Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Post 24 lis 2007, 15:59

Ale w sumie masz racje MayRah :wink: .
Ja natomiast czasami nie mogę się powstrzymać od głupich komentarzy.
Ciekawe, która czakra jest za to odpowiedzialna... :D To już chyba jest w temacie :)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 24 lis 2007, 16:14

żebyś się nie zdziwił.. za gadatliwość odpowiedzialna jest Vishuddha – czakra gardła (kreatywności) kiedy jest ona nad aktywna czujesz wyraźną potrzebę mówienia i dzielenia się swoimi uwagami, myślami ... dużo mówisz..

pozdr
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 24 lis 2007, 17:09

Ok sorki jeżeli w czymś komuś zaśmieciłam. :)
Tylko zastanawiają mnie pewne rzeczy. Wiem, że to co mnie boli fizycznie może być skutkiem fizycznego uszkodzenia. Wiem też, że my sami siłą autosugesti czy siłą woli możemy sobie coś wmówić nawet wywołać objawy chorobowe.
Czakra jest czymś niewidzialnym jak się domyślam bo ja tych rzeczy nie widzę u siebie ;). Czyli nie może być fizyczny ból czegoś co nie istnieje w świecie tu materialnym... (chyba)
Może ja za bardzo coś przekręcam :roll: :wink: (Sorki taka jestem)
Jeszcze pytanko- czy w nogach też jest jakaś czakra?

Wiem, że są różne sposoby konwencjonalne i niekonwencjonalne do polepszania zdrowia. :)

Dzięki i Pozdrawiam Was
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 24 lis 2007, 17:15

aniLa .. może ja jestem bardzo wymagająca wobec innych.. ale zanim zaczniesz zadawać jakiekolwiek pytania.. spróbuj sama znaleźć na nie odpowiedzi.. moim zdaniem zadajesz pytania podstawowe, a jeśli tematyka ezoteryczna jest Ci bliska to polecam samej poszperać w necie.. tu powinniśmy się dzielić naszymi spostrzeżeniami i owszem pytać o rady.. a nie o podstawową wiedzę.. to tak jakbyś chciała by ktoś Ci opowiedział o tym jak namalował obraz nie znając kolorów ani technik malarskich..

pozdrawiam
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 24 lis 2007, 17:26

MayRah napisał(a): tu powinniśmy się dzielić naszymi spostrzeżeniami i owszem pytać o rady.. a nie o podstawową wiedzę.. to tak jakbyś chciała by ktoś Ci opowiedział o tym jak namalował obraz nie znając kolorów ani technik malarskich..


mhm .. sory bardzo
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 24 lis 2007, 17:37

MayRah napisał(a):żebyś się nie zdziwił.. za gadatliwość odpowiedzialna jest Vishuddha – czakra gardła (kreatywności) kiedy jest ona nad aktywna czujesz wyraźną potrzebę mówienia i dzielenia się swoimi uwagami, myślami ... dużo mówisz..

pozdr


No właśnie się zdziwiłam... :shock: bo według testu to ja mam akurat tę czakrę zamkniętą :)
Już nie chcę nawet myslęć co będzie jak ona mi się otworzy :D
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 06 gru 2007, 21:09

Bo ciezko jest sie ocenic a ten test na tym w duzej mierze bazuje i nie jest 100% dokladny ale znalazlem nowe testy w ksiazce to podam jak beda dobre tylko musze jeszcze ok. 100 stron doczytac bo nie chce skakac po stronach :P
Anonim
 

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron