Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.

Post 11 sty 2008, 16:12

uuu nie ma calea to mi odpowiedz sie nie przysni :D A jak kto nie ma drzwi wejsciowych ani okien? wiec jak tam wejde :P ?
Anonim
 

Post 11 sty 2008, 17:08

Ty już tam jesteś. A jak się dostałeś ?... hmmm, no nie ważne ;P , Ty teraz myśl jak się z tamtąd wydostać :D
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 11 sty 2008, 21:12

Hehe znalazlem rozwiazanie zagadki :D Wyjde z ciała :D i sprawdze czy sie pali swiatlo :P

PS. Ale po co ma sie z tamtad wydostac jak tam jest fajnie :lol:
Anonim
 

Post 12 sty 2008, 02:48

no dobra to teraz moja kolej :P ja to nawet nie musze wychodzic z ciala :D

Wiec:

mam 3 wlaczniki... wiec zapalam sobie jakikolwiek, czekam 5 minut, wylaczam go, nastepnie wlaczam drugi i szybko ide do pokoju z zarowka ;]

i teraz:
- jesli sie zaroweczka swieci to byl to drugi wlacznik
- jak sie nie swieci to ją dotykam i jesli jest ciepla to znaczy ze byl to pierwszy wlacznik
- a jak sie nie swieci i jest zimna to pozostaje juz tylko trzeci...

:D pzdr
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 12 sty 2008, 11:07

Pewnie jeszcze powiesz Pepex, że sam na to wpadłeś :wink:

Oczywiście została przewidziana nagroda dla zwycięzcy :) Tygodniowy pobyt w bunkrze z Anonim`em :D :D :D Mowi, że tam jest fajnie.... dobrze się bawcie :twisted:
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 13 sty 2008, 07:03

Pewnie jeszcze powiesz Pepex, że sam na to wpadłeś Wink

juz kiedys ktos zadal mi taka zagadke i odpowiedzialem tak samo :)


ssilvia napisał(a):Oczywiście została przewidziana nagroda dla zwycięzcy Smile Tygodniowy pobyt w bunkrze z Anonimem Very Happy Very Happy Very Happy Mowi, że tam jest fajnie.... dobrze się bawcie Twisted Evil

Anonim mam nadzieje ze wziales karty :P
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 14 sty 2008, 08:34

pepex napisał(a):Anonim mam nadzieje ze wziales karty


A co bedziesz mi z tarota wrozyl :P Wzielem cos innego bedziesz "zmijkowato" wracac do domu :D
Anonim
 

Post 16 sty 2008, 02:29

Anonim napisał(a):Wzielem cos innego bedziesz "zmijkowato" wracac do domu :D

Ekhm, niby bzdurnik a widze ze o powaznych rzeczach zaczynamy rozmawiac :D:D:D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 16 sty 2008, 15:36

Pijusy :P :wink:
Myślisz Meph, że sie załapiesz na imprezkę :D
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 16 sty 2008, 21:19

ssilvia napisał(a):Pijusy


A skad wiesz ze chodzi o cos do picia nikt tu nic nie wspominal :P
Anonim
 

Post 17 sty 2008, 11:20

Widać niedorozwuj ze mnie... bo tylko z tym kojarzą mi się "żmijkowate" powroty... :D Kojarzą bo nie znam z autopsji :P
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 17 sty 2008, 19:01

Anonim napisał(a):Wzielem cos innego bedziesz "zmijkowato" wracac do domu Very Happy

nawet nie wiesz jak mnie ucieszyles :D mam nadzieje ze masz sporo tego materialu ;)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 01 lut 2008, 18:37

Mam maly problem - Sesja - Ktos wie jak to rozwiazac ? :D
Anonim
 

Post 02 lut 2008, 00:07

Trzeba obmyslic jakis dobry algorytm zdawania egzaminow :D Wybierz jezyk programowania :P
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 lut 2008, 21:31

Algorytm juz mam :D Grupy te same sa po przekatnej co daje proste rownanie kolega za mna ma inna grupe kolega obok ma inna grupe kolega przede mna ma inna grupe a kolega po przekatnej ma ta sama grupe :P Jezyk wybralem migowy lecz nie dokonca dopracowany chyba wersja beta brakuje mi szczegolnie paru polecen typu A B C D :P
Anonim
 

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości