Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Hehehhe :D przepraszam Uzuli ale znowu się podśmiewam pod nosem :D "taras strzelistej budowy w centrum kombinatu Warszawa", "nie jest obecnie sugerowane" :D:D

Ok, ok rozumiem z tą Bożeną :). Właśnie mnie to dziwiło, bo w pewnym sensie takie samobójstwo przekreśla w oczach n00bów wszystko o czym ona uczyła i szkoda. Ale skoro wiązki negatywu się do niej dobrały, ma to sens ;)

Krzyżak, Uzuli mówi abys pokrzyczał na ulicy trochę aby poczuć wolność i się uzewnętrznić :D ja osobiście bym preferowała jakiś las, ulica na dobry początek wydaje mi się zbyt deprymująca :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Nie, no wiem co to znaczy, ale dlaczego napisal takie cos do mnie? o co chodzi jakby?
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
Nie wiem z jak to jest naprawdę z tym uduchowionym samobójstwem, jesli można to tak nazwać, ale m.in. poprzez filozofię Ramthy, opisane zostało, że w momencie najgłębszego oświecenia czy też osiągnięcia pęku indygo, można najzwyczaniej w świecie opuścić 3-wymiar poprzez dosłowną materializacje własnej formy w światło, co rozmaite tradycje mogą nazywać wniebowstąpieniem.

Krzyzak napisał(a):Nie, no wiem co to znaczy, ale dlaczego napisal takie cos do mnie? o co chodzi jakby?


Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o to żebyś sobie publicznie pokrzyczał na ulicy : ) Ale rób to w umiejętny sposób, ponieważ możesz zostać pojamny przez pewne istoty i umieszczony w miejscu zwanym na tej płaszczyźnie istnienia jako "oddział zamknięty" : )
III
 
whatever...
wracajac do tematu jesli to byly istoty o zlych intencjach z wyzszych wymiarow to czy w ogole sa jakies szanse odepchania ich zwyklym ludziom, a nie przebudzonych. Bo jesli nawet oni wpadaja w ich sidla to co ma zrobic"szary :lol: " czlowiek. Jesli naklonili osobe przebudzona do zabicia siebie to zwykli ludzie powinni sie zabijac caly czas... Skakajac z budynkow na przyklad... :? Naklonienie osoby nieprzebudzonej moim zdaniem jest o wiele latwiejsze dla nich...
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
Z tym niebowstapieniem III :) To twoim zdaniem niebowstapienie odbywa sie przez powieszenie na linie?
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
Wydaje mi się Krzyżak, że istoty negatywne nakłoniły Bożenę Figarską do wyboru sposobu przerwania inkarnacji, sama decyzja była jej decyzją - tak to zrozumiałam.
Ostatnio edytowano 11 wrz 2010, 14:26 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Krzyzak napisał(a):Z tym niebowstapieniem III :) To twoim zdaniem niebowstapienie odbywa sie przez powieszenie na linie?


Ja tego nie powiedziałem. W tym okreslonym przypadku samobójstwo bardzo mi się gryzie ze świadomym opuszczeniem własnej formy, w kontekście posiadanej wiedzy duchowej oraz wewnętrznych iluminacji, etc.
III
 
Czyli co oni zyskali z tego, ze ona sie powiesila? I tak przeciez ona byla przebudzona? #-o Chyba, ze cos ominalem :lol:
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
Pomagała innym ludziom... Więc zyskali tyle, że już nie pomaga, a w kontekście takiego rodzaju śmierci jej nauki tracą na wiarygodności.
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik
Raz - o wiele bardziej opłaca się zdyskredytować kogoś ważnego. To trochę jak w polityce. Co z tego że ktoś znajdzie jakieś brudy na jednego z wyborców? Albo nawet na nie wiem - wójta na przykład? W wyborach prezydenckich, czy do sejmu nie miałoby to praktycznie żadnego znaczenia. Natomiast zaatakowanie jednej z ważniejszych osób zawsze jest opłacalne jeśli się uda... Tym bardziej że druga strona nie koniecznie chce odpowiadać tym samym.

Dlaczego zwykli ludzie nie są tak atakowani? A po co? Nie ma w tym prawie żadnego zysku. Większość ludzi ugina się pod standardowymi środkami i nawet nie myśli o wejściu na wyższe poziomy świadomości...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til napisał(a):. Większość ludzi ugina się pod standardowymi środkami i nawet nie myśli o wejściu na wyższe poziomy świadomości...

W sumie to prawda, ale jak wiadomo jest to wynik manipulacji... I tak bledne kolo sie zamyka :(
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew
Taką informację można dzis znaleźć na onecie:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kaznodz ... omosc.html
:roll:
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik
Ej to jest dziwne.

A może to jest morderstwo a nie samobójstwo? Bo czytam tą wiadomość i trochę śmierdzi :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth zgadzam sie z tobą

ze to demon skusił ja do samobójstwa
za mało sie modliła
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok
Witajie, tu jest zapis dyskusji na temat samobójstwa Bożeny, krótko po...
http://www.goldenline.pl/forum/344668/zmarla-bozena-figarska
parę osób ze strachu zlikwidowało swoje konta ..
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość