OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Wlasne doswiadczenia!!!!

Post 12 cze 2009, 19:25

Przedewszystkim witam was serdecznie !!! KIedys dosc dowo temu sluchajac muzyki zobaczylem nagleswoje cialo lerzace na lurzku ze suchafkami na glowie bardzo mnie to przerazilo i powrucilem do normalnego wymniaru .I pamnietam to jednak do do dzisiaj .Potem byla gluga przerwa poprostu o tym zapomnialem. Do czasu gdy poczulem ogromny pociag do wszystkiego co jest zwiazane z rozwojem ducha i co za tym idzie tez obe .Mnialem tegrze kilka snow swiadomych i staram sie teraz durzo pracowac nan sychronizacja polkol muzgowych ,aby mi to pomoglo da zrealizowania mojego marzenia exterioryzacji. Wydaje mi sie ze nie jestem juz doaleko do osiagnieci celu !!Ale bo musi byc jakis ale .Kiedy dochodze juz do odczuwania wibracji czsto albo uspjam albo ogarnia mnie lek i czesto tak sie to koniczy fjaskiem lub przechdzi w sen na jawje. Nie daje jednak za wygrana i wcaz prubuje i wierze ze w konicu mi sie uda opamowac wlasna technike .Jestem uparty i nie dam za wygrana bo cel jes tego warty .To na razie na tyle jak mi sie uda to dam znac!!! Pozrawiam cieplo Bernard!!!!!!!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Wlasne doswiadczenia!!!!

Post 12 cze 2009, 23:28

Przepraszam za offtopic, ale nie mogę... Proszę cię bardzo ładnie... Sprawdzaj to co napiszesz ze słownikiem, albo zainstaluj sobie firefoxa który sprawdza pisownię, ortografię, albo wklejaj przed wysłaniem tekst do worda albo innego edytora tekstu który sprawdzi ci pisownię... Bo co drugie, dosłownie, słowo w twoich wypowiedziach ma błędy i bolą od tego oczy (zapewne nie tylko mnie). I uprzedzając: wiem co to jest dysortografia, dysleksja i podobne schorzenia, ale to nie jest wytłumaczenie dla lenistwa - program może wykryć 90% błędów i literówek za ciebie. Dziękuję za uwagę.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Wlasne doswiadczenia!!!!

Post 12 cze 2009, 23:49

Til napisał(a):Przepraszam za offtopic, ale nie mogę... Proszę cię bardzo ładnie... Sprawdzaj to co napiszesz ze słownikiem, albo zainstaluj sobie firefoxa który sprawdza pisownię, ortografię, albo wklejaj przed wysłaniem tekst do worda albo innego edytora tekstu który sprawdzi ci pisownię... Bo co drugie, dosłownie, słowo w twoich wypowiedziach ma błędy i bolą od tego oczy (zapewne nie tylko mnie). I uprzedzając: wiem co to jest dysortografia, dysleksja i podobne schorzenia, ale to nie jest wytłumaczenie dla lenistwa - program może wykryć 90% błędów i literówek za ciebie. Dziękuję za uwagę.

Pszepraszam cie bardzo za te wszystkie bledy .Nigdy nie bylem asam w ortografi a teraz po 28 latach po za granicami kraju i bez morzliwosci pisania w jezyku polskim pewnie wjele zapomnialem dlatego prosze was o wyrozumnialosc !!!
Poprzez rozwoj swiadomosci dojdziesz do wolnosci !!!!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Re: Wlasne doswiadczenia!!!!

Post 29 cze 2009, 23:11

Jeśli tak bardzo zależy Ci na osiągnięciu OOBE lub LD to możesz skożystac z mojej strony na której znajduje się trochę hemi-synku, adres poniżej. Opisz jakie odnotowałeś efekty.
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Re: Wlasne doswiadczenia!!!!

Post 02 lip 2009, 08:12

storm napisał(a):Jeśli tak bardzo zależy Ci na osiągnięciu OOBE lub LD to możesz skożystac z mojej strony na której znajduje się trochę hemi-synku, adres poniżej. Opisz jakie odnotowałeś efekty.

Dzieki Lukasz chetnie skorzystam i dam ci znac !! Bernard !!
Avatar użytkownikastrahlnan Mężczyzna
 
Imię: Robert
Posty: 43
Dołączył(a): 07 cze 2009, 21:42
Droga życia: 8
Typ: 4w5 Włóczęga
Zodiak: Baran

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości