Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Cieszę się, że się tutaj zapisałem. Chwilę czekałem, aż tajemne siły aktywują moje konto, ale zaraz mnie namierzyli z satelity google i już jestem. Jestem jednym z wielu przebudzonych dzisiejszych czasów. Obudziłem się jakoś przed 8mą rano i czuję się całkiem przebudzony. Mój umysł jest tak otwarty, że wszystkie pomysły amerykańskich wynalazców wpadają mi same do głowy, a ja je tylko spisuję na serwetce. :D Omawiałem już tą kwestię z moim starożytnym przyjacielem Arystotelesem, z którym łączy mnie platoniczna przyjaźń. Wyznaczyłem sobie kilka celów, którymi chciałbym się z Wami dzisiaj podzielić. Moim pierwszym celem jest, aby w roku 2013 otworzyć sklep z pamiątkami o roku 2012, rozumiecie, naklejki z końcem świata, koszulki z potopem i takie tam. Drugim moim celem jest pójść na kebaba z kolejnym mesjaszem, na którego czekają żydzi. Następnym moim celem będzie spotkanie z plejadanami w celu wymienienia się uściskami, bo chłopaki lecą dalej i się nie będą zatrzymywać. Przygotowałem im kanapki. Przygotujmy im kanapki razem!
Akcja PRZYGOTUJ KANAPKI DLA PLEJADAN bo lecą dalej i się nie zatrzymują - zostanie sponsorowana przez Zakon Blasku Saturniańskiego - który jest tak tajny, że teraz będą mnie szukać za to po całym googlu i na naszej farsie.
Kolejnym moim celem będzie stworzenie organizacji dla jaszczurów, za pomocą której będą mogli podbić świat produkcją małolitrażowych samochodów miejskich. Tylko proszę nie mylić jaszczura z jaguarem.
To tylko kilka z celów jakie sobie założyłem do roku 2013. Pytania organizacyjne i zapisy na akcję z kanapkami proszę słać na maila. Pani Marysia na pewno odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszystkie wątpliwości. Proszę tylko zatwierdzić regulamin w języku chińskim - który wysyłamy na maila - a chińskim, bo już nie mamy polskich znaków i tylko takie zostały w magazynie.
Na koniec chciałbym pozdrowić tajemne zakłady przemysłu włókienniczego z Lublina, w których produkuje się fotele do najnowszych pojazdów UFO. Te fotele są teraz trendy :thumbright: i jazzy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich kosmitów! Przylatujcie na kanapki i sok pomarańczowy.
Hibernator!
Hibernator Mężczyzna
 
Imię: Hibernator
Posty: 4
Dołączył(a): 09 mar 2010, 20:58
Droga życia: 33
stary odstaw te psychotropy
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron