Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.

Post 14 maja 2008, 21:22

To nie tylko moje zdanie. Autorytet w dziedzinie fizyki, Stephen Hawking, też tak uważa.

Pisałem to wcześniej, chcę wiedzieć, czemu post został usunięty.
"Tak! Wściekłość poza kontrolą! Dzika energia chaosu! Pożerająca wszystko na świecie!"
Avatar użytkownikaHellmaster Mężczyzna
Underworld King
 
Imię: Phibrizzo
Posty: 34
Dołączył(a): 09 maja 2008, 13:52
Lokalizacja: Astral plane
Droga życia: 999

Post 15 maja 2008, 19:44

Jedno pytanie: " Ale po co ?"
Ja jednak zostane przy swoim "gadanie gadanie gadanie..."
A to czy sie wytrze papierem toaletowym sprawi że pewna część ciała będzie wytarta? a czy gdy dodatkowo będe myślał kiedy ten papier powstał, czy jest produktem ekologicznym, czy aby jest dosyć skuteczny, jaki jest jego skład itp... nie sprawi że pewna "zwyczajna" czynność zostanie wykonana? Wydaje mi się ze nie warto zbytnio tracic energi na coś co i tak nie prowadzi do czegos konstruktywnego(czegos co chcemy?)
I wcale nie chodzi mi żeby nie myśleć.
Może jestem ignorantem, może.
No tak nie zbyt przyzwoity przykład, ale wcale nie wydaje mi się aby był bardziej przyzwoity niż inne "gadanie gadanie gadanie" a to że co nie którym wyda się niestosownym? trudno:D najwyżej Pan admin, który również nie lubi poniekąd ograniczeń społeczeństwa usunie czy może spłuka, jak by w tym wypadku można powiedzieć.
cya... i sorry za gadanie [-o<
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 20 maja 2008, 02:45

Hellmaster napisał(a):To nie tylko moje zdanie. Autorytet w dziedzinie fizyki, Stephen Hawking, też tak uważa.

Bog to kwestia wiary, Hawking nie podal zadnych dowodow tylko poprostu wierzy ze tak bylo, a wiara 'niestety' nie ma nic wspolnego z nauka, wierzyc i domyslac to sie mozemy wszystkiego i we wszystko co nam sie podoba... W cytacie ktory wczesniej podales procz kilku pustych slow nie zauwazylem czegokolwiek wartosciowego, jakichs konkretow, jakiegos poparcia czymkolwiek.

Hellmaster napisał(a):Pisałem to wcześniej, chcę wiedzieć, czemu post został usunięty.

Zapewne dostales maila z wyjasnieniem, ja dostalem, Ty napewno tez.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 07 mar 2009, 01:34

Meph napisał(a):Owszem, terazniejszosc jest pojmowana zazwyczaj potocznie jako taki blizej nieokreslony czas zblizony do tej jak to ujoles wartosci zerowej. No ale skoro chcesz sie trzymac takiej precyzji to, jako ze czas plynie, teraznieszosc stala sie przeszloscia ale swego czasu byla terazniejszoscia (byla, ale juz nie jest, przyszlosc stala sie terazniejszoscia i za chwile znowu przeszloscia) No coz, jakos trzeba nazwac ta wartosc zerowa skoro nie jest ani przeszloscia ani przyszloscia :D Wiec niejako musi istniec ta wartosc :D

---a co Ty tam wiesz..;-P :))
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron