Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Post 02 cze 2007, 13:31

Witam.
Poszukuję osoby jasnowidzącej, potrzebuję informacji zarówno o stanie obecnym w sprawach, co do których nie mam żadnych danych, a są bardzo ważne, jak i o przyszłości w konkretnym zakresie. Ktoś może doradzić, podać namiary jasnowidza, do którego warto się zwrócić? wiem wiem, można "znaleźć w google" itd, niestety oszustów jest wielu, nie chcę tak trafić, to zbyt istotne rzeczy. Czy ktoś miał osobiste doświadczenia (lub jego znajomi), ZNA i POTRAFI POLECIĆ kogoś, o kim może z przekonaniem powiedzieć, że jego umiejętności są wysokie i sprawdzone, że nie jest naciągaczem?
Byłoby niezwykle fajnie, gdyby udało sie taki kontakt nawiązać przez net, a tym bardziej gdyby ktoś chciał bezinteresownie pomóc, jednak jeśli to niemożliwe, jestem gotowa zapłacić za "usługę";mając pewność, że się nie nabieram...
iona Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 02 cze 2007, 12:11

Post 16 cze 2007, 13:38

hmm, słuchaj,moge Ci pomóc w dziedzinie snów proroczych i przebłysków z przyszłości..

napisz może na gg 2823054, ok?
Wszystko jest możliwe, ale nic nie jest pewne...
Nawet powyzsze..
Dlaczego?
Nie jestem pewna... :|
Avatar użytkownikaelf Kobieta
 
Imię: Kasia
Posty: 3
Dołączył(a): 16 cze 2007, 13:35
Lokalizacja: z Katowic
Typ: 5w4
Zodiak: byk

Post 14 paź 2007, 10:07

Ja zajmuję sie jasnowidzeniem. Mój numer: 4892818. :)
Munin Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 paź 2007, 08:25
Witam
Jestem osobą która może podjąc próbę pomóc Pani w sprawach życiowych .
Zajmuję sie tą profesją od 16 lat ,i odkąd pamietam to mam to chyba od urodzenia ten dar oczywiście.
Bardzo proszę o kontakt ze mną jeżeli zdecyduje się Pani oto mój nr tel.889358313 lub e-mail nadodra@vp.pl lub nr gg.13845778.
Pozdrawiam Waldemar.
Waldemar Mężczyzna
Jasnowidz
 
Imię: Waldemar
Posty: 1
Dołączył(a): 04 maja 2009, 09:08
Droga życia: 2
Zodiak: Wodnik
Waldemar sugerowal bym sie zorientowac w dacie kiedy powstal temat przed napisaniem posta...
Watpie zeby autor tematu tu zagladal jeszcze.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron