Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Witam

Chciałbym się dowiedziec czy stosujecie jakieś farmakologiczne wspomaganie ld i oobe a jeśli tak to ile czego bierzecie i więcej jakichś szczegółów. Sam próbowałem calea zacatechichi (niestety na mnie nie działała), DXM (czułem się jakbym wypił 1'000'000 piw) i gałkę muszkatołową (trzy-dniowy kac). Jeśli znacie jakieś inne wspomagacze to piszcie.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 28 gru 2008, 11:02

Jeśli się nie mylę, to był już na forum podobny temat i to nie jeden, a nawet spora dyskusja na temat czy używać wspomagaczy, czy nie, więc chyba niewiele da się dodać...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 31 gru 2008, 13:41

>> Link do topiku <<
Tutaj troche naszych wczesniejszych rozwazan na temat Calea'i i Salvii.

Przypomnialy mi sie syropy... :P Byl taki zielony syropik ale nie jestem pewien nazy, mozliwe ze flegamina bo to byl chyba syrop na kaszel, jak wypilem troche wiecej to bylem w takim blogostanie ;) a jak sie polozylem szybko pojawialy sie jakies obrazy (hipnagogi) ale mozliwe ze byl to tez posredni efekt przeziebienia, albo w sumie obu czynnikow.
Jest jescze tussipect ale ten daje tylko powera ;) jest tam jakas niewielka ilosc pochodnej amfetaminy, no ale to juz nie o tym mialo byc ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość