Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz SZKOŁA TANTRY SARITY
„TANTRA ESSENCE” FILIA W POLSCE
www.tuiteraz.eu www.szkolatantrysarity.tuiteraz.eu


ZAPRASZAJĄ 21 LISTOPADA 2012 godz. 19 - 21
NA BEZPŁATNY WYKŁAD NAUCZYCIELI TANTRY – SUTY I HEIDI
W WARSZAWIE
„ SEX TO SUPERCONSCIOUSNESS – TANTRYCZNA PODRÓŻ PRZEZ CZAKRY”
MIEJSCE: BIOSFEERA Al. Niepodległości 80


Obrazek

Poznawanie, rozumienie i otwieranie systemu czakr jest bramą do uniwersalnej świadomości. Kiedy system czakr jest przebudzony do swojego pełniejszego potencjału, doświadczamy ekstazy w codziennym życiu, odnajdujemy przepływ naszej twórczej ekspresji i jesteśmy zdolni do swobodnego kontaktu i duchowego połaczenia w naszych związkach.

Chakra oznacza dosłownie w sanskrycie „koło światła”. Uznaje się, że jest siedem głównych czakr, które stanowią energetyczne centra ciała eterycznego. Czakry występują w ciele jako kuliste struktury energetyczne i są czasem opisywane jako „lotosy”.
Wirują one z ogromną prędkością i u adepta rozwoju duchowego lśnią i mienią się energią. Czakry położone są wzdłuż linii kręgosłupa i to za ich pośrednictwem energia duchowa człowieka jest w kontakcie z energiami kosmosu.

Karl Gustaw Jung opisywał czakry jako „bramy świadomości”. Każda z czakr ma swoje unikalne znaczenie, działanie i połączenia, a także przypisany jej kolor. Aby zrozumieć działanie systemu czakr wyobraź sobie kryształ o wielu szlifowanych powierzchniach (fasetkach), który działa jak pryzmat. Czyste światło istnienia świeci poprzez pryzmat i jest rozszczepione na przeróżne kolory i częstotliwości. Każda z tych częstotliwości niesie w sobie wiedzę, która może zostać poznana poprzez skoncentrowanie się na konkretnym aspekcie ludzkiego ciała. Każda z czakr niesie więc dar, który ma nam do zaoferowania i który możemy otrzymać poznając eksplorując i poznając te czakrę oraz dążąć do jej zharmonizowania.
Kiedy znajdziemy już rozwiązanie koanu, kiedy uwolnimy drzemiącą energię danej czakry staniemy się mądrzejsi i przebudzeni w zakresie mądrości niesionej przez te czakrę.


PROWADZĄCY:

SUTA


Suta posiada ponad 20-letnie doświadczenia w sztukach uzdrawiania (różne formy masażu, pracy z oddechem i energią, medytacje i taniec transowy) i naucza tantry na całym świecie razem ze swoim zespołem ChooseBlissNow oraz z Saritą, z którą współtworzy 7-stopniowy Trening "Sex to Superconsciousness".
Znany jest ze swojej życzliwości i realistycznego, trzeźwego podejścia, jak również ze swojej głębokiej wiedzy na temat Tantry. Dzięki wrażliwości i współczuciu, jakie charakteryzuję Sutę, ludzie czują się przy nim zauważeni i zrozumiani, zarówno w swoich rozterkach, jak i wspaniałym potencjale. Suta wspiera innych w pełniejszym przeżywaniu życia oraz w tworzeniu intymności, która pozostawia poczucie spełnienia.
"Odnajduję wielką radość w inspirowaniu ludzi do odkrywania i badania nowych wymiarów zmysłowości oraz w byciu ich przewodnikiem w tworzeniu miłości życia, o jakiej marzą."
Suta najbardziej pokochał trzy rzeczy, a są to: dźwięk, ruch i medytacja. Sięga do tych pasji, by z wyczuciem tworzyć zapraszająca przestrzeń, w której dzieli się swoim doświadczeniem. Jego przekaz pełen jest mądrości i empatii. Znany jest z podejścia, które łączy dynamikę, pasję i życzliwość z mocnym stąpaniem po ziemi, a także ze swej ogromnej wiedzy na temat Tantry, energii, ludzkiego ciała i sposobów pogłębiania zdolności odczuwania i okazywania miłości. Warsztaty wspólnie z Saritą prowadzi od 10 lat, w Wielkiej Brytanii i całej Europie.
"Istotą mojej pracy jest dawanie ludziom, którzy czują, że "musi istnieć coś więcej", uzdrawiającego doświadczenia ciszy, bezczasowości i ekstazy, które rodzi się z ponownego połączenia energii seksualnej, miłości i Ducha."
http://www.chooseblissnow.co.uk

HEIDI ORAVASANI

Heidi towarzyszy innym w odnajdywaniu ich osobistej głębi dzięki naukom Tantry oraz w odkrywaniu siebie w związku z siłami natury. Jest przewodniczką w procesie rozwoju i przemiany – Vision Quest (indiańskie rytuały przejścia) oraz energoterapeutką TECHS (Tjitze's Energetic and Cellular Healing School). Prowadzi kursy Tantry dla Kobiet oraz dla Mężczyzn. Uczennica Mahasaatvy Ma Ananda Sarity. Współpracuje z tantryczną szkołą Sarity „Tantra Essence”. Ogromną radość sprawia jej towarzyszenie ludziom na drodze do życia pełnego miłości i satysfakcji. Źródłem siły i inspiracji są dla Heidi umiłowanie natury, Tantra oraz czerpanie z jej fińskich korzeni. Zamieszkuje w Londynie, gdzie prowadzi sesje Tantry oraz masażu tantrycznego. Prowadzi także warsztatu rozwojowe oraz sesje Birth Into Being, które umożliwiają uzdrowienie dzieciństwa, porodu i czasu płodowego.
www.beloved-earth.com

Obrazek

Zapraszamy na spotkanie z Tantrą i Tantryczną Szkołą „Tantra Essence”, założoną w Anglii przez jedną z najwybitniejszych nauczycielek tantry na świecie – z Saritą (Mahasaatva Ma Ananda Sarita). W 2012 - dzięki współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie - powstała polska filia Szkoła Tantry „Tantra Essence” i zajęcia odbywają się w Polsce. Szkoła Tantry oferuje uczestnikom wysokiej jakości warsztaty i szkolenia podczas których uczy przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, proponuje także wielowymiarowy rozwój osobisty. Zespół nauczycieli szkoły ma bogate i różnorodne doświadczenie w tantrze, medytacji, pracy z ciałem i seksualnością oraz w sztukach kreatywnych.

Program szkoły obejmuje:
• szkolenia tantry dla par (poziomy I-VII),
• wielostopniowe szkolenia tantry dla singli i par (I-VII)
• szkolenia tantry dla kobiet (I-IV)
• szkolenia tantry dla mężczyzn (I-IV)
• warsztaty tematyczne tantry dla singli i par
• kursy masażu tantrycznego
• kursy trenerskie

Zespół Szkoły Tantry – oprócz Sarity - tworzą akredytowani nauczyciele tantry z wieloletnim doświadczeniem: Chintan, Santoshi, Niten, Roxana, Vincent, Suta i Heidi.
Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.

Tantra to droga Rozwoju i Przemiany, przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne - jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy.

HARMONOGRAM SZKOŁY TANTRY „TANTRA ESSENCE” W POLSCE:

WRZESIEŃ

13.IX Wykład „Czym jest Trance Dance i Tantra?, prowadzą: Suta i Sashi (Warszawa)
14-16.IX Warsztat „Ecstatic Trans Dance”, prowadzą: Suta i Sashi (Warszawa)
21.IX Wykład „Tantra – Seks, Miłość, Duchowość”, Santoshi i Nitena (Warszawa)
22-23.IX Warsztat tantry „From Senses to Samadhi”, prowadzą: Santoshi i Niten (Warszawa)
26-30.IX „Tanta dla kobiet – Odkrywanie kobiecości”, prowadzi Santoshi stopień I (N.Kawkowo)
26- 30.IX „Tantra dla mężczyzn – Prawdziwa męskość”, prowadzi: Niten stopień 1 (N.Kawkowo)

PAŹDZIERNIK

18.X Wykład „Czym jest masaż tantryczny”, Suta i Heidi (Warszawa)
19-21.X Warsztat Masażu Tantrycznego dla początkujących , Suta i Heidi (Warszawa)

LISTOPAD

12.XI Wykład „Tantra dla par” , Roxana i Vincent (Warszawa)
13-18.XI Tantra dla par - Soul Mate Training, stopień 1, Grupa A, prowadzą: Roxana i Vincent (Nowe Kawkowo)
21.XI Wykład „Tantryczna podróż przez czakry” Suta i Heidi (Warszawa)
22-25.XI „Sex to Superconsciousness – Tantryczna podróż przez czakry”, stopień 1, Suta i Heidi (Nowe Kawkowo)
26.XI Wykład „Tantra dla par –poziom 2: Równowaga męsko- kobieca w związkach” , Roxana i Vincent (Warszawa)
27.XI – 2.XII Tantra dla par - Soul Mate Training, stopień 1, Grupa B, prowadzą: Roxana i Vincent (Nowe Kawkowo)

Więcej informacji i zapisy: www.szkolatantrysarity.tuiteraz.eu , www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu, Jacek Towalski 0602219382, , Biuro: 0662759576, Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366


Zapraszamy na Stronę Szkoły Tantra Essence na facebooku:
http://www.facebook.com/SzkolaTantrySarityTantraEssence
tuiteraz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 mar 2010, 14:38

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość