Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Oszczędzanie

Post 01 gru 2009, 08:03

Witam
Ostatnio natrafiłem na pakiet e-booków Twoje pieniądze pod ostrzałem. Pakiet pomagał wypracować skuteczne metody oszczędzania.
Widać pakiet cieszył się dużym powodzeniem, bo został wypuszczony kolejny pakiet który tym razem pomaga nam nie tylko oszczędzać ale także lepiej zarabiać i odpowiednio zając się swoimi długami.
Pakiet e-booków – „3 kroki do niezależności finansowej“ pozwoli zwiększyć nasz budżet na święta.
Wydawca podaje przykład możliwości zwiększenia swojego budżetu o 992 zł miesięcznie. Cena tego pakietu też nie jest wygórowana – 49,25 zł (przecena z 94,70 zł). Do zestawu dołączony jest kod rabatowy który daje możliwość zakupu kolejnej pozycji z kategorii „inteligentne oszczędzanie” z 25% rabatem. Dodatkowo otrzymujemy darmowo e-book „Sztuka dawania prezentów”.
Dodatkowo należy pamiętać, że dostawa jest znacznie szybsza niż w przypadku tradycyjnych książek. Po zaksięgowaniu płatności za wasz zakup, e-książka zostaje natychmiast wysłana na wasz e-mail.
Dla każdego kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat tego pakietu została przygotowana specjalna strona - „3 kroki do niezależności finansowej“.
mitaminer Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 cze 2009, 07:43

Re: Oszczędzanie

Post 04 gru 2009, 00:44

Zawsze mnie zastanawia przy takich tytułach, czy autor nie śmieje się w kułak myśląc sobie przy każdym przelewie za księżkę czy e-book: "Tak, to jest właśnie świetny sposób na uzyskanie niezależności finansowej..."
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron