Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
MAJOWA NIEDZIELA OTWARTA W "ANIMIE" - gratisowe zajęcia
Joga dla bioder, konsultacja u psychologa - specjalisty od odchudzania oraz porada numerologiczną oraz inne atrakcje. W prezencie!

JOGA dla BIODER

Kiedy?
27 maja, niedziela, godz. 10.30-12.30

Biodra to centrum energetyczne człowieka, to źródło kobiecości. Katarzyna Chustecka zaprasza na sesję hatha jogi poświęconą rozluźnianiu i otwieraniu tej części ciała.

Siedzący tryb życia i stresy wpływają na kumulowanie się napięć w miednicy
(w mięśniu lędźwiowo - biodrowym). Powoduje to bóle w dolnych plecach,
napięcia w pachwinach i dysfunkcje układu moczowo - płciowego. Dzięki
odpowiednio dobranym asanom (pozycjom jogi) nauczymy się właściwego
ustawienia tej części ciała i odczujemy jak dobroczynnie wpływa to na pracę
kręgosłupa, narządów wewnętrznych i nóg. Rozluźnienie i odprężenie pozwoli
na właściwe ukrwienie wnętrza miednicy i przepływ energii.

Niech popłynie energia z bioder!

Wcześniejsza praktyka jogi nie jest konieczna.
Czas 90 min. Zaczynamy o godz. 10.30

Po sesji półgodzinna medytacja

KATARZYNA CHUSTECKA Jogę wg metody B.K.S Iyengara praktykuję od roku 1998. Rozpoczynałam pod okiem Adama Bielewicza, czerpałam też wiedzę od wielu wspaniałych nauczycieli z Polski i zagranicy: Jerzego Jaguckiego, Konrada Kocota, Marka Migały, Romana Grzeszykowskiego, Faeqa Birii, Lois Steinberg i innych. Odbyłam kurs w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach, szkoliłam się też u Sharata Arory na Goa. Posiadam legitymację instruktora rekreacji ruchowej Wyższej Szkoły Trenerów Sportu uprawniającą do prowadzenia zajęć jogi. Jestem uczestniczką Kursu Nauczycielskiego Introductory II.
Założyłam Ośrodek Equanimus http://www.equanimus.pl

PORADA NUMEROLOGICZNA

Kiedy?
27 maja, niedziela, godz. 12 - 15

W numerologii zawarte są ważne informacje. O naszej osobowości, talentach, rodzinie z której pochodzimy, partnerstwa, wskazówki dotyczące przeznaczenia i życiowych wyzwań. Dorota Dukowicz będzie w Animie do dyspozycji, żeby odpowiedzieć na Wasze pytania w oparciu o swoją ezoteryczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi.

DOROTA DUKOWICZ Tarocistka, doradca życiowy (http://www.strefa22.com) Absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku. Ukończyła profesjonalne szkolenia i warsztaty związane z pracą duchową i rozwojem osobistym.

KONSULTACJA PSYCHOLOGA

Kiedy?
27 maja, niedziela, godz. 15 - 18

Ewa Klepacka - Gryz zajmująca się m.in.: terapią osób cierpiących na zaburzenia odżywiania (nadwaga, kompulsywne objadanie się, uzależnienie od jedzenia np. od słodyczy, anoreksja, bulimia), kobiet przechodzących życiowe kryzysy (min. z powodu problemów w związku, menopauzy, tożsamości płciowej, trudności zawodowych, problemów wychowawczych z dziećmi) oraz osób cierpiących na dolegliwości psychosomatyczne (migreny, bóle kręgosłupa, alergie, problemy skórne, bolesne miesiączki, częste infekcje) - udzielać będzie 20-minutowych konsultacji psychologicznych, które mogą Wam pomóc w rozpoznaniu problemu, który potrzebujecie rozwiązać.

EWA KLEPACKA - GRYZ Psycholog, terapeutka, autorka 8 poradników psychologicznych, ekspert GlaxoSmithKline w ramach akcji: "Schudnij z alli", współtwórczyni Ośrodka Świadomego Życia w Nowej Studnicy (gdzie m.in.: prowadzone są turnusy świadomego odżywiania według mojego autorskiego programu).
http://www.terapiavia.com

MEDYTACJA
godz. 18 -19

ZAPISY:
Aleksandra Nowakowska
tel. 0501 133 703
e-mail: aleksandra.nowakowska7@gmail.com

Gdzie?
Rozwojownia Anima
ul. Myśliborska 53
03- 183 Warszawa – Białołęka
Lokalizacja

więcej informacji: http://rozwojowniaanima.pl/GRATISOWE ZAJĘCIA
- joga dla bioder, porada numerologiczna i konsultanta u psychologa, specjalisty od odchudzania, medytacja oraz inne atrakcje

Rozwojownia Anima, ul. Myśliborska 53, Warszawa - Białołęka
27 maja, godz. 10-30 - 19
więcej informacji: http://rozwojowniaanima.pl/
zapisy: tel. 0501 133 703
swissjazz Mężczyzna
 
Imię: Paweł
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sty 2011, 14:24

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron