OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Post 13 paź 2007, 00:15

popraw link bo nie dziala

Sry nie zauwazylem na dole linka :?
Ostatnio edytowano 13 paź 2007, 10:34 przez Anonim, łącznie edytowano 1 raz
Anonim
 

Post 13 paź 2007, 00:38

wszystko działa, w czym problem?
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 22 paź 2007, 19:23

Jako, że niektórzy z was przysłali mi wiadomość o chęci pozyskania hemisów (za co jestem wdzięczny), ponownie aktywuje linki:

-oobe.mp3
-theta.mp3

I mój najnowszy wynalazek do osiągania paraliżu:

-paraliz.mp3

Włącz na kompie Windows Media Player (koniecznie włącz funkcję repeat!!), połóż się wieczorem spać ze słuchawkami na uszach. Preset nie pozwoli ci zasnąć będziesz w stanie pół-snu. Przy czym trzeba dopasować głośność indywidualnie metodą prób (czy raczej nieprzespanych nocy)
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 23 paź 2007, 12:54

Znow mialem sen o duchach po twoim presecie :D
Anonim
 

Post 23 paź 2007, 18:39

dziwne :mellow:
MOJA STRONA O HEMI-SYNC: hemisync.openwebster.com - zapraszam.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Post 23 paź 2007, 20:30

Dziwne dla mnie nie ;p w koncu w oobe sie spotyka duchy a mysle ze to dobry poczatek do oobe :d
Anonim
 

Post 23 paź 2007, 22:40

Kurde, a na mnie ani Brainwave Generator, ani I-doser kompletnie nie działają :/ Próbowałem już dziesiątki razy z różnymi presetami i jedyne co zdarza mi się czuć, to odkurzacz w głowie po np. godzinie słuchania szumów :( Myślicie, że zmiana słuchawek coś pomoże? W tej chwili mam takie najtańsze, no ale niby stereo, więc powinno działać mimo wszystko :(
Avatar użytkownikaArantasar Mężczyzna
 
Imię: Janusz
Posty: 27
Dołączył(a): 16 paź 2007, 07:15
Lokalizacja: Toruń
Droga życia: 1
Typ: 4w5
Zodiak: Byk/Tygrys

Post 24 paź 2007, 01:04

Tanie słuchawki mają niskie pasmo przenoszenia,więc polecam zmianę
Na mnie żadne z tych programów ani presety z instytutu Monroe nie działały,oprócz
"William Buhlman - Hemi Sync, Astral Travel - Vibrational Technique" polecam
Nie mam po tym OBE ale udaje mi się często osiągnąc Focus 10 czyli uśpic ciało przy czujnym umyśle
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 09 kwi 2008, 10:57

Czysto teoretycznie:
Czy jesli zmusilibysmy mozg do np tworzenia odpowiednich enzymow ktore sa odpowiedzialne za nasz odpoczynek i regeneracje to teoretycznie potrzebowalbysmy np mniej snu? Chodzi mi o przestrajanie fal mozgowych w tym celu :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 09 kwi 2008, 13:36

Meph napisał(a):Czysto teoretycznie:
Czy jesli zmusilibysmy mozg do np tworzenia odpowiednich enzymow ktore sa odpowiedzialne za nasz odpoczynek i regeneracje to teoretycznie potrzebowalbysmy np mniej snu? Chodzi mi o przestrajanie fal mozgowych w tym celu :D


Chyba jednak to jest zbyt złożony proces, żeby go syntetycznie napędzać...

Z resztą da się zlikwidować potrzebę snu poprzez medytację... Są ludzie, którzy wyłączeni są tylko około 1-2 godzin na dobe w transie ktory regeneruje ich hurtem jak 8godzinny sen.
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 13 kwi 2008, 13:32

Pax napisał(a):Są ludzie, którzy wyłączeni są tylko około 1-2 godzin na dobe w transie ktory regeneruje ich hurtem jak 8godzinny sen.

Ale ja tak nie potrafie wiec szukam ulatwienia :D
Pisalem o tym poniewaz zauwazylem ze kiedy slucham w nocy dzwiekow obnizajacych czestotliwosc fal mozgowych to wstaje wypoczety mimo ze np spie wtedy np 4 godzinki co jak dla mnie jest niewiele. Zauwazylem ostatnio tez ze jak spie np te 4 godzinki to jestem bardziej wypoczety niz jak spie 8 :P to dla mnie dziwaczne, oczywiscie jak spie z 12 to jestem wypoczety tak jakbym i spal te 4 z dudnieniami, zeby nie bylo ze nienormalny jestem :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 kwi 2008, 15:54

hmmm... Zapewne obniżając sobie fale, sprawiasz, że twój mózg lepiej wypoczywa... Bo normalnie w nocy często zdarza się, że nie do końca świadomie wybudzamy się częściowo, co przeszkadza w wypoczynku mózgu, a możliwe, że obniżając częstotliwości do tych 'sennych' sztucznie, wspomagasz sen... W końcu medytacja właśnie polega na zmienianiu swoich częstotliwości fal mózgowych (choćbyśmy nie wiedzieli że akurat tak to działa). Z tego co czytałem, w trakcie głębokiej medytacji mózg pracuje w bardzo podobny sposób jak w trakcie głębokiego snu, dlatego bardzo dobrze wypoczywa... Więc możliwe że da się medytację 'zastąpić' dudnieniami, żeby osiągnąć podobny rezultat jeśli o wypoczynek chodzi... Ale to tylko moje hipotezy, bo trzeba by sprawdzić, żeby mieć pewność ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 19 kwi 2008, 15:59

Kurde, ma ktoś te pliki storma? Bo zostały usuniete z servera ;]
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 01 lip 2008, 22:40

Storm jak sie pojawisz na forum moglbys wrzucic jeszcze raz oobe i paraliz :)
Anonim
 

Post 24 gru 2008, 01:43

Witam po mojej długiej nieobecności

Widzę, że zainteresowanie moimi szumami nie zmalało więc prezentuje nowe wersje szumów o które prosi Anonim.

- oobe-v2.wav (włącz go w WMP i aktywuj opcję repeat i hemisynkuj się do skutku :)
- paraliż-v2.wav (Podobnie jak powyżej włącz go w WMP z funkcją repeat załóż słuchawki na noc i połuż się spac).

Prezentuje też mój najnowszy wynalazek preset stagnatic.
Wiele osób (również i ja) na początku nie odczuwało działania presetów. W moim przypadku po jakichś 2 miesiącach regularnego słuchania presetów zaczęły się pierwsze skutki ich stosowania częste ld a nawet jedno oobe. Według mojej teorii presety działają na każdego tylko trzeba je regularnie stosować. Niestety po tym jak pojawiały się efekty przyszedł czas, w którym ich skutecznośc zmalała do zera i teraz praktycznie nie odczówam ich działania. Skłoniło mnie to do pracy nad presetem który eliminuje przyzwyczajanie się do szumów i sprawia że znów one działają - właśnie do tego służy preset stagnatic którego działanie nie ma nic wspólnego z dudnieniami różnicowymi!!! Preset po włączeniu kieruje do hipokampa fale sinusoidalną o jednakowej częstotliwości i fazie przez co skłania układ nerwowy do sygnałów identycznych zarówno w lewym jak i prawym uchu. Oto preset:

- stagnatic.wav słuchać go należy ok 10 min codziennie w windows media player z funk. repeat.
Avatar użytkownikastorm Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 30
Dołączył(a): 09 wrz 2007, 00:33
Lokalizacja: z astrala
Typ: drażliwy!!!

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron