OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Kule Qi

Post 05 gru 2009, 01:50

Witam wszystkich serdecznie :)
Od razu przejdę do rzeczy :D
Czy może spotkaliście się z Kulami Energi Qi?
Pomagają przy wielu sprawach ale na żadnym forum tego typu nie znalazłem żadnego posta o tej tematyce :/ A jedyne informacje i odczucia na ten temat posiadam od kilku znajomych których sam "zaraziłem" ;) kręceniem ;) Więc proszę was o opinie na ten temat :)
Muniek1919 Mężczyzna
 
Imię: Muniek
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2009, 16:11
Typ: 2w3
Zodiak: Rak

Re: Kule Qi

Post 06 gru 2009, 22:47

Nie wiem dokładnie czy to masz na myśli, ale jako że chi (wolę tą transkrypcję) jest energią wypełniającą wszystko, w tym istoty żywe, to wnioskuję że chodzi ci o manipulację energią i tworzenie kul energetycznych. Nie wiem dokładnie o jakie opinie pytasz, natomiast mogę potwierdzić, że manipulacja energią ma całe mnóstwo zastosowań... Ponadto jestem pewien że było parę tematów o manipulacji energią, ale jeśli chcesz spytać, czy podzielić się jakąś konkretną wiedzą, to zachęcam ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Kule Qi

Post 06 gru 2009, 23:12

Podobno w losowaniu totka w Bułgarii, w którym nastąpiło nieprawdopodobne powtórzenie numerów

post19598.html?hilit=bu%C5%82garski#p19598

używano tych kul - i dlatego wypadł dwa razy ten sam wynik. Po tym wypadku zmieniono je z powrotem na zwykłe. Podobno te kule mają tendencje do samoorganizowania się i tworzenia emergentnych makro-struktur na bazie chaosu deterministycznego. Musi być tylko odpowiednia ich ilość w jednym miejscu i muszą się swobodnie stykać.
T1000
 
Imię: T1000
Posty: 108
Dołączył(a): 26 cze 2009, 01:15
Zodiak: chyba robot

Re: Kule Qi

Post 07 gru 2009, 01:43

Chodziło mi raczej o...
http://allegro.pl/item808257228_qi_gong ... rowia.html
To w żadnym razie nie jest reklama tego użytkownika!!!
Muniek1919 Mężczyzna
 
Imię: Muniek
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2009, 16:11
Typ: 2w3
Zodiak: Rak

Re: Kule Qi

Post 07 gru 2009, 11:28

Przypuszczam że podobne efekty uzyskałbyś grając na pianinie lub klaszcząc w dłonie. Też pobudza co ma pobudzać...
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga

Re: Kule Qi

Post 07 gru 2009, 23:32

No nie do końca zgodzę się z opinia o klaskaniu ;)
U mnie ezoteryka zaczęła się właśnie od tych kulek :)
Po dwóch krótkich odlotach byłem przerażony ale teraz wiem o co biega i przy okazji serdecznie polecam.
Upierając się dalej przy tym że nie jest to reklama tylko godny polecenia przedmiot (dwa;)) . Otwierają się bramy w głowie po jakimś czasie :)
Muniek1919 Mężczyzna
 
Imię: Muniek
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2009, 16:11
Typ: 2w3
Zodiak: Rak

Re: Kule Qi

Post 09 gru 2009, 02:00

Ja tam zostanę przy mojej opinii, że ludziom pomaga to w co wierzą. To z resztą jest udowodnione naukowo choćby na podstawie efektu placebo, tudzież tego co dzieje się z chorymi w zależności od ich stanu psychicznego... Ci którzy wierzą że wyzdrowieją, mają pozytywne nastawienie - zdrowieją częściej i szybciej od średniej. Ci którzy wierzą że umrą, albo po prostu nic ich już to nie obchodzi - częściej od średniej umierają, a jeśli nie - leczą się o wiele wolniej, z większą ilością powikłań...

Jeśli wierzysz że te kulki ci pomogą - czemu nie? Byle nie były z metalu - jeśli chcesz żeby jakoś ci to pomogło w nauce m. in. kierowania energią... Bo metal przewodzi energię tak jak elektryczność, więc jeśli trzyma się coś metalowego, w dodatku koncentrując się na tym można bardzo szybko pozbyć się sporej ilości energii (stąd np. według filozofii tai chi bierze się skuteczność tych giętkich, cienkich mieczy które mają za zadanie koncentrować energię osoby ich używających... i coś w tym jest ;P )
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Kule Qi

Post 12 gru 2009, 01:20

Te które posiadam akurat są z metalu, pokryte lakierem. Są jeszcze kamienne (np:cytryn), cale metalowe lub drewniane. Dochodzi do tego cała gama ciężaru i średnicy danej kulki. Poza tym nie wydaje mi się aby wchodziła tu opcja placebo :D
Muniek1919 Mężczyzna
 
Imię: Muniek
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2009, 16:11
Typ: 2w3
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron