Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

ulga czy rozwój?

Post 21 kwi 2006, 23:04

Naszła mnie taka myśl. Czy to że się człowiek załatwia dzien na co dzien w wc ma jakis wplyw na jego świadomość?
Pytanie na pozór kretyńskie, wiem, ale może dlatego że nie zastanawiamy sie nad nim wogole odrzucajac z góry jako chore może właśnie dlatego warto sie bliżej temu przyjrzeć
:-)

Tylko aby nie za blisko :-)

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 21 kwi 2006, 23:08

Hmm biorac pod uwage to jak mocno sie skupiamy , wykonujac dana czynnosc w wc, mozna by wywnioskowac ze ma wplyw to na nasza swiadomosc, moze nawet duza... wiadomo trzeba sie skupic. Nom w łazieńce sadze ze bardzo latwo sie skupic, nie jest taka duza, zazwyczaj bez okna... heh... wiec chyba to ma na nas jakis wplyw ??
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 21 kwi 2006, 23:12

Cytat Gothica:
mozna by wywnioskowac ze ma wplyw to na nasza swiadomosc, moze nawet duza... wiadomo trzeba sie skupic

Właśnie, skupienie tworzy pewną energię która może zmieniać nasze stany świadomości. Wydaje mi sie że w wc skupienie jest większe niż w łazience. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 21 kwi 2006, 23:26

Haha... w kibelku najlepiej sie mysli :P skupia :P to najlepsze pomieszczenie w domku... :P
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 21 kwi 2006, 23:32

faceci..... jak dla mnie to nic nadzwyczajnego, psy tez sie zalatwiaja i jakos szczegolnie nie zastanawiaja sie nad tym co robia :) nie wiem czym wy sie podniecacie;p;p
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 21 kwi 2006, 23:47

Meph:
to najlepsze pomieszczenie w domku...

Poza lodówką to również moje ulubione miejsce :-)

Morphia:
nie wiem czym wy sie podniecacie;p;p

Nie podniecamy Morphia ale zastanawiamy nad bardzo poważną sprawą natury metafizycznej ;-) Czasem takie "tematy" nasuwają dziwne i zaskakujące wnioski, rozwiązania :-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 22 kwi 2006, 09:48

Ale np. Breatharianie rzadko odwiedzają miejsce zwanym WC a do lodówki chyba wcale nie zaglądają. To są osoby, które wiedzą co zrobic z czasem, bo mają go dużo, dzieki eliminacji sprawy jedzenia.
Avatar użytkownikajalila Kobieta
Sufi z Torunia
 
Imię: jusytyna
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2005, 13:57
Lokalizacja: Toruń
Droga życia: 9
Zodiak: ryba

Post 22 kwi 2006, 12:37

Tak... anorektycy tez zadko zagladaja do lodowki i co z tego... a poniewaz mniej jedza to pewnie zadziej zagladaja do WC, bo nie maja co oddac... i co z tego... lepiej im!?! Bo nie bardzo widze zwiazku z tematem.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 22 kwi 2006, 14:44

Wlasnie to jest naturalne zjawisko chemiczno-biologiczne i czemu ludzi sie tak skupiaja? Nad tym? Chyba raczej inne zwierzeta tak do tego nie podchodza. Hmm moze dlatego ludzie sie skupiaja bo sa przyzwyczajeni ze tam sa odosobnieni i moga sie poczuc swoboooodnie?:D:D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 24 kwi 2006, 17:35

Gothic napisał(a):Chyba raczej inne zwierzeta tak do tego nie podchodza.

To chyba nie widziałeś ich min w trakcie. :lol:
Avatar użytkownikaEcnelis Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 37
Dołączył(a): 28 maja 2005, 14:53
Lokalizacja: Prehoryłe
Droga życia: 5
Zodiak: Scorpio

Post 24 kwi 2006, 17:46

Ja często jak jestem w wc to czytam gazety i różne takie duperele i pamiętam bardzo dobrze te przeczytane w wc artykuły. W kibelku są odpowiednie "warunki" takie jak:ciepło , wygodnie , ogólnie spokój i jak tutaj się nie skupiać. Można się zapomnieć i zapomnieć o bożym świecie. Zresztą jaka przyjemność siedziec i za chwile uciekać od najspokojniejszego miejsca w domu ?
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 24 kwi 2006, 18:20

Meph napisał(a):Tak... anorektycy tez zadko zagladaja do lodowki i co z tego... a poniewaz mniej jedza to pewnie zadziej zagladaja do WC, bo nie maja co oddac... i co z tego... lepiej im!?! Bo nie bardzo widze zwiazku z tematem.


Anorektycy zaglądają do lodówki tyle co inni. Podobnie też odwiedzają klopex. Różnica polega jedynie na tym, ze wydalają innym końcem niż ty.


W tym temacie nie mam nic do powiedzenia. Widzicie problem w oddawaniu stolca i moczu czy w skupianiu?
Jeżeli problem leży w tym pierwszym, to proponuję jakieś zioła :) , jeżeli w skupianiu, to jest dużo rzeczy które tego wymagają. :)
PRAWDA ZAWSZE SIĘ OBRONI, JEŚLI NIKT TEGO NIE ZABRONI ANI NIE OGRANICZY
Avatar użytkownikaNightwalker Mężczyzna
Racjonalista
 
Posty: 537
Dołączył(a): 11 maja 2005, 16:26

Post 24 kwi 2006, 18:27

Bardzo ciekawwa rozmowa wynika z tego tematu :P można się nieżle uśmiać. Moja koleżanka z którą zapoznałem się w szpitalu założyła się z bratem że nie odda stolcu przez dwa tygodnie.20zł piechotą nei chodzi. Wygrała : P
Hejak jestem Jakub.Słucham metalu.
Vader , Acid Drinkers, Rob Zombie, Chainsaw
www.ezzu.za.pl -strona w budowie ^^
Avatar użytkownikaJakub Mężczyzna
Is A Metal Guru
 
Posty: 65
Dołączył(a): 01 mar 2006, 17:33
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 7
Typ: 7
Zodiak: baran

Post 24 kwi 2006, 20:53

Anorektycy zaglądają do lodówki tyle co inni. Podobnie też odwiedzają klopex. Różnica polega jedynie na tym, ze wydalają innym końcem niż ty.

To jest bulimia, nie anoreksja. Anoreksja jest niechęcią do otrzymywania pokarmu w ogóle, często z powodu kompleksów :P

A WC to całkiem miłe miejsce, chyba najmilsze pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Spokojne, wymagające powagi i skupienia. xD
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 24 kwi 2006, 22:18

Wygląda więc na to, że skupianie się jest naturalną czynnością ludzką. Może naukowcy dojdą na tej podstawie do rozwiązania problemu braku uwagi w szkołach. :D
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron