Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz SZKOŁA TANTRY SARITY
„TANTRA-ESSENCE” FILIA W POLSCE
www.tuiteraz.eu www.szkolatantrysarity.tuiteraz.eu

ZAPRASZAJĄ 12 LISTOPADA 2012 godz. 18-21
NA BEZPŁATNY WYKŁAD ROXANY I VINCENTA HEWETT W WARSZAWIE
„ TANTRA DLA PAR”
MIEJSCE: BIOSFEERA Al. Niepodległości 80


Obrazek

ROXANA HEWETT

Roxana jest wykwalifikowaną nauczycielką tantry. Szkolenia przeszła w Tantrycznej Szkole Przebudzenia u Mahasaatvy Anandy Ma Sarity i od 2004 roku naucza tantry z Saritą oraz prowadzi warsztaty Sex to Superconscious i Tantra Soul Mate. Ukończyła także Szkołę Uzdrawiania Barbary Brennan w USA, jest wykwalifikowanym lekarzem Shiatsu i nauczycielem szkoły Steinera. Praktykuje Chi Gong, medytację i joge. Jej radością jest bycie świadkiem i pomocnikiem uczestników warsztatów w rozwijaniu ich potencjału seksualnego i miłosnego. O sobie mówi: Moją misją jest podążanie za echem boskości na dwa sposoby: w mojej duszy i służąc innym. Moim celem jest pomaganie im w dotarciu do tego echo i odżywieniu go, czyniąc go mocnym drogowskazem święcącym w ich życiu z wewnątrz. To tej wiecznej obecności w każdym, z namaszczeniem i wielką radością, oferuję moją pracę uzdrowiciela i nauczyciela.
www.tantrawithroxana.com

VINCENT HEWETT

Jestem międzynarodowym nauczycielem Tantry w linii Osho, od 2004 roku uczyłem się Tantry za pośrednictwem Mahasatvaa Sarity. Razem z moją żoną Roxaną prowadzę warsztaty Tantra Soulmate Szkoły Przebudzenia. Moje podejście do tantry jest pragmatyczno-eksperymentalne i jestem członkiem Stowarzyszenia Dusz Jasona Shulmana zaangażowanego w program kabalistycznego uzdrawiania. Czerpię z moich doświadczeń w architekturze i projektowaniu by budować mocne fundamenty i wspierające struktury w pracy grupowej. Mam szczególny entuzjazm i zaangażowanie do prowadzenia warsztatów dla mężczyzn.
www.lucidlovetantra.com


Obrazek

Zapraszamy na spotkanie z Tantrą i Tantryczną Szkołą „Tantra Essence”, założoną w Anglii przez jedną z najwybitniejszych nauczycielek tantry na świecie – z Saritą (Mahasaatva Ma Ananda Sarita). W 2012 - dzięki współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie - powstała polska filia Szkoła Tantry „Tantra Essence” i zajęcia odbywają się w Polsce. Szkoła Tantry oferuje uczestnikom wysokiej jakości warsztaty i szkolenia podczas których uczy przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, proponuje także wielowymiarowy rozwój osobisty. Zespół nauczycieli szkoły ma bogate i różnorodne doświadczenie w tantrze, medytacji, pracy z ciałem i seksualnością oraz w sztukach kreatywnych.

Program szkoły obejmuje:
• szkolenia tantry dla par (poziomy I-VII),
• wielostopniowe szkolenia tantry dla singli i par (I-VII)
• szkolenia tantry dla kobiet (I-IV)
• szkolenia tantry dla mężczyzn (I-IV)
• warsztaty tematyczne tantry dla singli i par
• kursy masażu tantrycznego
• kursy trenerskie

Zespół Szkoły Tantry – oprócz Sarity - tworzą akredytowani nauczyciele tantry z wieloletnim doświadczeniem: Chintan, Santoshi, Niten, Roxana, Vincent, Suta i Heidi.
Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, które celebruje radość i zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.

Tantra to droga Rozwoju i Przemiany, przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne - jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy.

HARMONOGRAM SZKOŁY TANTRY „TANTRA ESSENCE” W POLSCE:

WRZESIEŃ

13.IX Wykład „Czym jest Trance Dance i Tantra?, prowadzą: Suta i Sashi (Warszawa)
14-16.IX Warsztat „Ecstatic Trans Dance”, prowadzą: Suta i Sashi (Warszawa)
21.IX Wykład „Tantra – Seks, Miłość, Duchowość”, Santoshi i Nitena (Warszawa)
22-23.IX Warsztat tantry „From Senses to Samadhi”, prowadzą: Santoshi i Niten (Warszawa)
26-30.IX „Tanta dla kobiet – Odkrywanie kobiecości”, prowadzi Santoshi stopień I (N.Kawkowo)
26- 30.IX „Tantra dla mężczyzn – Prawdziwa męskość”, prowadzi: Niten stopień 1 (N.Kawkowo)

PAŹDZIERNIK

18.X Wykład „Czym jest masaż tantryczny”, Suta i Heidi (Warszawa)
19-21.X Warsztat Masażu Tantrycznego dla początkujących , Suta i Heidi (Warszawa)

LISTOPAD

12.XI Wykład „Tantra dla par” , Roxana i Vincent (Warszawa)
13-18.XI Tantra dla par - Soul Mate Training, stopień 1, Grupa A, prowadzą: Roxana i Vincent (Nowe Kawkowo)
21.XI Wykład „Tantryczna podróż przez czakry” Suta i Heidi (Warszawa)
22-25.XI „Sex to Superconsciousness – Tantryczna podróż przez czakry”, stopień 1, Suta i Heidi (Nowe Kawkowo)
26.XI Wykład „Tantra dla par –poziom 2: Równowaga męsko- kobieca w związkach” , Roxana i Vincent (Warszawa)
27.XI – 2.XII Tantra dla par - Soul Mate Training, stopień 1, Grupa B, prowadzą: Roxana i Vincent (Nowe Kawkowo)

Więcej informacji i zapisy: www.szkolatantrysarity.tuiteraz.eu , www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu, Jacek Towalski 0602219382, , Biuro: 0662759576, Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366
tuiteraz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 mar 2010, 14:38

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości