OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Dudnienia różnicowe

Post 14 wrz 2008, 15:33

Dudnienia różnicowe

- Uwaga bardzo ważne: jeżeli zastosujemy składowe dźwięku, które swoją architekturą zbliżają się do siebie jak rudymentarne, zintegrowane wibracje reaktywujące organizmu, to wówczas możemy uzyskać efekt podobny do dokumentarności ale od niej wolny. Ta iluzoryczna operacja transmutuje doczesną strukturę, umysł oraz zrewoltuje, przeformułuje, jak i przestylizuje jego środowisko.

- Przez długie lata wyobrażano sobie, że kompozycja to usystematyzowany zestaw materii muzycznej precyzyjnie zdefiniowany zasadą o nazwie skala diatoniczna i chromatyczna. Z czasem i empirią śmiertelny człowieczyna stał się inteligentniejszy i odchodzi od tej bzdurnej, paranoidalnie wymuszonej reguły. Z wolna uzmysławiamy sobie , jak i ocieramy się o zwyczajną oczywistość, że ziemski padół który nas otacza i w którym jesteśmy nuci świeżą, niekończącą się arię. Skąd więc wyjałowione z sedna, esencji i kształtu utwory muzyczne twórców, sale koncertowe, festiwale, konkursy muzyczne i różne pokrewne jednostki hańbiące melodię pramatki?

Polecamy dudnienie różnicowe stymulujące odmienne stany świadomości
Muzyka Muzyka la-moużyka

próbka 1Hz out body (Meditation) : Unknown Artist Astrologer
Astrologer7 Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2008, 07:57

Post 17 wrz 2008, 08:30

Astrologer7 napisał(a):- Uwaga bardzo ważne: jeżeli zastosujemy składowe dźwięku, które swoją architekturą zbliżają się do siebie jak rudymentarne, zintegrowane wibracje reaktywujące organizmu, to wówczas możemy uzyskać efekt podobny do dokumentarności ale od niej wolny. Ta iluzoryczna operacja transmutuje doczesną strukturę, umysł oraz zrewoltuje, przeformułuje, jak i przestylizuje jego środowisko.


Ehm... Nie mam na myśli nic złego, ale można prosić po polsku? Bo znam znaczenie słów których użyłeś, jednak nie jestem w stanie zrozumieć ich znaczenia gdy są połączone w taką całość... Dziękuję...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 19 wrz 2008, 07:52

Zgadzam się, rzeczywiście może być to niezrozumiałe z prostej przyczyny ponieważ nie da się tego w ten sposób wyjaśnić.

1) Konieczna jest koncentracja, umiarkowany wysiłek intelektualny sprzyja koncentracji, co zostało w pewnym stopniu osiągnięte.
2) W zrozumieniu pomocne jest słuchanie dźwięków o charakterze mantry, czyli w nieskończoność powtarzającego się tego samego elementu np.: silników, wentylatorów, itp. Dlatego, że dźwięki te reagują na rektascensję planety, obrót Ziemi wokół własnej osi, jak to się mówi „Śpiew Sfery Niebieskiej”.
3) To możemy wzmocnić unieruchomieniem ciała, bezdechami i podgrzaniem ciał, przykładem mogą być „parówki” stosowane przez Indian.

Inaczej tłumacząc można powiedzieć, że chodzi o „znalezienie prawdy, której nie znam!”

Niestety teraz nie jestem w stanie tego lepiej wyjaśnić ponieważ też tego nie rozumiem!?

Pozdrawiam Astrologer7
Astrologer7 Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 wrz 2008, 07:57

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości