Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Dość dawno czytałam w magazynie NEXUS o występowaniu istot w ciałach nastoletnich dzieci z całymi czarnymi oczyma, łącznie z białkami, na terenie Stanów Zjednoczonych. Ludzie którzy opisywali tam swoje spotkania z tym czymś opisywali paniczny strach jaki ich opanowywał gdy tylko na nie spojrzeli. Jedna kobieta opisywała, że pozamykała wszystkie okna, drzwi, pozasłaniała zasłony i schowała się trzęsąc jak osika w łóżku pod kołdrą - także można sobie wyobrazić jakiego wymiaru jest to reakcja emocjonalna!

Po przeczytaniu tego przetrawiłam to (nieźle zestrachana zresztą :D), oswoiłam się z tym, uspokoiłam i wypełniłam spokojną świadomością, że bardzo możliwe, że kiedyś również w Polsce spotkam takie coś. Byłam przekonana, że będzie temu towarzyszył strach i że istota będzie w ciele dziecka, ale oczywiście z akceptacją i spokojem się na to nastawiłam.

Natomiast parę dni temu podczas spaceru Nowym Światem, znajomy z którym byłam widział kolesia w garniaku z takimi oczami. Ja niestety akurat nie spojrzałam mu w oczęta, siedzieli we dwóch, w garniaczkach, jeden w ciemnych okularach, a drugi z takimi gałami właśnie.

Muszę przyznać, że trochę dziwnie się poczułam jak tamtędy przechodziliśmy, ale nie potrafię określić co to było. Na pewno to nie był czysty strach:). Wydaje mi się, że z daleka na nich spojrzałam, jednak ja mam taki mechanizm, że jak jest coś niskowibracyjnego to jakby patrzę na to bokiem - w sensie nie wiem, mój wzrok odbija się od takiej istoty/rzeczy zanim do niej dotrze. Także spojrzałam z daleka na nich, automatycznie mi przekierowało uwagę na rzeczy o normalnych wibracjach i właśnie poczułąm się tak dziwnie, nie wiem jak to opisać może trochę chwilowa dezintegracja, ale myślałam, że to poczucie wzięło mi się ot tak z nikąd.

Natomiast reakcja znajomego, który spojrzał temu czarnookiemu w oczy była bardzo autentyczna, był podminowany i zdenerwowany, ale to też nie był strach. Mówił, że patrząc mu w oczy nic tam nie było, po prostu pustka ale dosłownie pustka, a nie np. niekończąca się przestrzeń. Później stwierdził, że tamten kolo go wręcz oczyścił energetycznie (może skonsumował sobie jego gniew na lunch:D) i w sumie ja też odczuwałam znajomego po spotkaniu cały dzień bardzo pozytywnie i czułam silne czyste połączenie energetyczne na czakrze serca, co było nowością :D

Także zastanawiamy się z Costą co to było? W jakimś skrajnie durnym filmie pt "Push" był taki motyw, że koleś jak komuś wprowadzał do głowy program/skanował go to właśnie mu sie takie gały czarne robiły, nie mogę znaleźć w necie akurat screena z tym.

Także nie wiem, moze ktoś się kiedyś spotkał z czymś takim? Albo wie kim konkretnie są takie osoby? Znajomy twierdzi, że to są programy, bez duszy ludzkiej coś na zasadzie serwiatorów. Ja nie wiem, nie patrzyłam mu w te oczęta więc w ogóle nie wiem jak się do tego ustosunkować.

Wydaje mi się, że oni jak w tym filmie włączają sobie takie oczy na czas skanowania albo coś, a obsługują też normalne ludzkie gały. Także może tamtemu kolesiowi akurat coś poleciało albo zobaczył, że idą świadome istoty to nas chciał zeskanować:D. Zwłaszcza, że wcześniej długo gadaliśmy o miłych illuminadzkich i gadzich rzeczach, więc musieliśmy lekko emanować tym. Bo przecież to mało możliwe, aby sobie siedział koleś w kawiarni z takimi oczkami całyczas w samym sercu Nowego Światu i z tak składał zamówienie kelnerce :D

Właśnie najdziwniejsze jest to, że zadne z nas nie czuło strachu, ludzie do okoła też raczej niespecjalnie, Costa wręcz poczuł się oczyszczony z niskich wibracji. Co o tym myślicie?

Tutaj też jest trochę na ten temat http://www.paranormalium.pl/inwazja-czarnookich-obcy-demony-czy-moze-normalni,578,8,artykul.html ale tutaj ludzie opisują mega strach.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Pewnie to byl MIB :) Zdarzaja sie, nawet w Polsce :)
tulsi Kobieta
tulsi
 
Imię: tulsi
Posty: 20
Dołączył(a): 11 cze 2009, 20:26
Droga życia: 9
Zodiak: panna
Nie wiedziałam, że faceci w czerni (Men in Black tak?) mają takie gały:) Nawet jeśli to spoko, ale mi chodzi o to kim oni są wewnątrz, a nie na zewnątrz. Programy-hologramy, wcielone gady, przepoczwarzone szaraki czy co :D...
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Czy twój kolega jest jasnowidzem lub ma zapędy do jasnowidzenia, aury, energi itp.? Hm. Ja przypuszczam, że mogliście spotkać Upadłych Aniołów, którzy się z jakiegoś powodu zmaterializowali. Czemu oczyścili? Hm. Może nie chcieli byście im w czymś przeszkadzali.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
Nie jest jasnowidzem, oboje wyczuwamy dość nieźle energie i trochę aury, on ma bardziej rozwinięte trzecie oko i być może jest lepszy w widzeniu konkretnie, ja czuję i nie zawsze wiem co.

Przepraszam, ale co to są Upadłe Anioły? W sensie jest taki szum informacyjny jeśli o nie chodzi, że nie wiem. Anioły wypędzone z nieba wg Bibli, a tak naprawdę, bez otoczek biblijno-przypowiastkowych, co, kto, gdzie konkretnie ? :>
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Anioły Upadłe to są właśnie Anioły wyrzucone swego czasu z nieba zwane również Arcydemonami. Powstały dużo, dużo wcześniej od Biblii. Spotkałem się z wieloma nazwami ich określającymi (np. UFO, Bogowie itp.). Nie wiem ilu z nich się potrafi materializować, lecz jest to możliwe. Można czasem ich również w astralu spotkać jak to mi się zdarzyło parokrotnie. Można również nawiązać kontakt poprzez tzw. chaneling. Dzięki 3 oku można ujrzeć mentalnie wiele rzeczy (aurę, duchy, Anioły itp.); Jeśli naokoło ich ludzie zachowywali się normalnie (co mi sugeruje, że nikt tych oczu nie zobaczył i nie wyczuł negatywnej energii) to przypuszczam, że twój kolega ujrzał te oczy mentalnie co zaowocowało opisaną reakcją. Mi się czasami zdarza, że mam wrażenie, że skrzydła widzę u kogoś.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
No właśnie zastanawiałam się też czy może kolega nie uległ złudzeniu, szkoda, że ja nie spojrzałam wtedy w oczka temu gościowi.

Nie wiem, ja czasem też mam różne złudzenia, ale wyraźnie widzę czy coś jest jakimś zakrzywieniem międzywymiarowym, czy się realnie manifestuje fizycznie :)

no nie wiem, nie ważne, dziękuję wam za odpowiedzi :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Skoro macie otwarte jasno - widzenie a jeszcze czujecie energię do tego to wątpię, że uległ złudzeniu. Choć nie wątpię, że mogliście być jedynymi wówczas, którzy to zobaczyli, wyczuli.
ElohimMihael Kobieta
JAM JEST HEROSEM!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 16:22
są ludzie co mają całe czarne oczy ,są niezwykli ,raczej szokują moja znajoma z ,którą już nie mam kontaktu opowiadała jak o spotkaniu z ufo opowidała ,że chodzili chłopcy po jej klatce tacy prosząc o dziwne rzeczy 15,17 , 19 lat byli spokojni ale wywoływali żdziwienie ,nieraz szok w Polsce są takie osoby w WARSZAWIE,nie byli agresywni raczej dziwnie byli spokojni jak by nieżywi ,nieobecni no takie nijakie żadne emocje mogą wywołać niepokój u ludzi,niby nie są dziadami bo ubrani ładnie zadbanie gajerki lub odpowiednio do obowiązujących norm tacy nieczuli ,nie wspólczujacy ,.....
nie pamiętam juz więcej o czym ta kobieta mi opowiadała dokładniej,nie chcę wprowadzać w błąd
ALE znajoma ich przegoniła ze starchem bo się ich przeraziła,
ps czy ktoś się z nimi spotkał co powiecie o ich emocjonalnej stronie jak by nie z tego świata,pod hipnozą nie z tej epoki tylko w ciuchach z naszej epoki
Ostatnio edytowano 11 lut 2011, 02:33 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Kolega widzi od czasu do czasu coś takiego. Dla mnie to coś jak hitman, czarna dziura robi mu się kiedy skanuje. To może być klon, albo wyszkolony człowiek lub hybryda. To co tam siedziało to zdecydowanie 2 agentów, wręcz wyjętych z kadru filmu, jeden miał specyficzny rysunek na ręce ... w tym stylu bo co znaczy dla nich nie wiem.

Obrazek
Trzynasty
 
Ja nie widzę w tym nic niezwykłego, bo:
1. Dzieci, młodzież mogą nakładać takie soczewki (ponoć są dostępne), by nastraszyć innych, tak dla hecy :twisted:
2. Jeśli chodzi o ludzi dorosłych - eksperymenty związane z szokowaniem ludzi też mogą wchodzić w grę, ale jest też moda wśród więźniów na tatuowanie całych oczu na czarno.
3. Skąd paniczny strach? Proste! Zastanówcie się, co by było gdybyście nagle ujrzeli człowieka z jakąś medyczną anomalią, np. ze zdeformowaną twarzą. Pierwsza reakcja byłaby taka, że serce podskoczyło by Wam do gardła. Natomiast, jeśli chodzi o konkretną sytuację z tym panem, którego widziała Luth, uważam, że wyczuwane negatywne wibracje mogły wziąć się z faktu, że to mógł być właśnie były więzień.
Zawsze należy zaczynać od racjonalnych wyjaśnień, a nie od tych udziwnionych. :)
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Aha i jeszcze jedno! Chodzą po ziemi ludzie, którzy lubują się we wszelkich modyfikacjach ciała. Znalazłam taki artykuł:
http://www.hardcore-tattoo.pl/portal/in ... &Itemid=47
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec
Cytat z linku "Gdy spojrzałam mu w oczy, skądś wiedziałam, że to nie ludzka dusza zamieszkiwała to ciało..." i tak mi sie jakoś na myśl rzuciło..
Pewna istota chciała przejąć moje ciało.Poczułam przeszywający chłód po prawej stronie ciała.Nie mogłam ruszać tą stroną.Straciłam przytomność na sekundę zobaczyłam jak przechodzę przez ścianę i znalazłam się w łazience.Otworzyłam oczy (w tej wizji) i zobaczyłam że moje prawe oko jest całe czarne łącznie z białkami.Ciekawe czy to to o czym pisałaś ;P
Pewnie nie ale tylko tak napisałam :)
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
"(...) wygląd i zachowanie
czarnookich dzieci przypomina cechy obcych istot znanych jako Szaraki (Greys).

- Mają całkowicie czarne oczy, co pasuje do
Szaraków, które także mają czarne oczy - oświadczył dr
Lynch. - Posiadają również zdolności telepatyczne, które
można pomylić z demonicznością, ponieważ potrafią zmusić człowieka do wykonania
czegoś wbrew jego woli.

Powiedział też, że Szaraki są zaangażowane w
tworzenie hybryd ludzi i siebie samych.

- Dysponuję doniesieniami o obu gatunkach:
Szarakach oraz hybrydach Szaraków i ludzi, które mają służyć do pomocy w
badaniach osób uprowadzanych na pokłady ich statków. Mają pouczać wziętych przy
pomocy telepatii, aby nie stawiali oporu. Nigdy jednak nie słyszałem o żadnych
hybrydach spacerujących samodzielnie w publicznych miejscach."


"Gdy Gail znalazła się w odległości dziesięciu kroków
od chłopca, ten zwolnił. Jej mięśnie stężały i zatrzymała się.

- W tym momencie spojrzał na mnie i było to
najbrzydsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziałam -
powiedziała. - Jego głowa miała dziwny kształt i wyglądało
na to, że przeistacza się na moich oczach. Spojrzałam w jego kruczoczarne oczy.
Nie było w nich białka, a on sam był blady, bardzo blady."

źródło: http://zastraszacze.boo.pl/articles.php?article_id=125
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
Vela napisał(a):Ja nie widzę w tym nic niezwykłego, bo:
1. Dzieci, młodzież mogą nakładać takie soczewki (ponoć są dostępne), by nastraszyć innych, tak dla hecy :twisted:
2. Jeśli chodzi o ludzi dorosłych - eksperymenty związane z szokowaniem ludzi też mogą wchodzić w grę, ale jest też moda wśród więźniów na tatuowanie całych oczu na czarno.
3. Skąd paniczny strach? Proste! Zastanówcie się, co by było gdybyście nagle ujrzeli człowieka z jakąś medyczną anomalią, np. ze zdeformowaną twarzą. Pierwsza reakcja byłaby taka, że serce podskoczyło by Wam do gardła. Natomiast, jeśli chodzi o konkretną sytuację z tym panem, którego widziała Luth, uważam, że wyczuwane negatywne wibracje mogły wziąć się z faktu, że to mógł być właśnie były więzień.
Zawsze należy zaczynać od racjonalnych wyjaśnień, a nie od tych udziwnionych. :)

1
kochana takie soczewki na całe oko ,kosztują bardzo dużo jak chcesz zamówić na cełe oko ,musi być specjalnie dopasowane do osoby oka .
Całe czarne są zamawiane tylko w pojedyńczych sztukach do filmów, więc nie ma ich w sprzedaży ,koszt to 2 tyś $ więc wątpie ,ze ktoś coś takiego sobie nosi na codzień ,tego nie da sie nosić długo ,bo musi być bardziej miękkie i cieńsze niż zwykłe tanie soczewki i sa zbyt miekkie żeby nie wypadały,bez poprawiania cały dzień .
SĄ noszone do filmów ,a bez poprawiania nie da się nosić dłużej niż 15 min dziennie i tego dobrze dopasować się nie da, bo oko nie jest okragłe ma wybrzuszenie na środku więc to rysuje oko powodując zapalenie spojówek ,A dzieci łaziły po bloku całe dnie z tymi oczami czarnymi i nie powypadały im i nic nie poprawiały ani nie łzawiły ,w dodatku jak małe dziecko może chcieć coś takiego nosić godzinami , a gdzie jego, ich mamy ??skoro łaziły we 3 -kę też w godzinach jak były lekcje lub po nocach ,
A tak dla hecy?
są lepsze sposoby na spędzanie czasu niż łażenie po blokach lub ulicach w drogich filmowych soczewkach pukanie do dzwi i skamlenie o wpuszczenie do ludzi,lub gadanie z nimi
od kiedy to babcie starsze mieszkające w bloku biednym, są ciekawostką lub super frajdą na spędzanie wagarowych godzin w dodatku dla dzieci w róznym wieku ??
to albo rodzina z anomalią oczu albo jakieś opętanie ,demony ,szaraki :evil: ,roboty nie wiem
2
nie sądze ,ze małę dzieci sobie będą tatuować oczy przecież małe dzieci boją się nawet dentysty co dopiero tatuować OKO #-o żeby potem straszyć mocherowe babcie w bloku ,czy ludzi na mieście bezsens

3
NIEsądze ,ze ludzie bali by się dzieci małych a zwykle widuje się te osoby czarnookie w wieku od 3 do 20 lat i ludzie od razu czuja się dziwnie ,czują zagrożenie , :evil: jakoś poświadmie nawet jak nie od razu widzą oczy, jakoś podświadomie czują strach lub coś dziwnego i nie tylko chodzi o oczy ale ich dziwne zachowanie bez emocji ,tupet i te texty ,żeby sie nie bali, małe dzieci nigdy tak nie mówią [NIE BÓJ SIE NIC CI NIE ZROBIMY albo text jak mnie /nas nie wpuścisz lub nie pozwolisz wejść , to nie wejdę ale pozwój mi wejść to takie sztuczne i dziwne to prośby o wpuszczenie do ,środka to brzmi jak jakieś zaklęcie wyuczone bezdusznego LUNATYKA :evil: lub conajmniej jak by te dzieci były w jakimś transie hipnozie lub nie byli ludzmi tylko szarakami a może to roboty lub tym podobne cosie :arrow: bez duszy stworzone przez kogoś i testowane na ludziach na razie,jak ludzie z duszą zareaguja na sam początek podświadomie po chwili świadomie na dzieci niby niewienne tylko z wyglądu

ps jeszcze nikogo nie czytałam ani nie słyszałam ,zęby ktoś wpuściła takie dziecko świadomie i uznał ,ze to nic takiego ,może nikt takiego spotkania potem nie przezył i nie mógł opowiedzieć
wszyscy raczej opisują ,ze uciekli i odmówili dalszej rozmowy i tego czego oni tam chcieli

:evil:
„czarnookie dzieci”,gdy patrzyły na kogoś potrafiły wymusić na nim coś czego tylko zapragnęli. Ofiary tego incydentu mówili że w ich oczach było zimno, gniew , zło i się bali.
:evil: starają się wpłynąć na ludzi tak, aby ci zaprosili ich do swoich samochodów lub domów, mówiąc ,że potrzebują pomocy ,lub zkorzystać z łazienki lub telefonu nie pokazują od razu oczu patrzą np w dół i zawsze poprawnie i grzecznie pytają czy moga wejść? ludzie nie mogą się skupić jak by byli w transie czarnoocy powtarzają jak by wiersz bezdusznie ponownie np. Muszę wejść do środka- Proszę wpuścić mnie do środka,z czasem są bardziej natarczywi ale nie agresywni ponoć jak się ulegnie im i do środka ich się wpuści może jest się pod włądaniem takiej istoty czarnookiej a może się umiera ze strachu lub znika do innego wymiaru ich wymiaru

http://www.paranormalium.pl/inwazja-cza ... tykul.html
tu na dole sa dłuższe spotkania z czarnookimi
http://davidicke.pl/forum/zosia-o-czarn ... t4999.html
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron