Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
TYTUŁ: GRATULACJE!! URATOWALIŚCIE POLSKE!! I troche o obecnej sytuacji.

Przekazałem wam rytuał dla pomocy temu światu.NEICH NIKT NIE MYSLI ZE TO BYŁO TYLKO TO !! O nie ,ja byłem tylko mniejszą czy większą cześcią tej możliwości danej ludziom aby odmienić bieg rzeczy.Przekazy narzędzia i ostrzezenia był dawane na całym swiecie. I to że ludzie wybrali działanie zamiast ignoracnji odmieniło ten bieg wydarzeń. To my tworzymy świat i jesli zmienimy przyczyne w nas i efekt sie zmienia. Banalna nauka o przyczynie i skutku dawana ludzkości od tysiacleci.

Jakieś 2 dni przed rozbiciem sie samolotu który jest manipulacją i brudami elit otrzymałem mocny impuls ze przekazanie tego rytuału jest wazniejsze nawet niż moje życie.Po przekazie wyższe ja usuneło mnie natychmiast z Polski z powodu zagrożenia. Zagrożenie teraz po tych 5-6 tygoodniach przemineło i jest obecnie minimalne .

Było to morderstwo , gierki elit aby coś na tym ukręcić.

Odwróciliście bieg historii !! To proste my go tworzymy.Zmiana przyczyny inny skutek.



Nostradamus:
"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci" - Nostradamus

PRZYJRZYJCIE SIE części mówiacej o wojnie "...na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy"

Na szczęście udało sie to odwrócić między innymi dzieki tym rytuałom . A prawdą jest że każda osoba wykonująca go 33 dni pomoże światu bardziej niż 1000 osób latajacych z tabliczkami pod sejmami i budynkami władz... co wcale nie znaczy by przestać to robić.

Ci którzy próbowali ukręcić coś na tym wydarzeniu teraz sikają ze złości.
Nawet elity przechodzą transformacje. Tym ludziom został pokazany przez rosyjskie władze "środkowy palec" ,bo i Rosjanie mieli dosyć tych brudów i syfu tych indywiduów.Zamiast agresjii i wojny wydarzenie wywołało zbliżenie narodów .
Wybaczenie przyznanie sie do błędów i przeproszenie za nie.

Coraz wiecej ludzi i grup z kręgów elit odwraca sie już od tych obrzydliwych jednostek będących w ich kręgach. I zaprawde powiadam wam panikują oni z tego powodu niewyobrażalnie próbujac zachować chociaż te szczątki włądzy która wymknełą im sie spod kontrolii jak widać już od pewnego czasu.
I zaczynają sobie powoli ze strachem uświadamiać że może nie ma innej drogi jak pertraktacje z ludzkością coraz bardziej świadomą. To jedyna szansa aby ci często wściekli ludzie po odkryciu tych strasznych zbrodni elit po prostu nie powbijali ich na pale i ich nie pozabijali jak przy setkach rewolucji od keidy to ludzkosc istnieje xD.
Zaczynaja rozumieć ,że nie ma innej opcji.
Tak jak cesarz rzymski poddał sie chrześcijaństwu i przyjał je bo wiedział że to zbyt silne ŻE NIE MOŻE JUŻ WYGRAĆ I TEGO ZATRZYMAĆ !!

Więc pogratulujcie sobie. Odmieniliście bieg rzeczy. Prawde mówiac ta wojna jest już oddalana przynajmniej rok dzięki ludziom którzy odrzucają ignorancje i zamiast niej wybierają działanie.














Takze dodam wam troche otuchy:

NIE DAJCIE SIE PROPAGANDZIE ELIT I ZMYŁKOM nawet wśród teorii spiskowych które zamiast motywować mają was przestraszyć i powiedzieć wam
" ELITY SA WIELKIE STRASZNE A TY JESTEŚ NIKIM MAŁYM CZYMŚ NIE MASZ Z NIMI SZANS ZAMKNIJ GĘBE I SIEDŹ CICHO W SWOIM MIESZKANKU,POWIESZ SŁOWO ZDEPCZEMY CIE ZAMKNIEMY CIE OBOZACH i takie tam xD". (nie mówie też że prawdziwi szczerzy nauczyciele rozpowszechniajacy wiedze o elitach z dobrymi interncjami tego nie podłapali)

A ja wam powiem nie bądźcie jak głupi Żydzi którzy siedzieli cicho. WSADZĄ WAS WŁAŚNIE gdy będziecie siedzieć cicho i będziecie posłuszni. Jak 300 rodzin czyli około 900ludzi mozę pokonać 6 miliardów? Nie może jeśli 6 miliardów nie będzie bandą idiotów siedzącą cicho.Bandą 6 miliardów posłusznych strachliwych baranów bojących sie 300 psów pasterskich xD. Wystarczy że każdy kto wie zacznie mówić... wystarczy ze każdy z was zacznie sie buntować i protestować... gdyby chociaż 100 milionów ludzi wyszło dzisiaj na ulice mówiąc elitom koniec waszej gry padłoby to natychmiast a co dopiero 6 milierdów ludzi. Nawet nei istnieje taka armia aby ich powstrzymać a i tak 95% dowódców i żołnierzy słysząc słowa tego ludu wycelowałoby karabiny w strone elit zamiast tych ludzi xD !!
To wasze pragnienie bycia prowadzonym bydłem zamiast wzięcia odpowiedzilności za wasze życie pzowala im was właśnie prowadzić jak bydło.

Ccesz być prowadzonym bydłem czy wszechmocną duchową istotą?

Jak głupia była ludzkość i jak wstyd powinno być za nią każdemu człowiekowi pokazuje fakt że przez tak długi czas udawało sie tym marnym 300 rodzinom i to tkwiącym na śmiesznym poziomie niższego ja i ludzkim EGO które są 1000x niżej nizwyższe ja i inteligencja Boska.
ZŁAPCIE SIE ZA GŁOWE i pukajcie w czoła ze zdumienia nie mogąc dowierzyć bo i ja nie moge...
Wystarczy tylko jedna wasza decyzja aby zbuntować sie wystarczy garstka ludzi aby to zakończyło sie z szybkoscią pstryknięcia palcem.Ale do tej pory nawet ta garstka nie znajdowała sie. To pokazuje jak głupia i jak ignorujaca była ludzkość. KONIEC TEGO !!

WIEC POWTÓRZE I DOJRZYJ TO !! Każde twierdzenie że 900 ludzi jest silne wielkie a my słabi (6 miliardów) jest śmieszne i żałosne xDxDxD. PRZECIEŻ TO OCZYWISTE!! każdy kto zaliczył dodawanie w 1 klasie podstawówki mozę to sobie uświadomić.

To tylko ich kłamstwa i jedyna nadzieja że będziesz grzecznym posłusznym barankiem, bo tylko gdy głupie matołki zamkną sie i będą siedzieć cicho i posłusznie jakimś cudem i to ledwo ledwo ta władza może być utrzymana.
Przyjrzyj sie co wyczyniał Stalin i Hitler z twoimi przodkami? Oni tkwią na poziomie umysłu antychrysta i sami nei wiedzą co robią tkwiac w ilzujach nizszego umysłu... są jak dzieci z pistoletem(władzą) nie wiedząc nic.

Czy chcesz aby takie gierki toczyły sie dalej? Pomyśl o tych których lubisz kochasz.Rodzinie przyjaciołach.I podejmij tą decyzje.Albo będziesz dalej posłusznym bydłem albo powiesz jesli juz nie masz sił inaczj niż klnąc i bijąc pięścią w ściane "k**** DOŚĆ TEGO je*** SYFU PRZEZ MOJĄ GŁUPOTE I BEZCZYNNOŚĆ.DOTĄD I NIE DALEJ " i podejmiesz działanie. Metod sa tysiaće jak rytuały techniki prostesty itp itd.

Elity gdy nie mogą uciszyć źródeł informacji macą i w nich. Jedna ciekawostka znana od 2 tysiecy lat pokazująca jak prowadzą gre: Nie mogli uciszyc Jezusa i sfałszowali w dużym stopniu jego przesłanie.
Zamiast przykłądem którym był zamienili go na niedosięgalny wzór.Na jedynego syna Boga xD LOL, którego poziomu nie możesz osiągnąć... Skończmy już z tym śmiesznym żartem ;) . Żadne słowo Jezusa o tym nie mówi za to znaleźć mozna w samej biblii 10tki twierdzace co innego nawołujące do naśladowania(nie podam ich to nie ten temat). Ale Jezusów nie można kontrolować za to "słąbych marnych grzeszników na kolanach zastraszonych piekłem" tak.

Więc nie dajcie sie bo jest całkiem na odwrót.POWTÓRZE Ich jest 300 rodzin i banda pachołków którzy niechętnie wykonują te polecenia widząc te brudy i nastepnego dnia mogą sie odwrócić i wbić im nóż w plecy majac dość tych zbrodni i zaczać czynic lepiej.
Co i tak sie dzieje z kazdym dniem .Robi to z każdym dniem coraz większa cześć z nich !! Mają dość zabijania czy niszczenia własnych braci na Ziemi !!
Cios w plecy może ich czekać w ich własnym gronie poprzez zmiane ich członków a co dopiero od nas których jest 6 miliardów xD .

99% TWIERDZEŃ I PROPAGANDY O ICH SILE ma źródło właśnie od nich. I po raz kolejny obale te śmieszne kłamstwa ... 300 i 6 000 000 000 xD !! Jeśli chodziłeś do podstawówki widzisz że toż to żałosne PRZESTAŃCIE SIE NA TO NABIERAĆ DO HOLERY I BAĆ !!

Albo elity sie zmienią albo nie wątpie że spośród tych 6 miliardów już tak bardzo uświadomionych ludzi znajdą sie agresywni którzy nie wytrzymają tego dłużej wezmą sprawy w swoje ręce i zrobią z nimi porządek.

Więc wielki sukces został osiągnięty.

Chcecie odwrócić bieg wydarzeń i uniknąć kolejnych mogących nastapić nieszczęść TO ZMIENIAJCIE SIE NA LEPSZE I WYKONUJCIE TEN CZY INNY RYTUAŁ DALEJ.
Działajcie ... sposobów pomocy temu światu są setki. Boskie sady , rytuały itp. itd.
poszukującyprawdy Mężczyzna
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 lis 2009, 00:31
poszukującyprawdy napisał(a):Czy chcesz aby takie gierki toczyły sie dalej? Pomyśl o tych których lubisz kochasz.Rodzinie przyjaciołach.I podejmij tą decyzje.Albo będziesz dalej posłusznym bydłem albo powiesz jesli juz nie masz sił inaczj niż klnąc i bijąc pięścią w ściane "k**** DOŚĆ TEGO je*** SYFU PRZEZ MOJĄ GŁUPOTE I BEZCZYNNOŚĆ.DOTĄD I NIE DALEJ " i podejmiesz działanie. Metod sa tysiaće jak rytuały techniki prostesty itp itd.
Żadne w tego co dałeś do wyboru niczego nie zmieni i jest bezcelowe.

Dlaczego mieszasz prawdę z kłamstwem, o co chodzi? Próbujesz manipulować świadomie, czy robisz to bez Twojej wiedzy. Bo z całą pewnością używasz technik manipulacji - wiem coś o tym. Dlaczego tak trzymasz się rytuałów? Dlaczego rozkazujesz ludziom? Dlaczego wzywasz do bezużytecznych działań? Dlaczego tyle negatywnych emocji, a nawet niecenzuralnych wyrażeń w twoim poście? Co chcesz osiągnąć? Jaki jest Twój cel?

Dlaczego ja to piszę? Nie chciałbym, żeby ktoś uwierzył w to, co piszesz, bo jako całość to bzdura. Cześć informacji rzeczywiście jest prawdziwa... ale to w główniej mierze manipulacja...

Niewypowiedziane
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska
To co on pisze po części jest prawdą. Ale naszym samym myśleniem możemy zmienić bieg historii. Nie lepiej zebrac 1 mln ludzi którzy będą medytować w jednej intencji ? poszukujacyprawdy chcesz działać ? Załóż stronę, zbierz 1 mln ludzi z całego świata niech medytują w jednej intencji - żeby boskie światło spłynęło na Ziemię, żeby zapanował pokój i miłość. Sądze, że to by dało jakieś efekty. Wtedy elity by się przestraszyły jak silny może być lud. ;)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8
Przecież to my sami tworzymy te "elity". Dokładniej - pozwalamy im trwać, lecz są oni zewnętrznym objawem naszego wewnętrznego podziału. Nasze chore ego kontroluje całą resztę, pomimo, że jest ona znacznie większa i silniejsza. Kiedy poradzimy sobie z naszą "wewnętrzną elitą" - odzwierciedli się to w zmianie globalnej sytuacji zewnętrznej. Kierowanie akcji na zewnątrz, medytacje o poprawę innych, modlitwy o nawrócenie innych - nie zdają się na nic. Jedyny sens i prawdziwą skuteczność ma praca z samym sobą. Wszystko jest połączone, wszystko jest jednym więc gdy pracujemy nad sobą - pracujemy nad wszystkim.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Standardowo nie odpowiesz poszukującyprawdy?

Gothic, leaozinho - absolutnie zgadzam się z wami. Nie chciałem tego pisać sam, uznałem, że będzie lepiej jak ktoś inny to zrobi :D Z resztą nikt mnie o zdanie nie pytał.

Niewypowiedziane
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska
Elity są i to jest fakt. Pozwalamy im trwać to prawda, ale kilka swiadomych jednostek nie przezwycięży mas ogłupianych przez teleogłupiacze.

Co do przepowiedni Nostradamusa - nie było takiej przepowiedni. Została wymyślona i rozpowszechniona, być może po to by ludzie uwierzyli w wojnę.

Jeśli chodzi o zagrożenie wojną - czułam je i niepokoiłam się, też myślałam o ucieczce z PL. Też czuję się teraz bezpiecznie, ale to zagrożenie zostało ODSUNIĘTE. Natomiast sytuacja poloityczna na świecie jest nieziemsko napięta. III WŚ zmierza krokasami. Aby to zlagodzić owszem możemy medytować, pielęgnować pozytywne emocje, modlić się, ale bez przesady - po co do tego skomplikowane rytuały? liczy się intencja, dopiero później działanie.

PS: na czym polegalo usunięcie Cię z PL przez wyższe Ja? Fizycznie poczułeś potrzebe by wyjechac i wyjechales? Gdzie ?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron