Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

"Chodzi" za mną liczba 2

Post 03 maja 2011, 11:24

Zacznę od tego że niewiedziałem gdzie zamieścić ten temat więc zamieściłem go tutaj

Dręczy mnie liczba 2 co to oznacza?

Z tym że liczba 2 nie występuje tak zwyczajnie tylko nękają mnie dwie takie same liczby np: patrze na zegarek a tu 12:12 albo kończę wykonywać jakąś czynność znów spoglądając na zegarek i widzę 17:17

To dzieje się dość długo (jakieś 2-3 miesiące, może nawet dłużej tylko tego nie dostrzegałem) próbowałem to rozszyfrować na własną rękę ale bez rezultatu, nie jestem numerologiem, dlatego proszę o pomoc doświadczonych numerologów! (o ile tacy tu są bo nie widzę tutaj działu o numerologii)

Jeżeli mogłoby to pomóc to moja wibracja urodzenia to 1

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi
Tiphereth Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 03 maja 2011, 11:10
Droga życia: 1
Typ: 8
Zodiak: Skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 03 maja 2011, 16:03

witam, przechodze dokladnie to samo, szczegolnie z czasami. to chyba wtedy jak sie do swiata 'dostrajasz' :) pozdrawiam i ciesze sie ze nie tylko ja jestem na to chora! :D
Eruanis
 

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 03 maja 2011, 18:56

"dostrajam"?? możesz to rozwinąć??

Wiesz, jakieś 2 lata temu miałem to samo ale przeszło a teraz znowu... niewiem co to znaczy a nie wierzę w przypadki i JESTEM PEWIEN że to liczby albo ktoś lub coś mi przez te liczby chce coś powiedzieć, może ostrzec, niewiem...

wiem natomiast jedno - wierzę w przeznaczenie i znaki jakie nam daje i zawsze staram się dostrzegać te znaki ale tych po prostu nie potrafię rozszyfrować
Tiphereth Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 03 maja 2011, 11:10
Droga życia: 1
Typ: 8
Zodiak: Skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 03 maja 2011, 18:58

Tiphereth napisał(a):jakieś 2 lata temu

2 podzielić na 2 = 1
1+1=2

Mnie "prześladowała" liczba 51, już dala mi spokój :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 03 maja 2011, 19:41

Tiphereth napisał(a):Zacznę od tego że niewiedziałem gdzie zamieścić ten temat więc zamieściłem go tutaj

Dręczy mnie liczba 2 co to oznacza?

Z tym że liczba 2 nie występuje tak zwyczajnie tylko nękają mnie dwie takie same liczby np: patrze na zegarek a tu 12:12 albo kończę wykonywać jakąś czynność znów spoglądając na zegarek i widzę 17:17

To dzieje się dość długo (jakieś 2-3 miesiące, może nawet dłużej tylko tego nie dostrzegałem) próbowałem to rozszyfrować na własną rękę ale bez rezultatu, nie jestem numerologiem, dlatego proszę o pomoc doświadczonych numerologów! (o ile tacy tu są bo nie widzę tutaj działu o numerologii)

Ja bym to zaliczyła do synchronizacji zdarzeń… bardzo fajnie opisał to J.van Helsing w swoim dziele popełnionym: „Ręce precz od tej książki”. Taka synchronizacja oznacza, że „… we właściwy sposób realizujemy własny plan życia, odnajdujemy siebie i drogę, którą powinniśmy podążać.” Kiedy w życiu napotykamy na przypadki synchronizacji zdarzeń, to znaczy, że podświadomie wyczuwamy odpowiedni czas i miejsce, w którym powinniśmy się znaleźć. Trzeba zaufać intuicji… „Wytrwała praca nad własną intuicją pozwoli nam znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie z odpowiednimi ludźmi.”

Jeśli natomiast chodzi o znaczenie potoczne, czyli przesądy, to różne się to tłumaczy... niektórzy uważają, że wtedy myśli o Tobie osoba, która Cię bardzo kocha. Inni uważają, że należy wtedy pomyśleć życzenie, bo się spełni.
Jeżeli mogłoby to pomóc to moja wibracja urodzenia to 1

Portret numerologiczny składa się z wielu liczb... nikt nie jest "czystym numerem", ale kombinacją wielu liczb. Czasem układy te są harmonijne...kiedy liczby są do siebie podobne, uzupełniają się/równoważą. Czasem jednak występują duże różnice między nimi, co powoduje konflikty wewnętrzne. Wówczas osoba z takimi sprzecznymi wibracjami jest niestała, pełna sprzeczności. Wibracja Drogi Życia jest wibracją główną... i najsilniej na nas wpływa.
Jeśli szukasz doświadczonych numerologów, to polecam ezoforum ;)
Pozdrawiam :)
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 00:42

tak bym tez to ujela jak to napisala Flapper.
U mnie zaczelo sie niewinnie z zegarkiem, potem to juz i nawet bilety, paragony..
dostrojenie hmm.. no taka synchronizacja z otoczeniem. Kiedy robisz cos co 'nie niszczy' danego otoczenia, jest neutrale. Ani dobre ani zle, nie wplywa, nie podlega wplywom.
Tez rozwazalam moze jakis kontakt, wiadomosc? ale jak to kurde rozszyfrowac ;(
Eruanis
 

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 01:08

Moim zdaniem za bardzo komplikujecie. Myślę, że zwyczajnie przypadkiem zauważyłeś kilka razy bardzo charakterystyczne liczby/godziny i dostroiłeś organizm do reagowania podczas regularnych odstępów. Też tak kiedyś miałem - przez jakieś półtora roku widywałem kilkanaście/kilkadziesiąt (!) razy dziennie liczbę 37. Siła uwarunkowania.
Swoją drogą, numerologia działa raczej w oparciu o karmę. Mimo wszystko możesz poczytać tu o dwójce oraz poukładać puzzle.
http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet.pl/1,CT2469,index.html
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 02:30

w pewnym momencie zaczales cos zauwazac( prawdopodobnie z nadmiernego nudzenia sie :P ) a ze charakterystyczne konfiguracje typu 12:12 latwiej sie zapamietuje i szybciej mozna skojarzyc niz np 12 :43 to ja bym sie tez tym nie podniecal ... ;)
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 09:32

tak, a co jesli dzieje sie to za kazdym, powtarzam jasno i wyraznie, za kazdym razem gdy spojrze na zegarek?
kurde, chyba w psychiatryku powinnam wyladowac lol.
Eruanis
 

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 09:35

@Tiphereth
17 - to wibracja szczególna - "to wibracja opieki kosmicznej - – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Zapewnia ochronę nawet w sytuacjach obiektywnie beznadziejnych – jej „posiadacz” zawsze „spadnie na cztery łapy.”" - (opr. izis)
"Siedemnastka
Szczęśliwa wibracja materialna
- szczęśliwa gwiazda finansowa czyli wszelkiego rodzaju transakcje finansowe i marzenia o jakimś pułapie finansowym maja się szansę zrealizować w życiu osoby.
- powoduje, że to co zaczynamy budować jest stałe czyli zaczynają się materializować nasze marzenia , zaczyna się materializować to czego pragniemy.
- szczęście w materii czyli mamy tę taka zdolność znajdowania się w tym miejscu w którym powinnyśmy się znaleźć, spotykać ludzi których powinniśmy spotkać, podejmować decyzje które powinniśmy podjąć. To jest taka ochrona nieba." (opr. nadzieja_aa, forum: Dobry Tarot)

12 - "To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni, Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na "ułożenie kart". Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu emocji." (źródło: internet)

@Aver
37 - "Sukces i udane małżeństwo (zwłaszcza dla kobiet). Szczere przyjaźnie, na które można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Niebezpieczeństwo nadmiernego rozmachu, przerostu pragnień. Magnetyzm. Pociąg do dalekich podróży. Praca za granicą. Negatywnie może się to objawić jako natura pełna wewnętrznych konfliktów, nieuczciwa i gwałtowna, używająca wszystkich środków, by osiągnąć cel." (źródło: internet)
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 09:40

Flapper

tu nie chodzi nawet o przykładowe liczby takie jak 17 czy 12 - POPATRZCIE NA CZAS MOJEGO ZAREJESTROWANIA SIĘ TUTAJ!

Znowu liczba 2, znowu takie same liczby

Jeżeli dobrze wypełniam moją drogę życia to się bardzo cieszę mam nadzieję że to o to chodzi teraz już to wiem, więc jeśli to wiem to może te liczby nie będą mnie już informować o tym a jeżeli to nie o to chodziło to będe szukał dalej
Tiphereth Mężczyzna
 
Posty: 6
Dołączył(a): 03 maja 2011, 11:10
Droga życia: 1
Typ: 8
Zodiak: Skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 09:44

Tiphereth napisał(a): POPATRZCIE NA CZAS MOJEGO ZAREJESTROWANIA SIĘ TUTAJ!

10 to piękna liczba.
Nie ma pustki pomiędzy 0 a 1 ;)

flapper, a '51' ma jakąś wibrację ? :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 11:25

Tiphereth napisał(a):Flapper

tu nie chodzi nawet o przykładowe liczby takie jak 17 czy 12 - POPATRZCIE NA CZAS MOJEGO ZAREJESTROWANIA SIĘ TUTAJ!

Znowu liczba 2, znowu takie same liczby


Przepraszam bardzo, ale ja tam dwójki nie widzę, olej to szkoda energii.

Tiphereth napisał(a):Jeżeli mogłoby to pomóc to moja wibracja urodzenia to 1
Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi


Moim zdaniem masz problem rodzaju:
"Jest nas dwóch - ja i mój brzuch"
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 11:50

Tiphereth napisał(a):Jeżeli dobrze wypełniam moją drogę życia to się bardzo cieszę mam nadzieję że to o to chodzi teraz już to wiem, więc jeśli to wiem to może te liczby nie będą mnie już informować o tym a jeżeli to nie o to chodziło to będe szukał dalej

OK, jeszcze raz…
Helsing: „Spójrzmy choć przez chwilę na znaki, które otrzymujemy w ciągu całego życia. Dzięki zasadzie przyczyny i skutku wiemy, że wszystko, co jest naszym udziałem, powraca do nas w przyszłości, dlatego, wyciągając logiczne wnioski, powinniśmy być świadomi każdej naszej myśli, każdego słowa i czynu, aby przyszłe doświadczenia pozbawione były smutku, wrogości i nienawiści.”

Synchronizacja zdarzeń opiera się na zasadzie rezonansu… czyli zdarzenia o podobnej częstotliwości drgań wzajemnie się przyciągają. Każdy emitowany przez nas sygnał, powróci do nas w przyszłości… doświadczymy każdego czynu i zdarzenia, jaki niegdyś był naszym udziałem. To rodzaj znaku, który pokazuje, w jakim punkcie znalazło się nasze życie. W tym czasie otrzymujemy wsparcie ze świata niematerialnego… od Boga, Anioła Stróża, opiekunów duchowych.

Helsing uważa, że każdy człowiek w porozumieniu z przewodnikami duchowymi tworzy swoisty plan życia, który potem realizuje poprzez reinkarnację. Większość z nas realizuje ten plan w zaledwie 60%, a tylko nielicznym udaje się zrealizować go w 100%. Dlatego w naszym życiu pojawiają się przypadki synchronizacji zdarzeń, ponieważ podświadomie wyczuwamy odpowiedni czas i miejsce, w którym powinniśmy się znaleźć. Powinniśmy zaufać intuicji - „To właśnie ona jest kluczem do rozwiązania zagadki życia – przez nią przemawia do nas Bóg.”

Podsumowując... te znaki są potwierdzeniem na to, że wszystko co robisz jest OK. Odnieś je po prostu do sytuacji/zdarzeń, które w tym czasie mają miejsce.

tu nie chodzi nawet o przykładowe liczby takie jak 17 czy 12 - POPATRZCIE NA CZAS MOJEGO ZAREJESTROWANIA SIĘ TUTAJ!

Znowu liczba 2, znowu takie same liczby

Nie rozumiem, jakie dwie liczby? Zarejestrowałeś się o godzinie 11.10.
"Choć podróże wciąż bałamucą nie mniej niż rajskie jabłka, smaku dodaje im perspektywa powrotu. Przedziwna nić Ariadny, która nie pozwoli na emocjonalne zatracenie w życiowych labiryntach." /Małgorzata Matera/
flapper Kobieta
 
Imię: beata
Posty: 144
Dołączył(a): 20 kwi 2010, 21:09
Droga życia: 9
Zodiak: skorpion

Re: "Chodzi" za mną liczba 2

Post 04 maja 2011, 11:53

flapper napisał(a):Nie rozumiem, jakie dwie liczby? Zarejestrowałeś się o godzinie 11.10.

Raz spojrzałam było 10:10, za chwilę już 11:10 ;)
Na tym forum ciągle się coś o 1 godzinę przesuwa :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron