Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Z góry przepraszam jeżeli ten temat jest nie zgodny z regulaminem czy innymi prawami obowiązującymi na tym forum ale, spróbuję go zacząć. Jeżeli coś jest nie tak to piszcie - usunę go - nie chcę łamać zasad.

Więc tak chciałem pomówić o pewnym stanie rzeczy,który ma miejsce w trakcie snu, czasami jest to sen świadomy (LD), a czasami zwykły sen, który pamiętamy lub też nie. Dobra przejdźmy do rzeczy: Chodzi mi o polucjie nocne (inaczej zmazy) i związane z nimi marzenia senne. Nie wiem jak jest u dziewczyn. Ale interesuje mnie ten aspekt że człowiek ma zakodowane że ma popęd seksualny i związane z tym sny. Przytoczę tu swój jeden sen, ale wówczas gdy zaakceptujecie ten temat. A i jeszcze jedno: Przepraszam za śmiałość. Do "pięknej części naszej (jeżeli mogę już sie z wami utorzsamiać) załogi statku pływającego po oceanie nowej rzeczywistości (Czy to dobre określenie?)

Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam.

[ArElendil: Akceptuje :))))]
Ostatnio edytowano 23 gru 2005, 18:06 przez BlueShadow, łącznie edytowano 2 razy
I'm walking away. "(...)Co ma być to będzie a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć (...)" Nigdy nie jest tak źle żeby nie można by się pośmiać.
Przyszłość - wypadkowa charakterów. Charakter - wypadkowa sytuacji. Sytuacja - część przyszłości.
Avatar użytkownikaBlueShadow Mężczyzna
Stranger
 
Imię: Przemysław
Posty: 9
Dołączył(a): 22 gru 2005, 18:19
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźnięta

Post 22 gru 2005, 23:19

Nie powinno być tematów tabu ani cenzury.
Człowiek i zwierzęta mają zakodowany popęd seksualny. W prawdzie u ludzi ma on bardziej skomplikowaną formę, ale zasada jest podobna. Człowiek ma zakodowany od początku np. odruch oddechu, później dochodzą różne reakcje na bodźce. Podobnie jest z popędem. Pewne kształty czy zapachy są od razu kojarzone przez mózg. Ludzi od zwierząt odróżnia to, że mają tu pewne "naleciałości" mające źródło w wychowaniu, kulturze, otoczeniu - psychice.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 23 gru 2005, 13:12

Więc opowiem moje pierwsze marzenie senne. Tak więc wiadomo zasnąłem i śniło mi się jak upraweim seks troche to dziwne bo wcześniej nie wiedziałem jak to wygląda nie wiedziałem o tym praweie nic, no tylko to że coś takiego istnieje. Nie widziałęm twarzy tej kobiety z którą uprawiałem seks (oczywiście we śnie), w końcu najważniejszy był sam fakt, że to robiłem. Wiem że innym też zdarzają się marzenia erotyczne. Możliwe iż sen ten był wywołany tym, że chciałem lepiej pozanać zagadnienie seksu o którym nie wiedziałem nic, no i oczywiście polucją. Chociaż wtedy nnie miałęm jeszcze polucji byłem na to za młody. Dziwne.

Proszę o komentarze i swoje opowieści. Ponaglam pytanie do dziewczyn: Jak jest u nich mógłbym poszukać gdzieś ale nie mam na to ochoty (na szukanie oczywiście). Mam nadzieję że znajdzie się na forum kobieta, dziewczyna lub niewiasta (jak kto woli), która odpowie mi na pytanie.
I'm walking away. "(...)Co ma być to będzie a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć (...)" Nigdy nie jest tak źle żeby nie można by się pośmiać.
Przyszłość - wypadkowa charakterów. Charakter - wypadkowa sytuacji. Sytuacja - część przyszłości.
Avatar użytkownikaBlueShadow Mężczyzna
Stranger
 
Imię: Przemysław
Posty: 9
Dołączył(a): 22 gru 2005, 18:19
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźnięta

Post 24 gru 2005, 04:00

Często śnią się rzeczy o których nic nie wiemy - wydarzenia/doświadczenia w których nigdy nie braliśmy udziału albo w ogóle nie mieliśmy pojęcia, że coś takiego istnieje. Tobie trafił się seks. Ciesz się. :P

A tak na marginesie - od kobiet to raczej nie oczekuj szczerych odpowiedzi. :P
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 18 maja 2006, 14:14

Nightwalker napisał(a):Często śnią się rzeczy o których nic nie wiemy - wydarzenia/doświadczenia w których nigdy nie braliśmy udziału albo w ogóle nie mieliśmy pojęcia, że coś takiego istnieje. Tobie trafił się seks. Ciesz się. :P

A tak na marginesie - od kobiet to raczej nie oczekuj szczerych odpowiedzi. :P


Dlaczego ma nie oczekiwac od kobiet szczerych odpowiedzi? Czyżbys sugerował,ze jestesmy zakłamane pod wzgledem erotyki?

A do SpokoPrzemka- kobiety tak samo jak mezczyźni maja sny erotyczne. I tak samo jak meżczyżni budzą sie z wzwodem moga sie obudzic z orgazmem lub w stanie silnego podniecenia. Czyli nasze sny wpływsaja na naszą fizjologi - w tym wypadku o położu seksualnym.
I powiem szcerze, że zdarzają mi sie takie sny i pobudki w trakcie "sennego" orgazmu, który jest swoją droga bardzo przyjemny.
:D
A na wszelkie sprawy związany ze swoja seksualnością powinienieś byc zawsze otwarty.
Tam gdzie kończy się logika zaczynaja sie kobiety....:)
mesalina Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2006, 10:39
Lokalizacja: Żory
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Waga

Post 18 maja 2006, 14:59

Dlaczego ma nie oczekiwac od kobiet szczerych odpowiedzi? Czyżbys sugerował,ze jestesmy zakłamane pod wzgledem erotyki?


Swoją wypowiedz opierałem na zachowaniu kobiet ogólnie, nie tylko w kwetsii erotyki.

Dość trafnie dopowiada to twój opis pod postem:
Tam gdzie kończy się logika zaczynaja sie kobiety....

:P
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 18 maja 2006, 15:18

Nightwalker napisał(a):
Dlaczego ma nie oczekiwac od kobiet szczerych odpowiedzi? Czyżbys sugerował,ze jestesmy zakłamane pod wzgledem erotyki?


Swoją wypowiedz opierałem na zachowaniu kobiet ogólnie, nie tylko w kwetsii erotyki.

Dość trafnie dopowiada to twój opis pod postem:
Tam gdzie kończy się logika zaczynaja sie kobiety....

:P



Ogólnie?? To jeszce gorzej :D CZyli ogólnie piszesz, ze kobiety nie wypowiadają sie szcerze? I ogólnie ich zachowanie jest nieszczere i zakłamane? Dobrze rozumiem? CZyli to co napisałam poprzednio jest nie szczere , czyli równa sie kłamstwu?
Tam gdzie kończy się logika zaczynaja sie kobiety....:)
mesalina Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2006, 10:39
Lokalizacja: Żory
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Waga

Post 01 cze 2006, 20:54

Nightwalker napisał(a):zachowaniu kobiet ogólnie


Jestem facetem ale będę bronił babeczek :) Jakie zachowanie masz na myśli. Bo jest ich bardzo dużo i nie które są poprawne a nie które wręcz przeciwnie - z tym musi się zgodzić każda kobieta. Ale nie możesz uogólniać bo bez kobiet było by źle. Kobiety są ważne w naszym życiu - w życiu faceta, dają cała masę radości.
Avatar użytkownikaGruby Mężczyzna
 
Posty: 32
Dołączył(a): 03 kwi 2006, 17:12

Post 01 cze 2006, 21:55

Gruby napisał(a):Kobiety są ważne w naszym życiu - w życiu faceta, dają cała masę radości.


Komu dają, temu dają. Mnie nie. :P
Dlaczego kobiety są wg. ciebie takie ważne (pomijając rozmnażanie) ?
Chodzi mi o ogólną tendencję kobiet. Może nie wszystkich, ale zdecydowanej większości.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 01 cze 2006, 22:04

Nightwalker napisał(a):Dlaczego kobiety są wg. ciebie takie ważne (pomijając rozmnażanie) ?


Choćby dla tego ze dają dużo szczęścia – przynajmniej mi.. Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie bo musiał bym napisać sporo osobistych rzeczy a nie chce tego robić. Dla mnie osobiście kobiety odgrywają dużą role - no ale może nie u każdego faceta, ale to już jest indywidualna sprawa każdego mężczyzny.


Nightwalker napisał(a):Chodzi mi o ogólną tendencję kobiet.


Tzn. ? Jak byś mógł sprecyzować. 90% moich znajomych to koleżanki ale nie mogę dojść o co ci chodzi
Avatar użytkownikaGruby Mężczyzna
 
Posty: 32
Dołączył(a): 03 kwi 2006, 17:12

Post 01 cze 2006, 22:49

Kobiety, mniam :D Sama slodycz zycia (obejdzie sie bez chalwy ;) ). Pobudzaja do najpiekniejszych uczuc. Potrafia wykreowac w moim zyciu najpiekniejsze, niezapomniane chwile. A ten cytat: "Tam gdzie kończy się logika zaczynaja sie kobiety...." to stereotyp, jak ktos ma w glowie "--------------------" to nikogo nie zrozumie.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 cze 2006, 23:08

Kobiety nie dają radość? A te pokazywane ósemki kiedy z nami gdzies idziecie, ta duma co was na ulicach do gory unosi jak macie takie ciasteczko obok?

Kobieta wbrew pozorom nie jest wredna jedza, ktora tylko pachnie i macha zadkiem...
NW, dzwne masz podejscie, a nawet troche smutne... to samo moze powiedziec o was jakas dziewczyna. ze nic dobrego od was nie mozna dostac (procz rozmnazania).... moze po prostu trafiasz na nie te, na ktore powinienes.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 03 cze 2006, 15:17

Hmm ja bym proponowal na forum zalozyc system randkowy albo na stronie przebudzenia... hahaha:P:P Morphia by byla takim psychologiem całodobowym... co wy na to??:)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 03 paź 2007, 18:03

Najlepiej jest obserwowac kobiety niewinne( żadko spotykane zjawisko) poprostu to widać sposób w jaki sie ruszają w jaki błyszczą im oczy to jest dopiero coś fascynującego i rozbawiającego, a jak taka jest jeszcze roztrzepana to amen że tak powiem. Hmmm a co do traktowania się amic isamców męskich między sobą? Hehe jak faceci traktuką kobiety nie musze mówić chyba każdy jak np. idzie ze znajomymi słyszy ich komentarze:) A kobiety niepoprawne marzycielki którym żadko zdarza sie spełnić marzenia o ukochanym który bedzie je rozumiał.
Smutne ale prawdziwe, Drogie panie dla więkrzości jesteście żywym użądzeniem do zadowalania.
Pozdrawiam.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 18 wrz 2008, 22:03

słyszałem dość prawdopodobną teorie że wzwody nocne(czy też polucje) czy to u mężczyzn czy podniecenie( powiększenie narządów) u kobiet ma na celu zapewnić (podtrzymać) sprawność tym narządów w międzyczasie gdy nie są używane. to tylko tak na marginesie.


(czy też polucje) - dodane (poprawione) po przeczytaniu następnego postu.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2008, 23:08 przez książE, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaksiążE Mężczyzna
mały choć już trochę starszy
 
Imię: emil
Posty: 65
Dołączył(a): 11 maja 2008, 09:28
Lokalizacja: leicester
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości