Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
witajcie wszyscy .. jestem tu nowy choc od wielu lat mialem do czynienia z roznymi daleko idacymi zabawami i dobrych pare lat temu udalo mi sie wyalienowac od roznych zjawisk lecz cos wrocilo ...
otoz sprawa wyglada tak zaczelo sie od problemow klasycznych moich ze spaniem wiec zapodalem sobie zolpic i ... nie bylo innego wyjscia ...
efekt pierwszy dramatyczne doznania a g ... snu ... tylko masakra we lbie .. i trochu teoretycznej rozpierduchy po mieszkaniu nie wiem skad i troche raczej urojen (kur.. masakryczna tabletka)i dziwne LD
inny dzien zero tabletek a tu prawie OBE inne wynalazki i finalnie rano poza snami LD fizycznie siniaki w wielu miejscach ... bez przyczyn
z gory mowie ze juz wiele lat temu skonczylem z zabawami roznymi i raczej do ostatnich dni trzymalem sie dystansem i sie autochipnotycznie bronilem ...
ktos moze mi cos poradzic ?? o co w tym biega ??
his insomnia Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2008, 23:34
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 12 cze 2008, 19:30

Według mnie tabletki i takie inne właśnie tylko stępiają umysł i tracisz świadomość łatwiej.
Jesteście częścią kosmosu - macie święte prawo byc tutaj ;)
Rutlawski o Mężczyzna
Ja i Wy
 
Imię: Marek
Posty: 25
Dołączył(a): 11 cze 2008, 22:43
Lokalizacja: Znienacka
Droga życia: 37
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Post 13 cze 2008, 01:16

jak napisalem finalna sytuacja miala miejsce bez zadnych tabletek a ze tabletki rozwalaja leb to mi znane jest ... ale czasem musze odespac (bezsennosc) szczegolnie jak mam jakies spotkanie z rana .. takze chodzi mi o doswiadczenia osob ktorym sie przenioslo cos fizycznie ....
his insomnia Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2008, 23:34
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 13 cze 2008, 17:25

A może przyczyną tego jest, że masz nastawienie, jak sam powiedziałaś, że "musisz odespać"?
Ostatnio edytowano 16 cze 2008, 14:58 przez Rutlawski o, łącznie edytowano 1 raz
Jesteście częścią kosmosu - macie święte prawo byc tutaj ;)
Rutlawski o Mężczyzna
Ja i Wy
 
Imię: Marek
Posty: 25
Dołączył(a): 11 cze 2008, 22:43
Lokalizacja: Znienacka
Droga życia: 37
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Post 16 cze 2008, 00:07

...
Ostatnio edytowano 13 kwi 2009, 00:03 przez ..., łącznie edytowano 1 raz
... Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 maja 2008, 16:08

Post 18 cze 2008, 15:09

cześć,
szczerze mówiąc, to niewiele rozumiem z Twojego postu his insomnia, czy chcesz żebyśmy Ci poradzili w sprawie bezsenności,czy w czym? I co Ci się fizycznie przeniosło?
Moja rada na bezsenność - medytacja. Nie wiem jaki jest powód Twojej bezsenności - może ciągle pojawiają się w Twojej głowie jakieś myśli, które nie dają Ci spać? Powinieneś w takim razie nauczyć się kontrolować swoje myśli, uporządkować je w głowie.
Może za dużo zjadasz przed położeniem się do łóżka?

z postu wynika, że masz nadszarpnięte nerwy. Spróbuj przed snem ok30 minut sie zrelaksować, nie myśleć o niczym. Położyć się, usiąść w wygodnej pozycji, włączyć jakąś muzykę relaksacyjną i pozwolić ciału i umysłowi na taki krótki odpoczynek.

pozdrawiam!
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 24 cze 2008, 19:16

witam
mpoje problemy z bessennoscia powiazane kilkoma przyczynami i najczesciej na spanie słozy mi browarek zabawy w medytacje czesto tocza sie LD (widocznie bnledne metody ) czesto i obe czego nie jestem czestym zwolennikiem
co do przeniesienia sie ze snu do stanu fizycznego to po polaczonym ld z obe rano okazalo sie ze jestem dosc obolaly i mam duze siniaki o ktorych wiedzialem podczas ...
w takiej wersji moze da sie lepiej zrozumiec
his insomnia Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2008, 23:34
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 25 cze 2008, 06:35

prócz zmiany medytacji - siłownia, albo potężne zmęczenie fizyczne - za dużo myslisz, za dużo złych emocji, za duzo nagromadzonych rożnych smieci
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 27 cze 2008, 00:05

silownia i to co z nia zwiazane odpada nie dla mnie choc dawniej bylo uzaleznienie od adrenaliny w wielu formach (teraz nie liczne) jednak kontuzje wszelkie wylaza u mnie dzien max 2 po ... przemeczenie tez odpada .... co do smietnika w glowie to glowna rzecz z ktora to wiaze ... tylko sie doszukac nie bardzo moge o co dokladnie biega
his insomnia Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2008, 23:34
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości