OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam chciałbym zaprezentować moją nową metodę osiągania transu. Metoda jest bardzo prosta.

Więc tak. Gdy idziemy wieczorem spać zginamy w łokciu rękę tak by tworzyła z płaszczyzną łóżka kąt prosty, a dłoń zaciskamy w pięść i idziemy spac. W miarę zasypiania ręka będzie coraz bardziej opadać (na skutek rozluźnienia mięśni), Gdy poczujemy że pieść dotknęła łóżka, pościeli itp. otwieramy oczy mówimy na głos "czuwam nie śpię" i ustawiamy znów rękę tak by tworzyła z łóżkiem kąt prosty.

Metoda na początku nie działa; szybko chce się położyc rękę w normalnej pozycji i wygodnie zasnąć ale ci którzy wytrzymają zostaną nagrodzeni transem. Poza tym na początku strasznie ciężko zasnąć trzymając tak rękę. Ale za jakąś trzecią czwartą nocą osiąganie transu jest dużo prostsze.

Gdy trzymając tak rękę poczujemy że wchodzimy w trans kładziemy ją wygodnie i rozkoszujemy się tripem.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 04 kwi 2009, 17:30

Muszę dzisiaj wypróbować tą technikę.
Samael Mężczyzna
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2007, 15:13
Zodiak: Ryby

Post 04 kwi 2009, 19:25

Wydaje mi się, że czytałem gdzieś o podobnej metodzie chyba w kontekście OoBE. Należało właśnie położyć się wygodnie na plecach i trzymać jedną rękę tak jak opisałeś. Metoda ta jest dobra dla osób które mają problem z tym, że często zasypiają w trakcie próby wejścia w OoBE. Dzięki trzymaniu w ten sposób ręki, można co prawda normalnie 'odpłynąć myślami', ale nie można zasnąć, bo wtedy mięśnie się rozluźniają, ręka opada i opadając budzi nas (w większości przypadków). Podobno skuteczne (nie sprawdzałem osobiście).

Co rozumiesz przez trans?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 05 kwi 2009, 00:43

Osiągnięcie odmiennego stanu świadomości (fale alfa, teta).
Avatar użytkownikaRaniel Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2008, 21:17
Lokalizacja: Kraków
Zodiak: byk

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości