Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Witam serdecznie,

Jestem jednym z wolontariuszy działającym w Imieniu Stowarzyszenia Amma-Polska. Wszystkich zainteresowanych rozwojem duchowym chciałbym serdecznie zaprosić na wizytę Swamiego Shubamrity Chaitanya. Poniżej oficjalne zaproszenie:

Kochani!

Na początku lipca br. będziemy mieli zaszczyt gościć w Polsce po raz kolejny jednego z najbliższych uczniów Śri Maty Amritanandymayi zwanej Ammą - Swamiego Shubamritę Chaitanya . Swami poprowadzi programy w Kielcach i w Warszawie.

W ramach spotkania wygłosi wykład pt.” Wypełniając cel życia”, poprowadzi krótką medytację oraz śpiew badżanów.

02.07 godz. 19.00 Kielce LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Ks. Piotra Ściegiennego 15

03.07 godz. 19.00 Warszawa XLV LO im. Romualda Traugutta, ul. Miła 26

Zapraszamy.

Stowarzyszenie Amma - PolskaBrahmachari Shubamrita Chaitanya jest jednym z najbliższych uczniów Ammy, jak również Jej osobistym tłumaczem. Urodził się na południu Indii, a wychowywał w Bombaju. Jest absolwentem Wydziału Biologii i Chemii na tamtejszym Uniwersytecie. Po spotkaniu z Ammą w 1987 roku zamieszkał w Jej aszramie, w Amritapuri. W 1996r. otrzymał święcenia i został mnichem. Przez wiele lat Br. Shubamrita był redaktorem czasopisma aszramowego Matruvani”. Jest autorem wielu pięknych pieśni, które śpiewa Amma.

Obecnie Br. Shubamrita podróżuje po świecie (Europie, Indiach, Australii i Afryce) prowadząc publiczne programy i nauczając techniki medytacji IAM. Podczas programów w Polsce wygłosi wykłady o życiu Ammy, o Jej naukach oraz na temat tego jak zastosować duchowe zasady w naszym codziennym życiu. Poprowadzi także śpiew duchowych pieśni bhajanów oraz krótką medytację.

Wszystkie programy publiczne są otwarte dla wszystkich i wolne od opłat.

dodatkowych informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów:
601 711 831 dla spotkania w Kielcach

509 866 322 dla spotkania w Warszawie

adres mail:
info@amma-polska.pl

Lub jeśli coś przychodzi jeszcze proszę pytać na forum.
Pozdrawiam i zapraszam z miłością :)
http://tinypic.com/view.php?pic=2mmblvt&s=5
To_masz
 
Imię: Tomek
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2013, 00:32

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość