Psychologia, działanie mózgu.
W teście psychologicznym do pracy.. znalazłem pytanie "czy zdarza ci się opuszczać ciało" {swoją drogą ciekawe pytanie} i teraz pytanie jeśli jest tu jakiś psycholog na forum lub ktoś kto się zna lub może zapytać znajomego psychologa o wytłumaczenie jak odpowiedz pozytywna ma wpływ na rekrutację takiej osoby :) Ja nie chciałem pytać psycholog bo to znajoma mojego taty ale dręczy mnie to pytanie bardzo zwłaszcza ze mam deja vu przez to :D
Anonim
 
Jeśli dobrze kojarzę, to ogólnie skłonność do postrzegania rzeczy których nie ma i doświadczanie różnych dziwnych stanów pojawia się w definicjach i warunkach zakwalifikowania osoby jako psychopaty albo socjopaty - ale głowy nie dam, bo nie pamiętam :P Spróbuj poszperać w wikipedii, bo pamiętam że tam coś na ten temat było właśnie chyba przy psychopatii albo jakichś pokrewnych tematach ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Jeśli zdolność świadomego opuszczania ciała nie znajduje się na liście wymagań do zatrudnienia się na danym etacie, to raczej nie dawałbym odpowiedzi twierdzącej.:P
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
... dokładnie tak. Ja skupiłabym się na swoich umiejętnościach zawodowych. " Inne" myślenie budzi lęk. [-o<
Avatar użytkownikaoczko
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2009, 23:22
Droga życia: 8
Chyba, że starasz się dostać na jakieś stanowisko w służbach wywiadowczych, to może i na plus by poszło ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Raczej nie zamierzam odpowiadać pozytywnie :) Jestem po prostu ciekaw co oznacza Tak w tym konkretnym pytaniu :)
Anonim
 

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron