Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Czy to możliwe?

Post 01 sty 2013, 21:37

szukam odpowiedzi poniewaz mam problem za kazdy razem jak zrobie zdjecie zwierzciu ono w przeciagu tygodnia zdycha ,mam zakaz robienia zdjec i nawet sie troche boje juz
przypadek ? czasami dziwnie sie czuje wiedzac co wydarzy sie za jakis czas ale widze tylko te zle ,czasami wydaje mi sie ze to ja wszystko powoduje bo o tym mysle i to poprostu sie dzieje ,moze ktos moglby mi cos podsunac moze to ignorowac i zyc dalej troche w strachu czy moze probowac to zrozumiec ,co to wogole jest ?sorry ale jestem laikiem w tych sprawach
miowmiow
 
Posty: 1
Dołączył(a): 01 sty 2013, 21:20

Re: czy to mozliwe ?

Post 12 lut 2013, 19:24

Sądzę że pierwsze dwa razy, to był czysty przypadek. Potem ty, czy też otoczenie zaczęło wierzyć, że coś w tym jest. Pewnie teraz sami wywołujecie takie zdarzenia, bo głęboka wiara /tak, wiara- bo w to uwierzyliście/ wpływa na następne negatywne zdarzenia.
Widzisz same złe rzeczy. Jak? Jakie rzeczy?
Myślenie można zmienić, można się zaprogramować na DOBRO.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: czy to mozliwe ?

Post 18 lut 2013, 18:11

Dlaczego nie popstrykasz zdjęć tak zwanym Iluminati, albo chociaż Tuskowi, czy tylko na zwierzęta to działa?
Oczywiście żartuje sobie,
Pozdrawiam
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: czy to mozliwe ?

Post 19 lut 2013, 02:22

Wszyscy CZWORO jesteście głupi.
Ponieważ A.
miowmiow zaszepieanie kretynizmu jest tak żałosne, że brak na nie słów.

Ponieważ B.
Baśka, kretynizm praktykowany, nawet w drugą stronę też jest kretynizmem, tylko w drugą stronę.

Ponieważ C.
Bo odpowiedziałeś.

Ponieważ D.
Tego doświadczam klikając ten wątek.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: czy to mozliwe ?

Post 19 lut 2013, 11:10

I nie zapominajmy o wariancie "E":
Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
DANEKJESTJEDEN Mężczyzna
Gram każdy film
 
Imię: Adam
Posty: 79
Dołączył(a): 11 lut 2013, 15:18
Lokalizacja: woj. opolskie atak na poważnie to jestem wyłoniony z absolutu
Droga życia: 9
Typ: 5
Zodiak: Koziorozec

Re: Czy to możliwe?

Post 14 mar 2013, 13:51

Kolego Sinbard. Jak napisałeś na wstępie, że brak Ci słów, to trzymaj się tego i nie pisz dalej słowami, a zwłaszcza epitetami wobec innych uczestników. Merytorycznie nic nie wniosłeś, a pytania może zadawać każdy. Po to jest forum. Nie traktuj ludzi „ z góry". Gdybym przyjął Twoją strategię, to jako wieloletni wykładowca technik Doskonalenia Umysłu, sugestologii i hipnozy, bioenergoterapii i radiestezji bym wszystkich cenzurował i oceniał. Uważam, że nie tędy droga. Uważam też, że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikaPiotr Gruda Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 7
Dołączył(a): 14 mar 2013, 09:52
Lokalizacja: granica wschodnia
Droga życia: 33
Zodiak: panna

Re: Czy to możliwe?

Post 14 mar 2013, 16:02

Piotrku.
Nie wiemy co, co wniesie i dla kogo.
Życie jest tak ogromne, że naprawdę próby ubierania go w jakiś konsekwentny kształt, który będzie działał i nam służył...
Jest zaledwie pobożnym życzeniem.

Dla mnie.
Głupie jest głupie.
Nie mniej, nie więcej.

Uważam też, że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi.


To również piękny kierunek, aby nim podążyć.
Ale są głupie pytania.
Pytanie głupie egzystują w celowym zadawaniu pytania.
By istnienie świadomie lub nie doświadczało ubzduranego problemu.
Który napełnia postrzeganie kretynizmami, bądźmy szczerzy.

Jesteśmy tutaj.
Mechanika psychiki oraz natura świadomości umożliwia nam doświadczanie nieprawdopodobnych rzeczy.
Różne rzeczy mogą zostać przyjęte do puli, z którą się utożsamiamy.

I z tego co doświadczyłem.
Nie zawsze jesteśmy w pełni świadomi własnej kreacji, na poziomie psychiki.
W świadomości jest tyle naleciałości, zasad i powiązań, które nie powstały w nas.
A które podpieramy i wprowadzamy tym samym w życie.
I te głupoty są bo po prostu "nie ma czasu" na to by wykształtował się w nas jakikolwiek ogląd.
Bo jeśli byłoby w nas choć odrobinę samodzielności.
Troszkę więcej poczucia Siebie.
To byśmy wypierniczyli większość tych bzdur.
Na których budowane są historie pełne problemu, hierarchii, śmierci oraz fizycznego i mentalnego żerowania na ludzkiej naiwności.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Czy to możliwe?

Post 14 mar 2013, 17:48

Pytanie głupie egzystują w celowym zadawaniu pytania.

Nie ma pytań głupich i mądrych. Jest po prostu myśl, która przerasta się w słowa. Każda myśl jest bardzo ważna dla poszczególnej jednostki, jest wyjątkowa i piękna! Wychodzi ona na zewnątrz (uwalnia się), męczy człowieka, a ten szukając odpowiedzi na swój problem, poszukuje wsparcia.

To, że według Ciebie pytania wydają się u niektórych głupie, nie znaczy, że takie właśnie są. To tylko twoje odczucie, pamiętaj żeby swoją pogardą nikogo nie zranić...

Myślimy, bo nie wiemy.
Jak wiemy, to nie myślimy.

Życie jest tak ogromne, że naprawdę próby ubierania go w jakiś konsekwentny kształt, który będzie działał i nam służył...
Jest zaledwie pobożnym życzeniem.


Zmierzasz w kierunku nicości. Jesteś jedną nogą na Ziemi, a drugą w innym wymiarze. Przypomnij sobie czym jest człowiek. Zapamiętaj, że ciało, a dusza to dwa różne aspekty, nie łącz je. Będąc duszą nie możemy być ciałem, ale możemy stać się jego świadomym.
Ciało ludzkie, to zarazem umysł, a z umysłu pochodzą myśli, myśli wyrażamy przez słowa, słowa są wypowiadane ustami.

Ciało ludzkie ma swoje zmysły, a jest ich pięć. Na początku spływa energia do kanału istoty ziemskiej, w zależności od rodzaju doświadczenia jakie mamy przed sobą. Kumuluje się, wchodzi głębiej, przebija się przez warstwy, dociera do mózgu ten daje nam sygnał, myślisz o niej, rozprzestrzenia się po całym ciele, uzmysławiasz, mówisz innym o swoim problemie, słuchasz opinii itd. Do czego zmierzam? Człowiek na Ziemi musi przebyć koło, zanim dotrze do celu, dusza pozawymiarowa jest zaspokojona w przeliczeniu na ziemskie sekundy.

Chcę uświadomić, że słowa nie mają takiego wielkiego znaczenia. Słowa wyrażają uczucia, a człowiek nie wynalazł komunikacji na poziomie mentalnej. Zamiast czepiać się każdego zdania, starajmy się zrozumieć całokształt, współodczuć. Bądźmy bardziej empatyczni...

Dając rady jesteśmy za nie odpowiedzialni. Każdy ma wibracje na innym stadium świadomości. Postawmy się na miejscu 'miowmiow' spróbujmy ustawić się do jego poziomu i pomóc, a nie wywoływać niepotrzebną presje. Może właśnie swoim morałem zniechęciłeś uczestników do dalszej jakiejkolwiek dyskusji... może poczuli się pogardzeni...

Jest to forum dyskusyjne, pomagajmy sobie, tak jak ludzie pomagają w realnym świecie. Dzięki rozwijającej się cywilizacji jest ułatwiony dostęp do zasobów informacji.

;*
Poznaj siebie, a poznasz wszechświat.
Avatar użytkownikaFantasstka Kobieta
 
Posty: 110
Dołączył(a): 16 maja 2012, 20:46
Droga życia: 4

Re: Czy to możliwe?

Post 14 mar 2013, 18:33

SINBARDZIE - BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ. Pozdrawiam cię ciepło i życzę ci zdrowia.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: Sinbard
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość