Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
Program Tybetański Fundacji Inna Przestrzeń zaprasza do odwiedzenia strony www.ratujtybet.org gdzie można znaleźć różne bieżące informacje o sytuacji w Tybecie, a także do współpracy. Liczymy na Państwa wsparcie.

Celem programu Tybetańskiego istniejącego od 2006 roku- jako kontynuacja wcześniejszej działalności- jest działanie na rzecz pokojowego rozwiązania konfliktu w Tybecie i zagwarantowanie tam przestrzegania powszechnie uznanych praw człowieka. Dostarczamy aktualnych informacji o sytuacji w Tybecie oraz działamy na rzecz jej nagłośnienia, proponujemy konkretne działania, organizujemy kampanie w obronie praw Tybetańczyków. Działania Programu Tybetańskiego są oparte głównie o zaangażowanie wolontariuszy i aktywistów.

Nasze działania w 2009 roku:

http://ratujtybet.org/files/74/program_ ... 9_roku.pdf

Myśląc o rozszerzeniu działalności Programu Tybetańskiego zapraszamy Państwa do Klubu Przyjaciół RatujTybet i regularne informacje z naszej strony, a także otrzymywanie naszych bieżących publikacji. Liczymy na Państwa wsparcie (będziemy wdzięczni za nawet drobniejsze wpłaty, ale za to regularne, które umożliwią nam zaplanowanie bardziej długofalowych działań).

Więcej informacji na ten temat można znaleźć

http://ratujtybet.org/9-przyjaciele_ratujtybet_org.htm
ratujTybet Kobieta
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 maja 2010, 21:59

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron