Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witajcie :-)

Istnieje w Polsce kilka instytutow zajmujacych sie ksztalceniem specjalistow w dziedzinie psychotroniki, biotroniki itp.
Nauka trwa 2.5 roku, po czym absolwent uzyskuje uprawnienia do wykonywania zawodu w wybraniej specjalizacji.

Przykry jest fakt, ze MEN nie chce uhonorowac psychologii alternatywnej ( licencjat ).
Wystarczyla by jedna ustawa, aby stworzyc przykladowo Wyzsza Szkole Psychologii Alternatywnej !
No wlasnie. Dlaczego?
Oficjalnie: przyczyna jest male zapotrzebowanie spol. :^o
Nasuwa sie podejrzenie: uklad centralny, wladza serwuja nam kolejny program pt. "kontrola ciemnogrodu"
:sign7:

Ponoc istnieje w Moskwie uczelnia, ktora nadaje tytul licencjata absolwentom polskich instytutow ( oczywiscie warunkiem jest zdanie egzaminu panst. ).
Nie wiem czy/na ile powyzsza informacja jest wiarygodna, wiec jesli dysponujecie wiedza na ten temat, ewentualnie orientujecie sie, ktora EU wyzsza uczelnia ( generalnie : psych. alternat. ) jest godna polecenia, prosze o kontakt na pw lub : incense1@wp.pl

zapraszam do wpisow

pozdrawiam

:wink:
Avatar użytkownikaBlackCat Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 cze 2008, 03:16
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: wodnik

Post 09 cze 2008, 10:29

Jak to nie. Po szkole dostaje się normalnie dyplom licencjacki. Nie honorowany jest jedynie przez PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne), więc po skończonej szkole napewno nie możesz wykonywać zawodu psychologa. Zresztą nie dziwię się, materiał, którego się tam uczy nie zbyt potwierdzony naukowo, a wiedza studentów nie ma podstaw teoretycznych. Już na psychologii akademickiej, aby mieć możliwość wykonywania zawodu, należy zrobić magisterkę, licencjat jest w ogóle nie dostępny (tak samo prawo, medycyna)
_ _ _
 

Post 09 cze 2008, 15:44

Witaj :-)

Zatem czy mozesz wskazac konkretny instytut, ktory ksztalci w systemie : studia zawodowe / licencjat?

pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownikaBlackCat Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 cze 2008, 03:16
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: wodnik

Post 09 cze 2008, 16:44

nie pamiętam, aż tak nigdy mnie to nie interesowało. Jak będę mieć czas to spojrzę na neta. Na razie czasu brak
_ _ _
 

Post 09 cze 2008, 22:19

no wlasnie - ja przeszukalam siec i nic......
Tymbardziej zdziwilo mnie co napisalas. To mnie zaintrygowalas. Hmm skad masz te pewnosc i dysponujesz taka informacja ( "chyba nie z rekawa" )
:D ?
Avatar użytkownikaBlackCat Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 cze 2008, 03:16
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: wodnik

Post 10 cze 2008, 02:57

_ _ _
 

Post 11 cze 2008, 18:47

Dziekuje Ci Decadence :lol:

Przejrze info :thumbright:


p.s Dokladnie o te szkole mi chodzilo - Instytut Psychologii Stosowanej. ;) - Jakis czas temu nawet wyslalam do nich email z pytaniem o to czy przyznaja licencjat.
Odpowiedz byla przeczaca. Po ukonczeniu otrzymuje sie tytul/dyplom/ upawnienia do wykonywania zawodu np. psychotronika, biotronika ( ale nie sa to studia wyzsze zawodowe po ktorych mozna kontynuowac nauke - wybierajac studia 2 letnie uzupelniajace (mgr.) ) :(

jesli sie myle... skorygujcie prosze :D :?

... ewentualnie pozostaje EU.

edit : drugi link jest b. obiecujacy - dzieki raz jeszcze ;)
Avatar użytkownikaBlackCat Kobieta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 cze 2008, 03:16
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: wodnik

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron