Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Witam. Od razu powiem że to może się wydawać śmieszne i debilne, ale tak jest :D

Poszukiwałem dobrego sposobu pracy z czakrami i zobaczyłem, że macie świetne pozycjonowanie, bo wasz artykuł o mudrach i mantrach jest w google na pierwszej stronie z wynikami :D

Jeszcze podczas pierwszej próby zauważyłem że kiedy pracuję z czakrą podstawy czuję energię, wibracje i nagle... <pierd!> :D No ale cóż, pomyślałem że może sr@@ mi się chce i zacząłem ćwiczyć dalej :D Następne parę prób: to samo. To wydało mi się na tyle ciekawe, że przy następnej próbie kiedy to poczułem, od razu poleciałem do WC się załatwić, i okazało się że nie mam nic w jelitach :D (załatwiam się normalnie, jeśli coś)

Nie będę szukał jakiegoś ezoterycznego powodu bo sam nie wiem o co w tym biega (wiem że ta czakra znajduje się przy podstawie kręgosłupa). Może ahm, energia się nagromadza w postaci gazu? :lol::lol::lol:

Tylko się nie śmiejcie, bo to mnie dziwi jak nic :D
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 13 lut 2008, 16:34

Na początku praktyki, kiedy jeszcze trudno jest nam precyzyjnie kierowac energią, często zdarza się tak, że przy koncentrowaiu się na danej czakrze - aktywujemy cały region ciała, w którym ona się znajduje. Czasem aktywują się dwie lub nawet trzy czakry - zamiast jednej.
Uwalniane gazy mogą wskazywac na wzmożoną pracę jelit w czasie, gdy starasz się pracowac z czakrą podstawy. Nawiasem mówiąc - przed każdą praktyką warto jest przygotowac się - wypróżnic, oczyścic, uspokoic.
Jeśli mógłbym Ci coś poradzic, to staraj się byc ostrożnym w pracy z tą czakrą. Z uwagi na Twój wiek, nie masz jeszcze rozwiniętych odpowiednich układów kontroli by móc kanalizowac energie bazalne, które ewentualnie mogłyby podnieśc się z dołu w czasie cwiczenia. Raczej skupiaj się na drugiej czakrze: svadhistana a podstawową tylko "dotykaj" od czasu do czasu.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 18 lut 2008, 01:24

leaozinho dobrze gada...
Jeśli mechezz ma tyle lat co ma wpisane (lub kilka więcej) to uważam, ze powinien na razie dać sobie spokój z pracą z czakrami. W tym wieku wyższe ciała energetyczne nie są jeszcze w pełni rozwinięte i wymuszanie przyspieszonego rozwoju może być niebezpieczne. Chyba, że znajdzie prawdziwego nauczyciela, który ma rzeczywisty wgląd i wiedzę. Ale o to jest baaardzo trudno....
Jest to moja subiektywna uwaga, ale znam przypadki kiedy młodzi ludzie mieli problemy natury psychicznej po "zabawach z energiami". Może jestem staroświecki (bo jestem już "starszym panem") ale w tych sprawach zalecałbym znaczną ostrożność i rozwagę...
"Kto zna swoją głupotę, nie jest wielkim głupcem..."
nemokpt Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2008, 01:57
Lokalizacja: ??
Droga życia: 5
Zodiak: Wodnik

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości