OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Post 25 lis 2008, 23:48

ssilvia napisał(a):Poruszałam się na piechotkę, wszystko było wyraźniejsze niż w oobe a siebie czułam fizycznie tak jak w realu. Natomiast przy pierwszym oobe kiedy mnie wystrzeliło do góry, wisiałam pod sufitem i nie wiedziałam co mam robić, jak się poruszać.


No to dziwne bo ja w LD tylko przy naprawdę nie wielu czynnościach odczuwam fizycznie coś np. skok w przepaść czułem jakbym naprawdę spadał ale upadku znowu nie czułem.. .. bardziej wszystko jest mentalne :) Walenie pięściami w fotel daje tylko efekt przesunięcia się obiektu :)
Anonim
 

Post 26 lis 2008, 00:43

Anonim napisał(a):No to dziwne bo ja w LD tylko przy naprawdę nie wielu czynnościach odczuwam fizycznie coś np. skok w przepaść czułem jakbym naprawdę spadał ale upadku znowu nie czułem.. ..

Czy jak spadałeś to na koniec walnąłeś w glebę (przepraszam za słownictwo ;)) i tego nie czułeś ?
Pytam bo ja osobiście mogę rzucić się w przepaść ale zbliżając się do podłoża staram się łagodnie wylądować. Eksperymenty typu rzucę się i zobaczę czy mnie zaboli jak w coś uderzę, jakoś mnie nie pociągają. Wiec nie wiem jak to jest i pytam bo nie chce sprawdzać na sobie :D :P
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 26 lis 2008, 12:43

Właściwie to nie był LD :P Tylko podróż szamańska, tak jakoś nie potrafiłem latać i się rzuciłem w przepaść w połowie zacząłem myśleć o upadku :) Ale zrobiłem to jak ci co skaczą po dachach przy upadku fikołek żeby zniwelować uderzenie i nic nie poczułem :)
Anonim
 

Re: oobe a ld

Post 16 sty 2009, 16:16

Anonim napisał(a):Jako ze nigdy nie mialem oobe albo mialem :P Prosze te osoby ktore doswiadczyly ld i oobe o podanie roznic miedzy tymi stanami :-k [...]

odnośnie różnic to znalazłem (dla tych co znają angielski) artykuł nt i zwięzłą tabelkę porównawczą:
http://www.paragnossia.com/Paranormal/OBE/OBE_vs_LD.htm

PS tak w ogóle to pozdrawiam forumowiczów jako nowy
a i tak nic nie poznacie
Avatar użytkownikamigawka Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2009, 00:42
Lokalizacja: Warszawa
Typ: 2w1
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron