Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Twórczość Alexa Graya

Post 26 wrz 2010, 20:58

:) obejrzyjcie i poczujcie to :)

Obrazek

Obrazek

Ciekawa jestem co to jest to coś podłączone nicią do główki dziecka? Jego wyższe ja?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek jest zatytułowany "wonder", ciekawa jestem czy chodzi to o "wonder" w znaczeniu rozmyślać, czy "wonder" w znaczeniu cud, zdumienie, w sensie, że zachwyt tym niebem ?

Obrazek

Obrazek

nie wiem co to jest :>


Więcej można obczaić na jego stronie http://www.alexgrey.com/ w kategorii "paintings"

fascynujące i piękne ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 26 wrz 2010, 21:24

Od dłuższego czasu coraz bardziej rozwija się sektor tzw. sztuki sakralnej o ezoterycznym odcieniu, aury, czakry, wysoko wymiarowe wizje etc. : ) Bardzo ciekawa jest także twórczość niektórych dzieci indygo : )

Co do Graya - nie znam wszystkich jego prac, część jest naprawdę niesamowita, ale jest też sporo tego co można nazwać przerostem formy nad treścią, przynamniej w moim skromnym point of view : )

Btw. Tutaj coś pochodnego - Kris Kuksi

Obrazek
III
 

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 26 wrz 2010, 21:26

Niedopowiedzeniem jest Twój komentarz,to jest przepiękne !!! [-o<
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 26 wrz 2010, 21:38

Btw : )

Obrazek

Dziewczynka na zdjęciu powyżej to Akiane, 11 letnie Dziecko Indygo, które przyszło na świat z poetyckim i malarskim talentem. Jak sama mówi od małego miała wizje Boga, dostawała inspiracje do rozwinięcia swojej twórczości i wie, że te dary są po to aby pomagać innym.


4 lata

Obrazek

5 lat

Obrazek

6 lat

Obrazek

8 lat

Obrazek
III
 

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 26 wrz 2010, 21:43

Wow, niezle przyklady, czuc jak energia pulsuje gdy sie je oglada. Szczegolnie ta mala :)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 27 wrz 2010, 00:46

Ta mała jest niesamowita
Dzieki za linka :)
Że jak?
Wut?
Was?
Avatar użytkownikaCorso Mężczyzna
?que?
 
Imię: Michał
Posty: 66
Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:40
Lokalizacja: Szczecin
Typ: lol
Zodiak: /o/

Re: Twórczość Alexa Graya

Post 01 paź 2010, 13:20

Rzuciłem na ten temat okiem kilka dni temu, nie czytałem nawet.
Wystarczyło to jednak aby stać się dostępnym.

Śniłem nieświadomy sen, była noc sylwestrowa, na zewnątrz padał śnieg, był mróz, do północy było jeszcze daleko, więc z przyjacielem z życia fizycznego schlaliśmy się niemiłosiernie, aż zmożony alkoholem usnąłem.
Obudziły mnie dopiero petardy za oknem, prze trzeźwiałem już i postanowiłem wracać do domu, było godzina 20 po północy. Szedłem pustymi ulicami mojej miejscowości oglądając na niebie raz za czas wybuchy petard. Idąc wtedy ulicą spotkałem młodą dziewczynę o blond włosach, dość szybko skojarzyłem kim jest.

Film się urwał, czas skompresował, sen trwał dalej.

Byłem przed domem swoich rodziców, moja matka cała rozhisteryzowana biegła do kościoła, biegła się modlić bo była pewna że po porzuceniu wspaniałej partii na żonę, oraz po rezygnacji ze wspaniałej dobrze płatnej pracy, oraz jeszcze kilku wybrykach mój ekscentryzm sięgnął tak daleko że chcę "żyć" z 15 latkom w ich małej rodzinnej miejscowości, co spowodowałoby że wszyscy mieli by ich na językach :D

Film znów się urwał, czas skompresował, ale sen trwał dalej.

Było lato, byłem na ogrodzie z ową 15 latkom, rozmawialiśmy, rozmawiało się z nią jak z osobą bardzo dojrzałą i bardzo dorosłą(z mało kim w astralu się tak da porozmawiać), później siedzieliśmy na trawie niczym 5 letnie dzieci i śmialiśmy się strasznie, ale już nie pamiętam z czego. śmiałem się tak mocno, że śmiać się zacząłem fizycznie co mnie wybudziło, obudziłem się, zasnąłem... i sen trwał nadal :)

Było tego jeszcze sporo więcej, osobiste sprawy, cały sen trwał tak na moje oko z tydzień pomimo że fizycznie upłynęły jakieś 4 godziny. Wygląda na to że znamy się nie wiadomo skąd.
Co dla mnie bardzo dziwne to że była w świecie mojego snu(potrafię odróżnić swój sen od snów innych ludzi) co jest z pewnych względów bardzo trudne.
Ponadto wydawała mi się wspaniała!
Jest jedyną istotą płci żeńskiej jaką widziałem która ma w swojej osobowości aspekt dziecka.
Jak do tej pory widziałem tylko 4 kobiety które wydały mi się wspaniałe ;) wszystkie 4 widziałem będąc poza ciałem :D
Jedną jest ona a 3 pozostałe to straż przyboczna Castanedy.
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron