Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 08 gru 2005, 23:14

Mr.Ale napisał(a):Hmm, czy chciałbym być dzieckiem dwóch homoseksualistów. Nie.

No widzisz, mysle ze inne dzieci tez by nie chcialy...
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 08 gru 2005, 23:16

Heh ;) a jak wyobrażacie sobie ich ślub?? kto w sukience a kto w smokingu ?? :P Dla mnie to czysta paranoja. A Nightcie czy oni nie uprawiają seksu?? Uprawiają tylko mają mniej opcji :P co mnie w nich razi?? To, że to oni starają się zwrócić na siebie uwagę. I udają biedne niewinne stworzonka. A większość idzie za modą!!! Tak bycie homo jest teraz modne! A ja jestem pase :D i ja powinnam mieć mniej praw niż oni, bo oni kreują nową rzeczywistość... są fajni, ja nie. bo mam stereotypowe myślenie. szkoda, że ich natura nie przygotowała na takie zboczenia... wtedy to dopiero by była jazda :D heh.... dla mnie ludzie których pociąga ta sama płeć są po prostu takimi samymi degeneratami jak narkomani czy prostytutki.... coś z głową i tyle. I trzeba ich zamknąć gdzieś... Ludzie, bądźmy ludźmi, a nie debilami.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 09 gru 2005, 00:28

XoR możesz się nie zgadzać i nie tolerować ale ze zrozumieniem a w twoim poście kierowałeś się oburzeniem i nienawiścią.

Morphia - w homoseksualnych związkach nie ma odpowiedników "chłopa i baby" więc nie ma też gajerków i sukienek. Faktem jest natomiast to, że wielu z nich chce na siebie zwrócić uwagę i to najczęściej oni robią z siebie idiotów. Związki homo są zazwyczaj dyskretne. Sam homoseksualizm to nie moda, jest utwierdzony w psychice.
Heh piszesz jakbyśim zazdrościła.
Co masz też do narkomanów - po prostu stracili kontrole nad tym jak sobie używają, a prostytutki - zawód, często nie z własnej woli. Przynajmniej za to kasę biorą, ja miałbym już więcej do zarzucenia niektórym "porządnym" dziewczynom. Nie mów zę są degeneratami bo świat i życie jest zmienne - nie wiesz kim TY będziesz.
Może to ciebie trzeba zamknąć - jak na razie największym bólem tego świata jest nienawiść i brak samokrytycyzmu.


Tyle co do giertychowej młodzieży.:D
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 09 gru 2005, 01:59

Night, nie wiem skąd u ciebie taka wielka tolerancja. ..
:D tak zazdroszczę im! :D
co to za poczucie estetyki? dla mnie zw.homoseksualne są jakimś dziwactwem i tyle. Moze myslę stereotypowo, ale ich pociąg do tej samej płci jest dla mnie niezrozumialy i tacy ludzie są chorzy. to jest udowodnione. I homoseksualizm sie leczy, jak każdą chorobe - narkomanie, anoreksje, alkoholizm....
Będę mówić, że są degeneratami bo nimi są.
Pewnie, że nie wiem kim będę, ale do takich marginesów nie zamierzam się zbliżać. Zobaczymy co życie wymyśli.

Niektóre związki są dyskretne, bo z czym tu się ujawniać? Czy ja się obnosze z tym, że z kims jestem. to moja osobista sprawa. a oni wręcz przeciwnie, pokazują, szokują ludzi i mają pretensje, że są wyśmiewani i nieakceptowani. Są pewne odwieczne reguły. Których się nie zmieni ot tak, hop siup.... ja sie nie przyzwyczaje do dwóch kolesi trzymających sie za ręcę. Będę na to patrzyla jak na śnieg w lato.

A ty, Nightie piszesz taj jakbyś chciał pokazać jaki jesteś nowoczesny. Na siłe.
Nie wierze w to, ze byś spokojnie patrzył jak homoseksualiści otrzymują te same prawa, co "normalni" ludzie.

Możliwe że to mnie i takich jak ja trzeba zamknąc, ale co? zostaną na świecie sami homoseksualiści i skąd wezmą sobie dzieci? z adopcji??
Dojdzie do tego, ze zaczne czuć sie jak odmieniec, bo kocham faceta i pociaga mnie facet...
paranoja!

Chyba uwierze w tą 3gęstość....

Pozdrawiam, jeszcze zdrowa na umyśle.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 09 gru 2005, 02:40

Nightwalker napisał(a):XoR możesz się nie zgadzać i nie tolerować ale ze zrozumieniem a w twoim poście kierowałeś się oburzeniem i nienawiścią.


Zastanowiłbyś się nad tym co piszesz bo teraz to już przegiołeś pałę. Wogóle to nie wiem czy rozmowa z kimś kto twierdzi, że wie czym ja się kierowałem ma sens ale spróbuje, pozatym moje dobre imie zostało nadszarpnięte :evil:

Aby Ci pokazać, że nie nazwałem się żadną nienawiścią czy czym sobie ubzdurałeś to wyjaśnie dokłanie mój punkt widzenia:

Genetycznie chorzy ludzie mogą sobie żyć, mi nie przeszkadzają, współczuje im itp. ale my jako ludzkość powinniśmy najsłabsze osobniki likwidować aby nasze dzieci były silniejsze. Oczywiście likwidować tylko z cyklu reprodukcyjnego poprzez zabronienie posiadania dzieci czy też kastrację :x
Zobacz jak jest w przyrodzie wśród dzikich zwierząt, tylko najsilniejsze jednostki danego gatunku mogą posiadać potomstwo a u nas ludzi w imie humanitaryzmu i dla pieniędzy robi się takie rzeczy, że chore genetycznie dziecko które po szpitalach leży może potem mnieć dzieci jak wydobrzeje i co z tego jest? Napewno nic ciekawego, a tylko kolejne chore dzieci cierpiące w szpitalach!
Tak samo złe geny mogą się nie uaktywnić odrazu ale np. w następnym pokoleniu. Tak więc powinno się ograniczyć reprodukcję osobników którzy są ewidentnie znacznie upośledzeni na genach.

Ale najważniejsza rzecz to:
Zwierzęca natura posiadania potomstwa z własnymi genami
W sumie homoseksualistom to wali adoptowanie dzieci już urodzonych, oni by chcieli posiadać swoje geny w dzieciach (bo inaczej to po co im wogóle dzieci?) a to ani nie poprawi sytuacji w domach dziecka a tylko popsuje ogólnoświatowy bilans genetyczny ludzi.
W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak selekcja naturalna, tutaj z każdą prawie wadą da się żyć i posiadać potomstwo, a te każdy chce posiadać bo to zwierzęcy instynkt!

To, że większość to ma coś to wcale nie znaczy, że to jest zdrowe i, że to się powinno chołbić i bezkrytycznie dawać każdemu możliwość posiadania potomstwa bo może to się naprawdę źle skończyć :(

Sytuacja jest w sumie patowa i nic się nie da zrobić, tymbardziej, że zatrucie środowiska powoduje coraz częstsze wady genetyczne itp więc jednym słowem prędzej czy później i w ten czy inny sposób pożegnamy się z ludzkością :thumbright:

*********************************************************************

Wracając do tolerancji, to na pewnym forum o podobnej tematyce pojawił się taki pewiem debil i idiota i rozwalił całe forum (dosłownie), a dlaczego? Bo część ludzi (w tym moderatorzy) zamiast wypie... go odrazu to pokazywali jacy są humanitarni i tolerancyjni itd itp Ja tam już nie zaglądałem tak samo większość ludzi a nawet gdy sobie poszedł to już tak średnio bo ile można udawać takiego dobrego a ci co poszli w dupie mają głupie fora (w tym ja).
Chwasty się wyrywa po to aby kwiar wyrósł, a będąc przesadnie humanitarnymi nie wyrwiemy chwastów (a gdziesztam byśmy mogli) i kwiat nie wyrośnie, idąc dalej to jak jesteśmy chodzy na grypę to powinniśmy być wobec niej humanitarni i pozwlić jej sobie żyć w spokoju i dać jej możliwość reprodukowania się...

Wracając do tematu jeszcze raz powtarzam:
Małżeństwo dwóch homoseksualistów to ja jestem całkowicie na TAK, bo to w końcu też ludzie są tak jak my wszyscy ale na "adopcję" się nie zgadzam, jak już wczesniej napisałem z powodu obciachu dla dziecka (wiemy chyba jakie są inne dzieci wredne :? ) i z powodu takiego, że zaczną się kombinowania z rodzeniem własnych dzieci itd a to tylko powiększy problem homoseksualizmu prawdopodobnie.

ps. Absolutnie powinno się zakazać zapłodnien invitro i innych takich dla ludzi bezpłodnych na tle genetycznym (i tylko na tle genetycznym!).
ps2. W sumie to mnie mało obchodzi ale takie jest moje stanowisko, możliwe, że nie do końca przemyślane itd ale napewno nie kierowałem się nienawiścią, bo do kogo? Czy na nienawidzę ludzi chorych genetycznie? Ja mówie, że nie powinni mnieć dzieci, zresztą oni sami powinni zdecydować się raczej na adopcję jak chcą dziecko a nie na zapłodnienie, ale skoro to robią (tzn. zapładniają się choć wiedzą, że dziecko będzie chore) to już ich sumienie będzie gryzło (albo i nie :?)
:)
Avatar użytkownikaXoR Mężczyzna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 06 lis 2005, 13:16
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Droga życia: 5
Typ: 5w4
Zodiak: Wodnik

Post 09 gru 2005, 02:44

To, żę ich nie rozumiesz nie znaczy, że są źli. Idąc twoim tokiem myślenia - niedługo powiem że jesteś dziwna bo podobają ci się mężczyźni a mi nie.

Sam nie chciał bym widzieć na ulicach całujących się mężczyzn. Nie będę też głosować specjalnie "za". Nie chciał bym jednak, żeby jedynym argumentem przeciwko homoseksualistom była nienawiść.

Morphia napisał(a):I homoseksualizm sie leczy, jak każdą chorobe - narkomanie, anoreksje, alkoholizm....

No, mamy postęp - leczenie a nie zamykanie.:P
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 09 gru 2005, 16:40

Wy wiecie wogóle jak takie leczenie wygląda żeby o nim swobodnie mówić?! Otóż wiem, że nie inaczej byście tak nie pisali więc wyjaśniam: pokazują takiemu delikwentowi (gejowi) zdjęcia kobiet i każą mu się masturbować, pokazują zdjęcia facetów i rażą go wtedy prądem! GENIALNE! W ten sposób (bardzo humanitarny przyznacie) da się wmówić każdemu WSZYSTKO, a ta metoda działa w dodatku tylko w jakimś niezauważalnym procencie #-o . Ludzie, którzy tak "leczą" sami powinni być leczeni!

XoR podążając Twoim tokiem myślenia. Czemu nie wytępić połowy ludzkości i zostawić tylko najsilniejszych genetycznie? A może ustanowimy znaczek jakości genetycznej Q i tylko ludzie posiadający go będą mogli się rozmnażać? Takie rzeczy były już testowane... w III Rzeszy - zastanów się co ty piszesz tym bardziej, że NIE MASZ PEWNOŚCI czy ktoś kto może wydawać się słaby genetycznie nie ma najlepszych na świecie genów, które ujawnią się w którymś pokoleniu - NIE MASZ TAKIEJ PEWNOŚCI. Sterylizując takich ludzi sam zubażasz pulę genową, więc to się ma nijak i do moralności i do nauki.
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 09 gru 2005, 23:06

A jak Luke_Nuke wygląda leczenie alkoholizmu - zaszywają człowieka i jak wypije znów to pada na ziemie i czuje sie jakby umierał, a jak się leczy narkomanów? a jak anoreksję?? wszystkie choroby o podłożu psychicznym leczy się przez mocne wstrząsy. Bo człowiek jest głupim stworzeniem i musi czuć, że cierpi, wtedy drugi raz już nie zrobi tego samego.

XoR, popieram. Mądrze gadasz. Czasem trzeba być okrutnym, żeby nie wleziono ci na glowę i nie zrobiono z ciebie szmaty.
A poza tym ustawowiono by im te prawa o które walczą, to jak w przysłowiu "dać im palec a wezmą całą rękę"... i się z nich zrobi kolejna polska szlachta, pany. Przywileje im nadawać...
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 10 gru 2005, 12:47

Morphia wiem o tym, wiem też, że nikt nie wymyślił do tej pory skutecznego sposobu na leczenie chorych na podłożu psychicznym, wiesz jak wygląda leczenie w szpitalach psychiatrycznych? Zdrowi ludzie, którzy tam trafią dostają schizofrenii.

Wikipedia napisał(a):Przeprowoadzono badania które zaobserwowały m. in., że trzecie jądro podwzgórza INH3 u gejów jest znacznie mniejsze niż u mężczyzn heteroseksualnych, w kolejnych badaniach nie potwierdzono tej zależności. Różnica dotyczy też spoidła wielkiego; u mężczyzn heteroseksualnych jest ono o 18% większe niż u kobiet i o 35% większe niż u mężczyzn homoseksualnych.


Nie wiem czy takie leczenie zmieni strukturę mózgu. Do tego powtórzę, że to działa tylko w paru procentach .
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 10 gru 2005, 17:46

Xor - stwierdziłem, że się czymś kierowałeś nie dlatego że uważasz, że homoseksualiści nie powinni mieć dzieci, ale dlatego, że chciałbyś ich i wszystkich z jakimiś wadami zamykać, kastrować i karać. Stwierdzenie to było dla mnie jakieś takie...dziecinne :P - nieprzemyślane. Idąc tym torem trzebaby było wszystkich wysterylizować, bo nigdy nie wiadomo co śie kiedy ujawni, poza tym dochodzi jeszcze kwestia pomyłek i nadużyć.

Co do adopcji - dochodzi jeszcze kwestia psychicznego wpływu rodziców na dziecko. Dziecko takie samo mogłoby stać się homoseksualistą, i wtedy była by to choroba o podłożu psychologicznym. Jest wielu homoseksualistów u których jest to zakorzenione tylko w psychice, czasami sami podejmują walkę z tym. Homoseksualizm genetyczny - o ile rzeczywiście może mieć takie podłoże - jest wadą genetyczną a nie chorobą.
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 11 gru 2005, 13:15

Luke_Nuke napisał(a):XoR podążając Twoim tokiem myślenia. Czemu nie wytępić połowy ludzkości i zostawić tylko najsilniejszych genetycznie? A może ustanowimy znaczek jakości genetycznej Q i tylko ludzie posiadający go będą mogli się rozmnażać? Takie rzeczy były już testowane... w III Rzeszy - zastanów się co ty piszesz tym bardziej, że NIE MASZ PEWNOŚCI czy ktoś kto może wydawać się słaby genetycznie nie ma najlepszych na świecie genów, które ujawnią się w którymś pokoleniu - NIE MASZ TAKIEJ PEWNOŚCI. Sterylizując takich ludzi sam zubażasz pulę genową, więc to się ma nijak i do moralności i do nauki.


Ja nie mówie o selekcji gentycznej tylko o zakazie posiadania dzieci przez jednostki które są w oczywisty sposób upośledzone genetycznie i których dzieci będą się męczyć po szpitalach. Ludzie są jak zwierzęta, kierują się tylko instynktami a te mówią "spłódź potomstwo" i chociaż jest np. 75%a nawet 100%, że dziecko będzie chore to ich to nic nie obchodzi bo mają taką potrzebę...
Zresztą niech sobie mają swoje chore dzieci, to oni będą płakać po nocy i płacić za szpitale, w końcu za wiele zwierzęcyh potrzeb się płaci a już najbardziej za seks :thumbright:
Ostatnio edytowano 11 gru 2005, 13:43 przez XoR, łącznie edytowano 1 raz
:)
Avatar użytkownikaXoR Mężczyzna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 06 lis 2005, 13:16
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Droga życia: 5
Typ: 5w4
Zodiak: Wodnik

Post 11 gru 2005, 13:19

Luke_Nuke napisał(a):NIE MASZ PEWNOŚCI czy ktoś kto może wydawać się słaby genetycznie nie ma najlepszych na świecie genów, które ujawnią się w którymś pokoleniu - NIE MASZ TAKIEJ PEWNOŚCI.
Od teraz w Strefie http://strefa51.webd.pl/forum/ .
Powód: http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=687
Do tego moderacja zorientowana na jedyne słuszne poglądy, których broni nawet tolerując chamstwo o ile je propaguje. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownikaLuke_Nuke Mężczyzna
Kalif/Krzyżowiec/Reakcjonista
 
Imię: Łukasz
Posty: 490
Dołączył(a): 10 maja 2005, 16:12
Droga życia: 5
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 11 gru 2005, 14:09

Najlepszych tzn. jakich? Takich, że bez szpitala odrazu umrze?
Ja nie mówie o jakichś tam różnicach od normy tylko o chorobach tzw. "dyskwalifikujących" już na starcie.
W zdrowym ciele zdrowy duch jakto mawiają gdzieś tam :D

ps. Denerwują mnie akcje takie jak "ratujmy michałka, on jest chory na bardzo rzadką chorobę ble ble ble którą można wyleczyć w usa... bla bla bla" Wolałbym dać pieniądze pierwszemu lepszemu żebrakowi, przynajumiej by mu się do czegoś przydały, chociażby na wino patykiem pisane :wink:
:)
Avatar użytkownikaXoR Mężczyzna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 06 lis 2005, 13:16
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Droga życia: 5
Typ: 5w4
Zodiak: Wodnik

Post 11 gru 2005, 17:19

Heh, tu się nie zgodze XoR. rózne są choroby i każdy chce żyć. Ale zchodzicie z tematy homoseksualizm nie jest choroba taka jak np. rak. I z jak moge pomoc dziecku choremu to pomagam, ale homo nie pomoge bo to czuby jak dla mnie. i nie obchodzi mnie to, ze cos im sie zmienia w mozgu czy cos. Jestem do nich negatywnie nastawiona i to sie nie zmieni.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 13 gru 2005, 18:21

Ja nie mówie o zabijaniu tylko chamowaniu prokreacji osób chorych...
:)
Avatar użytkownikaXoR Mężczyzna
 
Posty: 58
Dołączył(a): 06 lis 2005, 13:16
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Droga życia: 5
Typ: 5w4
Zodiak: Wodnik

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron