Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Trolle

Post 02 wrz 2010, 14:40

Jeśli istota Til posiada w szafie kolekcję pasów skórzanych, wówczas losy istot zwanych "Trollami" są policzone. Istota Til przejawia większą aktywność niż istota Nazcain, toteż istoty "Trolle" nie będą miały pełnej swobody w uwidacznianiu swej ekspresji, która w większości przypadków jest wynikiem manipulacji poprzez implant w wykonaniu istot gadzich. W ten sposób istota Til przyczyni się tym samym do spowolnienia aktywności istot zmanipulowanych wewnątrz tego pionu dyskusji.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Trolle

Post 02 wrz 2010, 15:05

Fu** yeah! :D
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Trolle

Post 02 wrz 2010, 16:28

:D popieram Uzuliego i zgłaszam prośbę o wyrozumiałość Tilu. Ttrollolloooleee i inne szukające istotki też powinny móc swobodnie się tutaj udzielać, nawet jeśli robią to w trochę agresywny i ofensywny sposób :). Nie róbmy z tego forum forum snobistycznego i zamkniętego na inne istoty tylko ze względu na ich sposób pisania ;).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Trolle

Post 02 wrz 2010, 17:14

Ja tak jak już napisałem, nie zamierzam gnębić ludzi za styl pisania, nieprawidłowe formatowanie i tym podobne sprawy, chociaż czasem mnie bolą oczy ;P
Ale jeśli ktoś pisze odnosząc się negatywnie do innych i insynuując im wielokrotnie rzeczy których nigdy nie napisali, tudzież twierdząc że wie lepiej jacy są - to nie jest ani miłe, ani dobre. Szerzenie złości nikomu nie pomaga w niczym, może poza zasileniem wampirów emocjonalnych.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Trolle

Post 02 wrz 2010, 19:41

luth, ja pozostaję neutralny/a. Istota Til będzie wyczulona na przypadki pewnych psychoz, jakie mogą przejawiać niektóre istoty z uwagi na działanie implantu lub otwarte kanały. Umysł istoty ludzkiej jest tym co nazywane jest radioodbiornik. Obecna technologia tak zwana tu tajna, jest w stanie dyktować istocie polecenia w postaci myśli pojawiających się w jej głowie w celu modyfikacji relacji międzyludzkich. Korygowanie zbytnich odchyleń powodujących bałagan jest tu sugerowane ze względu na charakter tego pionu dyskusyjnego. Nie jest to blokowanie poczynań danej istoty a blokowanie zródła manipulacji.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: Trolle

Post 02 wrz 2010, 22:05

Po primo raz ...gratulacje awansu Til [-o<

A co do tekstu !
Til napisał(a):Ja tak jak już napisałem, nie zamierzam gnębić ludzi za styl pisania,


...nie jestem i nie zamierzam być tu niczyim wrogiem,ja normalnie wszędzie szukam tego co ludzi łączy,a nie dzieli.
Lud to skupisko jednostek o różnym stopniu doskonałości (patrzeć mnie :D )...niestety.

Do czego zmierzam,a no kolego,piszesz co innego niźli robisz !
...dałeś ostrzeżenie za styl,a ban za PW i mym zdaniem nie było to słusznym działaniem,no bo nie sądzę,że chciałeś tym zaakcentować swą osobowość.

Takie jest me zdanie,za PW ban jest przesadą (!)

Pozdrawiam :D

ps.Nikt tu nie jest za karę #-o
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Re: Trolle

Post 03 wrz 2010, 02:43

Nie chcę cytować wypowiedzi V.D.Costy - ale można tam było bez wysiłku znaleźć sformułowania obraźliwe, dodatkowo wielokrotnie powtarzał różne insynuacje dotyczące tak mnie, jak i innych osób. Po prostu jego obraźliwe PW do mnie w odpowiedzi na grzeczną próbę upomnienia przeważyło szalę.
Tu nie chodziło o styl, a bana za PW. Chodziło właśnie o wyraźne próby obrażania, za wmawianie ludziom rzeczy i nie czytanie co inni do niego piszą. O niezdolność do normalnej, ludzkiej konwersacji bez narzucania swoich przekonań co do tej osoby i jej otoczenia.

Jeśli V.D.Costa postanowi po miesiącu bana wyjaśnić to sobie ze mną - używając normalnych sformułowań, nie próbując mi wmawiać jaki jestem i nie próbując mnie ostrzegać (spokojnie można to i za groźbę uznać), o złych konsekwencjach wchodzenia w jego drogę... Wtedy - jeśli się uspokoi i zacznie pisać w sposób w jaki piszą cywilizowani ludzie - mogę z nim rozmawiać, nie mam nic przeciw jego ponownemu pojawieniu się na forum.
Podobnie może po prostu, bez wyjaśniania wrócić i zacząć normalnie pisać, o ile nie będzie dalej używał wulgarnego języka i obrażał innych - nie ma żadnej przeszkody.

Dlatego dałem ban na miesiąc, na zastanowienie.

Nikomu przytaczać jego PW nie będę, bo mi osobiście robi się niedobrze za każdym razem kiedy go czytam, poza tym mimo wszystko to prywatna korespondencja.
Robiło mi się niedobrze za każdym razem kiedy czytałem jego wypowiedzi, ale upomniałem nie za to jaką energię rozsyła, a za to w jaki sposób to robił.


Głosić poglądy można dowolne - żyjemy w wolnym kraju - dopóki nie stosuje się argumentów ad personam, dopóki nie wmawia się innym osobom, których się nie zna, jakie są, a jakie nie, co wiedzą a czego nie, oraz kim są.
Takie insynuacje, tudzież groźby mogą być wręcz karalne wg. polskiego prawa, jakby ktoś się upierał.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Trolle

Post 03 wrz 2010, 18:53

Jest oki Til... :D

Przyjemności w nadzorowaniu życzę...szczerze,bo będziemy się tu spotykać baaaaaaaaaaaardzo długo :thumbright:
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!

Re: Trolle

Post 03 wrz 2010, 19:06

Mam taką nadzieję ^_^
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość