardziej boli go to że tamtejsi badacze robili wszystko by udowodnić że dziewczyna kłamie. Zwolennicy Nataszy twierdzą iż testy nie były obiektywne ze zdaniem tym zgadza się także część naukowców. Jako że do sukcesu brakowało jej 1 trafienia stronnicy Nataszy są bardzo sfrustrowani.

Natasza jednak zyskała uznanie świata naukowego, przyjęto ją na prestiżowy wydział medycyny uniwersytetu Moskiewskiego. Wielu ludzi po prostu wierzy w Nataszę, jej zdolności i to co robi. Jeśli jej niezwykła zdolność jest prawdziwa to jest to bardzo pomocna moc. Moc dzięki, której potrafi zajrzeć wgłąb ciała ludzkiego i stwierdzić czy ktoś jest chory czy nie. Takie coś może pomagać ludziom, bo jest wiele chorób z którymi sobie nauka nie potrafi dać rady więc może czas abyśmy zaczęli bardziej otwarcie patrzeć na takie zdolności? A może przyczyna leży gdzie indziej. Może powinniśmy się bardziej zastanowić co jemy i co jest przyczyną tych wszystkich dolegliwości? Czy żyjemy tak jak powinniśmy? Zapraszam wszystkich do dyskusji na forum.

Źródło: http://www.nieznane.pl/dziewczynka-z-re ... h,489.html
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25
To co jest opisane jest tzw "widzeniem eterycznym" - można widzieć przez dowolną materię, albo przez skórę do środka jak ta Natasza, albo przez pokrywkę pudełka czy zamknięte drzwi :).

Uzdrowicielka Ann Brennan opisywała jak jej pewnego dnia aktywowało się widzenie eteryczne. Obserwowała układ mięśni i ścięgien widocznych pod skórą na odsłoniętym barku i szyi jej śpiącego męża i nagle zobaczyła te mięśnie i ścięgna pod skórą, co ją przeraziło :D opisywała, że później te zdolności się rozwijały gdy przestała się spinować, aż zaczęła ich używać zawsze przy leczeniu swoich pacjentów :)

W książce Arthura Powella było opisane aby po prostu trenować i próbować dojrzeć co się znajduje pod jakąkolwiek materią, aż w końcu ten wzrok eteryczny się aktywuje na tyle, że będzie to kontrolowane i normalne. :D Ja się na tym jakoś zajebiście nie skupiałam dotychczas, ale czasem zdarza mi się widzieć różne rzeczy ale zwykle nie chcę się wgłębiać ;D. Ale teraz to mnie zainspirowało, jutro spróbuję pooglądać sobie wnętrze brzucha babki od historii XD dobra rozrywka na nudne bezproduktywne zajęcia heheheh XD

W trakcie kontrolowanych testów też zdarza się jej trafić ale musimy pamiętać że nie zauważyła ewidentnych przypadków chociażby metalowej płytki w głowie jednego z pacjentów. Jeśli rzeczywiście widzi wnętrze ludzkiego ciała powinna ją zobaczyć bez najmniejszego problemu. Według naukowców Natasza nie zdała testów.

Natasza została zapytana dlaczego nie zauważyła płytki na co odpowiedziała "Naukowcy twierdzą że nie trafiłam ale to tylko część prawdy, powinna zajrzeć głębiej, a nie skupiać się na pierwszych zmianach jakie zobaczyłam". Natasza wróciła do Sarańska przytłoczona wynikiem naukowców.


Podczas kontrolowanego testu jest się zestresowanym, zwłaszcza jeśli otaczali ją lekarze sceptycznie nastawieni do jej zdolności :). Zresztą to wygląda tak, że po prostu pomyliła osoby bo wszystkie schorzenia które wymieniła miały miejsce, ale źle podała osoby, pewnie jej się cisnęło mnóstwo informacji na raz o wszystkich i jak sama mówiła zamiast się wgłębiać i pozwolić im się wyklarować starała sie je szybko uporządkować aby szybko podać odpowiedź :)

Jak dla mnie super :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Jakby ktoś chciał obejrzeć dokument na YT o tej dziewczynce i o tych testach to podaje link.
"Moja szokująca historia - Dziewczynka z rentgenem w oczach"

Na początku filmu byłem pełen uznania, ale po testach moje nastawienie nieco się zmieniło. Wg mnie, jeśli pacjenci a to nie mają wyrostka, a to przełyku, a to mają jakąś metalową płytkę, to nie są drobnostki. Ona mówiła, że po prostu widzi, a nie że jakoś czuje (żeby mogło jej się pomieszać).

Luth napisał(a):Zresztą to wygląda tak, że po prostu pomyliła osoby bo wszystkie schorzenia które wymieniła miały miejsce, ale źle podała osoby, pewnie jej się cisnęło mnóstwo informacji na raz o wszystkich

Wymieniła schorzenia, które miały miejsce, ale ona wiedziała przed testem, że właśnie takie występują i miała je tylko dopasować do odpowiednich pacjentów:)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Aha to zbyt powierzchownie przeczytałam :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Do przeczytania. Moim zdanie i nie tylko moim badania nie były obiektywne, to co Ci naukowcy mówili po tych badaniach przechodzi pojęcie bycia obiektywnym.

http://angelus-silesius.pl/articles/natasza.html
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25
Wspomniana dziewczynka posiada aktywne ciało zielonego pęku czakry serca w warunkach wymiaru trzeciego. Jednak aktywność jest zazwyczaj w takich przypadkach zakłócana przez jej otoczenie. Otoczenie świadomie lub też nie, wysyła mnóstwo wiązek penetrujących otoczkę auryczną dziewczynki na wielu poziomach różnych ciał. Efektem jest ingerencja w jej tak zwane tu samopoczucie. Ewenementy takie jak ten, mają pewne trudności w radzeniu sobie z nieuprządkowaną energetyką otaczającą je w wymiarze trzecim. Należy też wspomnieć o czujnym biegunie negatyw.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Zgadzam się z Uzulim. Tego typu zdolności (jak i wiele innych) może być zakłócanych przez celowe lub podświadome działanie otaczających osób/istot.
Tak zgrupowania osób o słabej woli, jak i pojedyncze osoby o silnej woli potrafią nawet nieświadomie wpływać na swoje otoczenie... Jeśli ktoś ma silną wolę i robi to świadomie - nazywa się to magią, co kojarzy się już dość jednoznacznie... Silna niewiara, tym bardziej kilku osób, może bez problemu blokować jedną słabszą osobę, nawet świadomą - a skoro dziewczynka czuje potrzebę potwierdzenia swoich zdolności w taki sposób - widocznie nie ma aż tak silnej woli (z resztą, jest młoda...) Dodatkowo stresujące okoliczności (nowe miejsce, mnóstwo obcych ludzi, oddzielenie od jakichkolwiek znajomych osób) - to są okoliczności w jakich wiele dorosłych, doświadczonych osób miałoby problem ze stresem... W takich warunkach - przytłoczenia informacjami, nowym miejscem, otoczeniem zupełnie obcych ludzi i w odcięciu od jakichkolwiek znajomych bodźców przeprowadza się przesłuchania...
Owszem - rzetelność naukowa wymaga spełnienia pewnych warunków. Niemniej takowe warunki można też spełnić w otoczeniu które nie wprowadza takiego stresu...
Dodatkowo kilka takich organizacji nie tyle powstało żeby sprawdzić czy istnieją zdolności 'paranormalne', tylko po to żeby dowodzić że nie istnieją...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Chciałbym zwrócić tylko uwagę, że dziewczynka i rodzina nie miała takiego problemu z samym otoczeniem co formą testu. Mieli pretensje, że nie pozwolili jej przeprowadzić diagnozy w taki sposób jak to robi na co dzień, czyli również zadając pytania i patrząc na zachowania pacjentów. Chcąc sprawdzić czy faktycznie ma ten cudowny wzrok miała tylko patrzeć na osoby z dolegliwościami i dopasować odpowiednie schorzenia, przez co wykluczają, przypadkowość, możliwość dochodzenia do choroby przez odpowiedzi pacjentów i ich zachowania a jedyną najprawdopodobniejszą możliwością jest faktycznie ten 'rentgenowski wzrok'. Wg mnie dobra forma. Może faktycznie lepiej byłoby gdyby przyjechali wraz z pacjentami do jej rodzinnego miasta gdzie nie czułaby się tak zestresowana. No ale cóż, sama chciała się poddać tym testom, chyba jej nie zmuszali, chciała dowieść swoich zdolności, nie udało się, trudno.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Oficjalna nauka, środowiska istot ją reprezentujących mają się nijak do realnej natury takich przypadków, jak tej istoty zwanej Natasza. Ona w dodatku sama jest zbyt poruszona swą aktywnością ciała pęku zielonego. Analogicznie do uniesienia się ciała żółtego pęku zaskoczonej istoty nad powierzchnią ziemi w skutek nagłej aktywacji jej pola siłowego merkaby, co niekiedy zdarza się w wymiarze trzecim. Emocje z tym związane sprawiłyby, że prawdopodobieństwo zrobienia sobie krzywdy przez taką istotę wzrosłoby niebywale. Chaotyczna energetyka otaczająca istoty z takimi aktywacjami ciał, pochodząca czy to od innych istot, czy urządzeń elektrycznych, elektronicznych i magnetycznych sąsiadujących bezpośrednio z otoczkami aurycznymi tych istot uchodzących w wymiarze trzecim za ewenementy, dezorganizuje porządek w pracy ich pęków czakr.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli, abstrahując od wpływu negatywnego nastawienia otaczających ludzi. Czy urządzenia takie jak: router z anteną WiFi, nadajniki telekomunikacyjne, ogólnie telefony komórkowe itp. mają duży wpływ na tłumienie ludzkich zdolności (powiedzmy, tych ukrytych)? Chodzi mi o fale z nadajników. Wydaje mi się, że same urządzenia elektryczne, elektroniczne nie są groźne dopóki czegoś nie emitują.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Tak Meph, tego rodzaju fale nie są obojętne zarówno dla pracy mózgu, jako trójwymiarowego narządu ciała fizycznego żółtego pęku, jak i energetyki innych ciał powiązanych. Te konstrukcje zwane nadajnikami telekomunikacyjnymi posiadają wiele innych funkcji, o których chciałbym/abym napisać w oddzielnym temacie. Przesyłanie fal służące do komunikowania się istot nie jest główną funkcją tych urządzeń. Wszelkie maszyny oparte na prądzie negatywnie wpływają na elektromagnetyczną strukturę istot. Proszę starać się korzystać z takiego asortymentu tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Tego rodzaju technologie oparte na działaniu prądu, który nie jest w swej postaci zharmonizowany z ciałami istot ludzkich i innych, mogą być zastąpione kryształami. Dzięki nim możliwe jest zasilenie w energię całej kuli świadomej, służącą do rozmaitych potrzeb istot oraz ich uzdrawiania na poziomach nie tylko ciał fizycznych żółtego pęku ale i wszystkich pozostałych.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Można powiedzieć, że cały czas jesteśmy na rożnie. W dzisiejszych czasach, szczególnie w dużych skupiskach społecznych, ciężko uniknąć oddziaływania takich urządzeń. Pomijam posiadanie ich we własnym domu czy u sąsiadów, ale nadajniki swym zasięgiem obejmują większą część terenu.

To ja cierpliwie będę czekał na temat z kryształami:)
Osobiście podoba mi się bardzo również temat wytwarzania energii wykorzystując właściwości zwykłych magnesów (odpychanie się tych samych biegunów). Narysuję jakiś prosty, ideowy rysunek poglądowy, jak coś takiego miałoby działać i dodam w temacie z kryształami jeśli powstanie. Może kogoś kiedyś zainteresuje;)

Znając życie, i tak ktoś zaraz wymyśli jak zabronić korzystania z prostych i tanich rozwiązań albo nałoży jakieś dziwne podatki, opłaty, koncesje itp..
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Darmowa, bezprzewodowa energia została odkryta, wynaleziona i przedstawiona przez Teslę ponad 100 lat temu i ona działa i jest ok, tak samo jak wiele różnych innych wynalazków związanych z alternatywnym pozyskiwaniem energii i nie tylko energii (czasem są opisywane w NEXUSie) jednak nadal korzystamy z kabelków i straszy nas się końcem zasobów energetycznych, bo tak jak mówi Meph zwyczajnie nie było jak tej darmowej wszechobecnej energii obłożyć opłatami i mocarstwa straciłyby bardzo znaczącą kartę którą można szantażować inne państwa i ludzi :)...
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Witajcie.
Tak się składa, że za oknem współlokatorów ( mieszkamy w wieżowcu), dosłownie na wyciągnięcie kilkunastu rąk,mamy duży słup telegraficzny czy coś w tym rodzaju. W Łodzi takie zjawisko jest całkiem powszechne jak zauważyłam. Jak to wpływa na nas? Co my możemy z tym zrobić, pomijając narazie przeprowadzkę?
Osobiście posiadam cos co nazywa się odpromiennikiem ADR SHIELD, który harmonizować ma energię w najbliższym środowisku człowieka. Mam jednak tylko jeden taki krążek, który ponoć wystarcza na laptopa oraz dwa mniejsze umieszczone na telefonie komórkowym. Co jednak w sytuacji opisanej powyżej kiedy spotykam się z mocą o wiele większą?

Proszę o odpowiedź Uzuli.
Avatar użytkownikaolla Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 03 lis 2010, 22:59
Zodiak: Skorpion
Taka formacja w warunkach wymiaru trzeciego zbiera pewne częstotliwości wiązek cząstek sztucznie wygenerowanej elektryczności, jednak nie stanowi jeszcze pełnej bariery ochraniającej uporządkowane strumienie energii ciał istoty ludzkiej. Proszę wypełnić miejsce zamieszkiwania sporą liczbą istot monolitów roślinnych oraz rozmieścić kilka naczyń z czystą wodą zródlaną, którą proszę energetyzować emanacją pęku zielonego czakry serca. Proszę starać się nie dopuścić do całkowitego ulotnienia się wody z tych naczyń. Mogą także być prozmieszczane istoty zwane tu kamieniami, określane jako minerały, które także proszę kąpać w bezpośredniej emanacji pęku zielonego czakry serca.

Niektóre z monolitów roślinnych proszę ustawić w bezpośrednim sąsiedztwie gniazd elektrycznych, urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Istoty pierwszego i drugiego wymiaru doświadczania świadomości odpowiedzą wytworzeniem silnego parasola ochronnego, który będzie rezonować ze wszystkimi Twoimi ciałami z uwagi na swoje zródło zasilania czysto naturalne, pochodzące od żywych istot komunikujacych się z Tobą.

Niebawem udzielę odpowiedzi na pozostałe Twoje pytania w dziale prywatnym.

Moc pozdrowień.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron