Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
WITAM i zachęcam WSZYSTKICH do udziału w dyskusji opisaniu doświadczeń swoich lub innych ...MYŚL JEST energią którą KREUJEMY więc naszą rzeczywistość sami budujemy najpierw 1myślą 2słowem 3czynem,JA tak mam o czym intensywnie myślę ,spełnia się ,nawet jak pomyślę negatywnie na czym się przyłapie i staram się nie myśleć negatywnie ,nawet nasze lęki, braki nie myśleć ,nawet ,że czegoś nam brakuje czegoś kogoś TO powoduje ,że potęgują się sytuacje ,niepowodzenia ,niedogadania ,porażki itp.itd .
.UWAŻAM ,ŻE NALEŻY kreować siebie w sferze przyciągania pozytywnego =PRAWO PRZYCIĄGANIA to co byśmy chcieli ,żeby się zadziało u nas w życiu POZYTYWNEGO :thumbright:
NIE myśleć o brakach,lękach ,że jesteś biedny ,chory lub ci ciężko
PRZYKŁAD ŚMIESZNE DOŚWIADCZENIE :P nawet ciężarowcy strong meni w afirmacjach powtarzają IM TRENERZY obok jest lekkie .a oni .dźwigając 200kg niosą lekko dla mnie dla drobnej kobietki jak to usłyszałam wydało się śmieszne :-k =D>
podświadomość przekazuje wyższemu JA ({:arrow: bo my świadomi nie umiemy ?,nie możemy :?: przekazać bezpośrednio NADŚWIADOMOSCI może nie jesteśmy godni ? :evil: ,lub za dużo gadamy lub jest jakaś bariera ,ale o tym CDN,,,})to co sami kreujemy =wymyślimy teraz
Należy sobie wyobrażać siebie bogatym .zdrowym ,szczęśliwym ,wygranym itd,,ja dziś postanowiłam zrobić experyment na sobie 1pomyślałam ,że chcę wygrać dużą kwotę w LOTTO ,
2potem powiedziałam o tym komuś razem pogadaliśmy ze swoimi poświadomościami
3 razem poszliśmy wysłać 11 kuponów i 2
i teraz czekamy na wygraną :-k
pozytywne myślenie takie proste ale takie trudne niewielu to się udaje na codzień
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
podświadomość przekazuje wyższemu JA ({:arrow: bo my świadomi nie umiemy ?,nie możemy przekazać bezpośrednio NADŚWIADOMOSCI może nie jesteśmy godni ?


Może to przez to, że świadomy umysł jest zaśmiecony tysiącem myśli przesiewających się bez ustanku, to tak jakby ktoś całyczas bleblał i między tym nieustannym bleblaniem próbował komuś coś przekazać.

Swoją drogą trochę nie rozumiem czym jest podświadomość. W takim powierzchownym, powszechnym znaczeniu oczywiście rozumiem, ale tak naprawdę jaka jest różnica między podświadomością a wyższym ja (to to samo co nadświadomość?) nie wiem. Wyższe ja to ciało pęku indygo? A podświadomość?

Natomiast co do kreowania rzeczywistości myślami, zdecydowanie tak jest :D. W niektórych aspektach mam tak od strasznie dawna, czego zresztą nie potrafiłam chyba trochę opanować wcześniej. Przeraża mnie, jak niektórzy ludzie całyczas myślą o złych rzeczach i do głowy im nie przyjdzie, że ściąganą na siebie wielką czarną chmurę nieszczęścia w ten sposób. Jeszcze gorzej gdy ściągają w ten sposób taką chmurę na innych.

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o prawo przyciągania i korzystanie z niego ogromną przeszkodą może być ego - ego nie zniesie gdy coś przyjdzie łatwo i bez wysiłku, wszystko musi być trudne i skomplikowane. Może dlatego tak wiele ludzi nie może nauczyć się stosować prawa przyciągania i uważa je za idiotyzm :) no i jeszcze czasem trudno poskromić niecierpliwośc i spokojnie wysłać czyste pragnienie w kosmos :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):Wydaje mi się, że jeśli chodzi o prawo przyciągania i korzystanie z niego ogromną przeszkodą może być ego - ego nie zniesie gdy coś przyjdzie łatwo i bez wysiłku, wszystko musi być trudne i skomplikowane. Może dlatego tak wiele ludzi nie może nauczyć się stosować prawa przyciągania i uważa je za idiotyzm :) no i jeszcze czasem trudno poskromić niecierpliwośc i spokojnie wysłać czyste pragnienie w kosmos :D


Nic nie musi być trudne i skomplikowane. Sami tworzymy te " komplikacje". Musimy przypomnieć sobie ,że bogami jesteśmy i nie dać sobie wmówić ,że jest inaczej a takie wmawianie i " zarażanie" lękami i obawami towarzyszy nam juz od urodzenia...
'... nie biegnij bo się przewrócisz..." czy tak nie mówimy do własnych dzieci? .. a niby dlaczego mialoby się dziecko przewrócić? W ten sposób uczymy lęków, ograniczeń i takie tam. Tworzymy rzeczywistość. Tak samo jest w szkole, przedszkolu... wszędzie. Komuś zależy abyśmy nie znali własnej mocy.Im człowiek bardziej wystraszony tym mniej wierzy we własne siły więc potrzebuje wsparcia, kogoś kto " będzie myślał za niego". I w tym momencie w naszym życiu pojawiają się " prorocy", religie.
Dla mnie to jest bardzo proste: Jesteśmy stworzeni przez Stwórcę Wszechrzeczy, jesteśmy jego cząstką, więc niby jacy mamy być??? ułomni?
MAMY W SOBIE OGROMNA MOC I SAMI MOŻEMY SOBIE DAĆ WSZYSTKO CO TYLKO POTRZEBUJEMY.
Jest jeden wielki problem: my w to nie wierzymy #-o
Avatar użytkownikaoczko
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 gru 2009, 23:22
Droga życia: 8
oczko napisał(a):[quote="luth"trudno poskromić niecierpliwośc i spokojnie wysłać czyste pragnienie w kosmos :D


Właśnie!! Po pierwe CZYSTE i po wtóre CZYSTE, aż do nieskończoności. Pragnienie musi być szyste i niczym nie splamione, miłościwe, cierpliwe, czekające na odbicie ze świata otaczającego. Przede wszystkim MY MUSIMY BYĆ OCZYSZCZENI i NAPEŁNIENI CZYSTĄ WIELKĄ I POZYTYWNA ENERGIA; wtedy jesteś tylko TY+PODŚWIADOMOŚĆ i odzwierciedlenie pozytywu w swiecie zewnetrznym.
Prawie zawsze w 99% blokuja nas negatywne przekonania na dany temat, trzeba sie z tego oczyscic. NP: chciałbym zdać egzamin na 5... i sobie tak mysisz o tym i chcesz to przyciagnac, uczysz sie ciagle do egzaminu... a tak na prawde (teoretycznie zupelnie) z tego przedmiotu nie miales wiecej niz 4... i tu miedzy toba i podswiadomoscia staje na drodze negatywne przekonanie ktore twoj pozytywne cel "przefiltruje" do podswiadomosci jako negatywny (negatywny dla ciebie bo przeciez podswiadomosc nie zozrozna czy cos jest dobre dla ciebie czy zle). wiec pierwszy krok jest taki w tym przypadku, zeby sie oczyscic, pomesytowac, dlaczego zawsze dostawalem 4 a nie 5?? malo nauki?? Bardziej liczylem na sciagi... hmmm :lol: moze tez byc tak ze odkryjesz kolejne negatywne przekonanie w sensie ze juz w podstawowce miales problem z podobnym przedmiotem... i tak za kazdym razem trzeba sie oczyszczac z tych blokad, ktore nasz dobre intencje wysylane do podswiadomosci, "ubieraja w stary brzydki sweter" a podswiadomosc nam to urzeczywistnia materialnie nie tak jak sie tego spodziewalismy.
Wiadomo, jedne rzeczy przychodza latwiej, inne trudniej. Medytujmy zatem, oczyszczajmy sie i stawajmy sie lepsi :D
Avatar użytkownikalukasecek Mężczyzna
Jesteśmy tym o czym myślimy.
 
Imię: Łukasz
Posty: 12
Dołączył(a): 23 sie 2010, 12:42
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 3
Typ: 7w8
Zodiak: WODNIK
Witaj lukasecek :) miło zobaczyć nowy nick na forum ;)

Uświadomiłeś mi coś ważnego swoim postem:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Cała przyjemność p omojej stronie ;) Pozdrawiam!
Avatar użytkownikalukasecek Mężczyzna
Jesteśmy tym o czym myślimy.
 
Imię: Łukasz
Posty: 12
Dołączył(a): 23 sie 2010, 12:42
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 3
Typ: 7w8
Zodiak: WODNIK

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron