Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Muzyka + Higiena Energetyczna

Post 12 sie 2010, 23:15

Witam, szykuję się do poświęcenia większej ilości czasu na duchowe praktyki, interesuje mnie głównie, w kontekście przyszłych zmian, możliwość dodania swojego własnego wkładu w projektowanie rzeczywistości poprzez medytacje/wizualizacje. Jednak odnosnie powyższego, mam zupełnie poważne pytanie o muzykę, która z tego co się orientuje wpływa na pewnych poziomach na szeroko pojęte wibracje/energię.

Słucham sporo muzyki harmonicznej tj. Ambientowej np. -> Przykład ale bardzo lubię słuchać tzw. Dark Ambientu, który mnie relaksuje, choć są to bardzo niskie dźwiękowe częstotliwości, np. -> Przykład czasem również tzw. Ritual Dark Ambient np. -> Przykład

Czy jeśli posiadam w sobie czyste intencje do pracy nad soba, to taka mniej harmoniczna muzyka może stać się ku temu przeszkodą?
III
 
Muzyka ma pasować do Ciebie nie Ty do muzyki ;)

Zmusisz się teraz do polubienia Disco Polo czy jak ? :)

Niektórzy twierdzą że faktycznie nieodpowiednia muzyka obniża wibracje czy jakoś tam sobie to tłumaczą, do tego część klipów i nagrań pakuje syf w podświadomość ale to już inna bajka. Ze swoich obserwacji to wiem tylko że należy unikać oglądania teledysków z nagimi, kręcącymi tyłkami panienkami, bo więzi to podświadomość na poziomie seksu.

Sam słucham ciężkich odmian metalu i nigdy mi to nie przeszkadzało.
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Zgadzam się zet. Ja też swojego czasu słuchałem bardzo ciężkich odmian muzyki elektronicznej, która wprowadzała mnie w wyjątkowe stany:) I myślę, że nie zakłóciło to moich wibracji.

Jeśli czujesz, że jest to dla Ciebie odpowiednie, a Twoje wnętrze podpowiada Ci że nie ma szkodliwych skutków, to nie potrzebujesz nikogo się pytać :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownikavega
nie ma początku i nie ma końca
 
Imię: maciek
Posty: 43
Dołączył(a): 18 cze 2010, 15:12
Droga życia: 8
Zodiak: ryby
zet napisał(a):Zmusisz się teraz do polubienia Disco Polo czy jak ? :)


Jestem zbyt przewrażliwiony na kaliber Disco Polo, ew. jakby to powiedział Uzuli (bez obrazy :) )
Moje pasmo wibracyjne nie jest koherentne z częstotliwościami dźwiękowymi zwanymi na tej płaszczyźnie istnienia jako "Disco Polo"

- - -

Ok, ok - z poziomu świadomości również nie widzę obaw - proszę nie brać mnie za naiwnego, ale właśnie chodziło mi o ten aspekt wpływający na nas w sposób nieświadomy/podświadomy o którym możemy nie wiedzieć. W końcu drodzy poszukiwacze, chyba odrobiliście zadanie domowe i zdajecie sobie sprawę, że żyjemy w świecie setek fasad za którymi kryją się rozmaite manipulacje - ekonomiczne/polityczne/informacyjne/memetyczne oraz bardziej abstrakcyjne dla zwykłego człowieka - energetyczne, i stąd to dziwaczne pytanie.
III
 
Dobre :D
Mam nadzieję że Uzuli to przeczyta :)

[Temat zablokowany. Istnieje już podobny wątek. - adm.]
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron