Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
Witam,

Mam do was pytanie o odczuwanie emocji na odległość.

Jest pewna osoba, której emocje jakoś tak automatycznie do mnie dochodzą. Chodzi o mężczyznę, który w sumie w jakiś sposób mnie pociąga, choć tez jednoczenie odpycha. Jest to ktoś kto ma w sobie dużo światła, ale tez czarne ziarno.
Mimo, ze nie kontaktujemy się już ze sobą oraz tego, ze w zasadzie nic konkretnego miedzy nami nie doszło, otworzył się pewien specyficzny kanał komunikacji. Podczas okresu, w którym się kontaktowaliśmy, odczulam takie reakcje :

Lekkie podmuchy delikatnie chłodnej energii - zadowolenie,
Silny świeży wiatr - duza radość
Burza energetyczna, przy której zaczynałam aż się trząść - poważne zdenerwowanie,
Iskrzenie / przelot prądu - niespodzianka
Ciężkie ciepło aż do gorąca - energia seksualna (masturbacja)
Klucie w klatce piersiowej - odrzucenie, zawód miłosny

Wszystko to odczulam przez dłonie, oprócz klucia w sercu oraz iskier które poczułam w ramionach. Burze i klucie w sercu poczułam nagle i silnie tego samego wieczora, pewnym zdecydowanym gestem pokazałam mu symbolicznie ze przecinam nasza wieź. Przez to wiem, ze mimo tego ze on jest w związku, wciąż bardzo o mnie myśli. Wiem to również, bo odczuwam do tej pory te świeże podmuchy i jego energie seksualna ( a nie odczuwałam jej w momencie kiedy na pewno ona się pojawiła w kontekście kogoś innego).

Nie wiem jak mam to wszystko ugryźć ... Z jednej strony, mam ochotę uciąć to wszystko do końca, bo to nie jest zbyt zdrowe ze względu na sytuacje. Wymyślić jakiś rytuał przecięcia tego kanału i zamknąć do końca te historie. Jednocześnie jakaś cześć mnie nie chce tego porzucać, bo przydarzyło mi się to pierwszy raz w życiu i jest to jednak bardzo ciekawe w obserwacji. To wszystko było dla mnie rewolucyjne, weszło jakoś na stale w repertuar moich odczuć energetycznych. Nie wiedziałam do tej pory, ze komunikacja miedzy ludźmi może się przejawić w takiej postaci, to jednak bardzo poetyckie.

Chciałabym bardzo zrozumieć, skąd to wszystko. Czy to konfiguracja ja - on jest na tyle specjalna, ze ten kanał się otworzył. Czy sprawiła to sama sytuacja, bo przez dłuższy czas byliśmy tylko w korespondencji, ale bardzo silnie o sobie myśleliśmy. A może po prostu jestem w okresie życia kiedy otworzyła mi się jakaś klapka i następnym razem jak się zakocham, będę miała tak samo z kim innym. Wszystko po trochu ?

Proszę o poradę, to dla mnie bardzo ważne ! Mam nadzieje ze jest tu ktoś doświadczony w temacie
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
Prawidłowy rozwój i ewolucja duchowa polega na tym aby rozwinąć w sobie a raczej odpowiednio karmić swoje ciało astralne aby się skrystalizowało, wtedy otwierają się w nas nowe zdolności i możliwości czynienia cudów...
Pozostaje pytanie jak zdobyć pokarm, czy odpowiednią energię, aby ten proces chociaż zapoczątkować. Najpierw poznaj samego siebie!
Napisałem o ty w poprzednim temacie i przytoczę:
Otóż liczą się tylko nadwysiłki i aż głośno o tym we wszystkich religiach, których podstawa jest miłość i współczucie. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana i wymaga systematycznej pracy nad sobą, polegająca na zaparciu się samego siebie i czuwaniu w teraźniejszości, aby poznać prawdę o tym, że nie jesteśmy panami siebie, że działamy automatycznie i nie potrafimy nawet, przez kilkanaście sekund trwać w tu i teraz....
Jeżeli uważasz inaczej to spróbuj, jeśli masz na tyle odwagi, bo prawda będzie gorzka, zrób sobie następujące doświadczenie, nastaw sobie komórkę na budzenie, co pięć minut i się przekonaj o tym, że śnisz na jawie, że nie potrafisz utrzymać świadomość w teraźniejszości, obserwując swój umysł i co się w nim dzieje.
To jest pierwszy krok i kawałek chleba w twojej podróży!
Arkady
Arkady Mężczyzna
pilnuj swojego wnętrza
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 15
Dołączył(a): 17 sie 2006, 15:40
Droga życia: 5
Typ: mediator
Zodiak: byk
Odbieranie energetyczne na odległość innych osób jest możliwe. Szczególnie tak jak napisałaś poczułaś jakąś więź z tą osobą.
Czasami może się tak zdarzyć gdy pojawia się w naszym życiu ktoś kogo możemy znać z poprzednich żyć.
Jeżeli kiedyś był on bliski Twojemu sercu to spontanicznie możecie siebie odbierać sercem.
Czy masz to zablokować to wyłącznie Twoja decyzja. Sama zauważyłaś,że z jednej strony chcesz go odczuwać a z drugiej strony budzi to Twoje obawy.
Możesz dać sobie czas i może poczujesz sama z co dalej robić.
Avatar użytkownikablankaa Kobieta
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 cze 2013, 13:51
Droga życia: 11
Zodiak: Byk

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron