Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Kilka sugestii

Post 03 lis 2008, 21:47

:arrow: Zmienić format godziny na 24-godzinny
:arrow: Dodać szybką odpowiedź
:arrow: Nie wiem czy to ma tak być, ale ja mogę pisać ogłoszenia, co chyba powinno być funkcją dla moda/adma?
:arrow: Spolszczyć przyciski typu nowy temat lub odpowiedź (rzecz czysto estetyczna, ale estetyka forum bardzo polepsza korzystanie z niego :P)

No to to chyba wszystko :roll: Czekam na odpowiedzi ;)
WH4YER0 Mężczyzna
W drodze ku LD :P
 
Imię: Szymon
Posty: 7
Dołączył(a): 02 lis 2008, 16:48
Lokalizacja: Ostrzeszów
Droga życia: 3
Typ: 4w3 / Arystokrata
Zodiak: Waga / Pies

Post 16 sty 2009, 16:46

Widzisz jak mało jest ludzi przebudzonych. Jesteśmy kochany jak gwiazdy, które zdobią w nocy niebo. Lecz każda z nich samotna.(E.Stachura)
wojcieszekn Mężczyzna
 
Imię: Wojtek
Posty: 36
Dołączył(a): 31 gru 2008, 08:21
Lokalizacja: UK
Droga życia: 8
Zodiak: baran

Post 08 lut 2009, 18:07

wojcieszekn napisał(a):Widzisz jak mało jest ludzi przebudzonych. Jesteśmy kochany jak gwiazdy, które zdobią w nocy niebo. Lecz każda z nich samotna.(E.Stachura)


No kazdy sam sie rodzi i sam umiera..jestesmy sami,ale nie samotni,mamy rodziny znajomych;)..jaki przestoj..wlasnie dołączyłam wczoraj:) ja mysle ze te forum przejdzie jeszcze czas swojej swietnosci,ze wszystko przed nim.No a jeslijednak nie,to coz..najwyzej powstanie moze inne,ktore bedzie oblegane bez wzgledu na czas,ale ludzie o wspolnych zainteresowniach zwlaszcza takich zasze beda szukac ze soba kontaktu,to naturalne:)
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron