Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Witajcie poszukiwacze Prawdy. Jesteście specjalną kategorią ludzi, poszukujecie Prawdy od tysięcy lat. W obecnym życiu doszliście do etapu, w którym już wiecie, że dobra doczesne nie dają wam radości. A więc co ją daje? Radość nie ma cechy dualizmu tak jak szczęście czy nieszczęście. Radość jest zawsze radością i pochodzi od Ducha, który rezyduje w waszym sercu - tego poszukujecie.

W Sahaja Yodze poprzez Samorealizację otrzymujecie połączenie z waszym Duchem i zaczynacie go czuć na swoim systemie nerwowym, innymi słowy stajecie się sobą. Od tego momentu zaczyna się przebudzenie, wzrost duchowy i medytacja - stan świadomości wolny od myśli.

Podróż, którą było mi dane zacząć kilka lat temu, doprowadziła mnie do miejsca, w którym mam pragnienie dzielić się wiedzą o Samorealizacji z innymi poszukiwaczami. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Was na miesięczny kurs medytacji (4 spotkania) w każdą niedzielę października o 21:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://sahajayoga.pl/medytacja/medytacja-kurs-online-edycja-i/

Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość