Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Post 25 kwi 2006, 01:43

Nazcain napisał(a): Może naukowcy dojdą na tej podstawie do rozwiązania problemu braku uwagi w szkołach.

Musieliby wpierw zacząć od poprawy higieny standartowego wc w szkołach i ich potencjalnego wpływu na umysł i intelekt ucznia. Później, może skupienie ..kto wie, miejmy nadzieję :-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 25 kwi 2006, 14:53

Eee, nie, co to by byla za przyjemnosc gdyby przed moim kibelkiem siedzial jakis nauczyciel, albo jeszcze jakas garstaka innych uczniow :D Nobo chyba nikt nie bedzie biegal do WC w szkole zeby sobie pomyslec albo rozwazyc jak zrobic zadanie na sprawdzianie ;p
Wlasny, spokojny, cichy kibelek w domku to jest bajer!!! :D

Nie spodziewalem sie ze mozna taka rozmowe toczyc na taki temat :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 25 kwi 2006, 21:31

Chodzi o badanie zjawiska skupienia któro występuje intensywnie w klopexie, nie zaś uczenia się w NIM :-) To dwie różne sprawy.
Sprawa potencjalnego wpływu na Naszą Świadomość a nie analizowanie czy podczas srania warto się uczyć :-)
Faktem jednak jest że często zapamiętujemy więcej podczas pobytu w klopexie czytając tam coś, niż w innych "normalnych" warunkach. Zjawisko jest, jak wiele osób już zauważyło, dość ciekawe :-)
Nazcain zasugerował nawet że może nawet kiedyś naukowcy się tym zajmą. Kto wie co odkryją. Pożyjemy, zobaczymy :-)
Jak to mówią? Nic co ludzkie nie jest Nam Obce :-)

Pozdrówka.

GrześL_T
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 25 kwi 2006, 23:11

GrzegorzL_Truth napisał(a):Chodzi o badanie zjawiska skupienia któro występuje intensywnie w klopexie, nie zaś uczenia się w NIM :)

Nie to zebym byl jakis nienormalny, ale jak bylem naprawde maly, pierwsze klasy podstawowki, to potrafilem sie uczyc w klopie, bralem ksiazke i wkuwalem :D Teraz na tym Tronie czytam jezeli juz tylko jakas gazete jesli przewiduje dluzsze posiedzenie ;) :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 26 kwi 2006, 00:02

Meph napisał(a):Nie to zebym byl jakis nienormalny, ale jak bylem naprawde maly, pierwsze klasy podstawowki, to potrafilem sie uczyc w klopie, bralem ksiazke i wkuwalem

Sądzę że to normalne choc może nie każdy to umie tak jak Ty powiedzieć to wszystkim :-) Ja również wkuwałem w ten sposób Meph nawet w średniej.

Meph napisał(a):Teraz na tym Tronie czytam jezeli juz tylko jakas gazete jesli przewiduje dluzsze posiedzenie

Wolę książkę ..choć czasami żałuję że nie mogę na forum się wypowiadać i czytać z klopexa :-) Może jak sobie kupię bezprzewodową klawiaturę :-) Zobaczy się jeszcze.

Pozdrówka.

GrześL_Truth
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 26 kwi 2006, 12:32

Hmm ja bym proponowal w kazdej klasie kibelek zamontowac, jezeli ktos by swirowal na lekcji, pani by odsylala takiego do kibelka tam by posiedzial przez 10minut i juz.. spokojny, wyciszony. Wazne zeby takie cos bylo dzwiekoszczelne! Wtedy od razu wszyscy by wiecej zapamietali!:) Podniosl by sie poziom w polskich szkolach!
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 14 sty 2007, 21:51

A ja dodam że mi się dobrze myśli jeszcze w wannie chociaż bez wody nie da rady ;)
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

http://inm.webd.pl/img/userbary/userbar.jpg
Avatar użytkownikaSeginus Mężczyzna
 
Posty: 118
Dołączył(a): 07 sty 2007, 17:14
Droga życia: 33

Post 13 wrz 2007, 01:24

No coz, "Chlopaki nie placza" to skarbnica wiedzy :D:D:D
Laska: Wiem, że świat nie spodziewa się po mnie zbyt wiele. Mój stary też wiele dokonał. Jest królem sedesów...

Ojciec Laski: Dziś syneczku, tak jak ja przed laty, spójrz w tę studnię przeszłości. Co w niej widzisz?

Laska: Kupę

Ojciec Laski: Tak... to jest kupa. To jest odpowiedź. Od tysięcy lat wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom, najwybitniejszym ludziom na świecie zawsze towarzyszy kupa. Teraz rozumiesz... to jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz. Dlatego zrozumiałem... zrozumiałem, że będę produkował sedesy, a my zostaniemy królami życia mój synu...

...

Laska: Życia nie oszukam... jestem synem króla sedesów. To wysoko postawiona poprzeczka.

Kuba: Zajebiście wysoko
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron