Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Witam.
Nazywam się Michał i jestem studentem magisterskim Akademii Morskiej w Gdyni.

Zagłębiając się w wiedzę na temat rozwoju duchowego (buddyzm, hinduizm, huna, autohipnoza itp) otrzymałem od kolegi książkę czysto naukową ,bardzo jasno przedstawiającą badania i osiągnięcia z dziedziny fizyki kwantowej. Ukierunkowana była ona w odłam tej nauki dotyczący przeprowadzonych wielu badań na dużą skalę dotyczących obserwatora (świadomości) oraz wpływu ludzkich intencji na wszechświat.

Z tego źródła najbardziej przykuła moją uwagę kwestia że te same intencje kierowane przez większą ilość osób mają proporcjonalnie większą efektywność.

Wpadłem więc na pewien pomysł, a jako że jestem człowiekiem preferującym działanie zamiast zostawić go w swojej głowię chcę się z wami nim podzielić.

Zwracam się więc do wszystkich osób z trójmiasta lub okolic, praktykujących z czystymi intencjami medytację aktywną, wizualizacje lub cokolwiek w tym rodzaju aby przemyślały możliwość spotkania w jakimś terminie, określonym dopiero kiedy uzbieramy jakąś konkretną liczbę chętnych, w celu demokratycznego i anonimowego głosowania o najodpowiedniejszej intencji wspólnych medytacji a następnie praktyki medytacyjnej na wybrany temat. Oczywiście pozostawiam wolną wole w tym z jakim rodzajem medytacji czy wizualizacji ktoś będzie pracował. Ważne aby była ta sama intencja.

Takie spotkanie na pewno będzie miało też wiele pozytywnych skutków ubocznych jak poznanie osób o podobnych poglądach na świat, wymiana doświadczeń, wsparcie itp. Na pewno będzie to ciekawe i może idea się rozwinie, co umożliwi coraz większy wpływ na rzecz poprawy wibracji otaczającego nas regionu.

Nie ważne czy jesteś buddystą, hinduistą, człowiekiem new age, chrześcijaninem lub kimkolwiek innym. Nie zamierzam wchodzić w spekulacje czyje poglądy mają więcej racji. Potrzebujemy ludzi tolerancyjnych i otwartych dla których najważniejsze są dobre intencje. Wiedzcie że jestem takim samym człowiekiem jak wy i jestem otwarty na wszelkie sugestie jednak wszystkie omówimy dopiero kiedy dojdzie do pierwszego spotkania.

Póki co proszę o zgłaszanie chęci na take spotkanie informując mnie o tym mailowo. Proszę nie odpisywać tu na forum ponieważ postaram się umieścić tą informację na jak największej ilości tego typu forum i mogę nie ogarnąć wszystkich.

Jako że nie jestem żadnym autorytetem w tej dziedzinie będę szukał poparcia tej akcji przez jakąkolwiek osobę znaną w tej dziedzinie. O wszelkich postępach będę informował mailowo chętnych którzy okażą chęć uczestnictwa.

Mój meil: monkey69@op.pl

Liczę na wsparcie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wielkanocnych :)
monkey
 
Imię: michał
Posty: 2
Dołączył(a): 06 kwi 2012, 00:18
Droga życia: 4
Zodiak: baran / smok
Czy mogę pojawić się z kolegą 60 letnim? Sam też jestem wiekowy i chętnie będą z wami obcował.
ITO
Avatar użytkownikaINSPEK Mężczyzna
Pan
 
Posty: 47
Dołączył(a): 19 mar 2011, 11:21
Lokalizacja: Gdynia, EU
Oczywiście ! Wiek nie ma znaczenia. Proszę mi wysłać zgłoszenie na meila i jak uzbieramy sensowną ilość osób to się odezwę. Ludzie się nawet odzywają z dalszych stron że mogą bez fizycznego spotkania być z nami :)
monkey
 
Imię: michał
Posty: 2
Dołączył(a): 06 kwi 2012, 00:18
Droga życia: 4
Zodiak: baran / smok

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron