Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Od lutego w gdańsku rozpoczynają się cykle spotkań poruszające różne ciekawe z perspektywy tego forum tematyki. Na początek polecą tematy związane z odżywianiem i świętą geometrią.
Cykle te będą się odbywać w 1 i 3 czwartek każdego miesiąca w restauracji La Fontaine, ul. Dyrekcyjna 2/4, (Wejście od ul.Kupiecka), Gdańsk. Obiekt ulokowany jest w centrum koło zieleniaka i błędnika.
Wraz z nowymi wydarzeniami będę aktualizować ten temat.

7 luty 2013 - Wibracja jedzenia i energetyka człowieka

Fruitosophy zaprasza na cykl spotkań:

"Zdrowa filozofia świadomego odżywiania"

W każdy pierwszy czwartek miesiąca Fruitosophy zaprasza na spotkania gdzie będzie poruszana tematyka: świadome odżywianie, holistyczne podejście do diety i rozwoju, eliminacja szkodliwych nawyków żywieniowych, psychosomatyka dolegliwości fizycznych (metafizyka chorób).
Podczas tych spotkań łączymy zagadnienia z zakresu dietetyki z duchowością człowieka.


- Jaki wpływ ma nasz sposób odżywiania na nasze myśli i zdrowie?
- Jakie są prawdziwe przyczyny naszych chorób?
- Czy naprawdę potrzebujemy porad lekarzy, dietetyków i specjalistów?
- Czy poprzez zmianę diety, sposobu myślenia i nastawienia do świata jesteśmy w stanie wyleczyć się sami?

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj!


Temat najbliższego spotkania:

7 LUTY 2013 - WIBRACJA JEDZENIA I ENERGETYKA CZŁOWIEKA

Każdy człowiek, zwierzę, roślina, przedmiot, wszystko we wszechświecie ma swoją określoną wibrację i energię. Gdy w naszym organizmie przeważają niskie wibracje, wtedy nasz układ odpornościowy słabnie i ciało zaczyna chorować. Naukowcy W. Ostertag i S. Burr odkryli, że pożywienie nie jest w pierwszej kolejności nośnikiem kalorii, ale nośnikiem światła i informacji.
A zatem czy wibracja jedzenia, które spożywamy może mieć wpływ na nasz sposób myślenia i zachowania?

[ Obrazek ]

Spotkanie odbędzie się w restauracji La Fontaine, Gdańsk.
ul. Dyrekcyjna 2/4 (Wejście od ul. Kupiecka),
w dniu: 7 luty 2013 (czwartek), godz. 18:00
Wstęp: 20zł
Więcej informacji: http://www.fruitosophy.com/pl
http://www.frutarianka.blogspot.com

Spotkanie jest wstępem do całodniowych warsztatów które odbędą się 2 marca w Gdynii. więcej informacji: http://fruitosophy.com/pl/warsztaty/gdynia2marzec/


Prowadzący:


Alani Satori
Z wykształcenia filozof oraz organizator imprez kulturalnych. W czerwcu 2010 radykalnie zmieniła swoje życie i rozpoczęła swoją przygodę z surowo-wegańską dietą. W tym czasie wyleczyła się z chorób i nałogów oraz zaczęła spełniać swoje marzenia. Organizowała wiele warsztatów i spotkań na temat surowej wegańskiej diety oraz świadomego i intuicyjnego odżywiania. Swoje doświadczenia opisuje na popularnym blogu: http://www.frutarianka.blogspot.com
W sierpniu 2012 miała okazję pracować przy otwarciu witariańskiej restauracji Raw Organic w Krakowie. W ubiegłym roku prowadziła warsztaty świadomego jedzenia w Katowicach, współorganizowała i prowadziła warsztaty Spectrum Rozwoju w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, była prelegentką podczas Konwentu Świadomości Fraktalnej w Gdyni.


Piotr Denis:
Jest weganinem a najczęściej odżywia się witariańsko. Weganizm wybrał dlatego, że czuje się z tym znacznie lepiej, lżej i przyjemniej. Odeszły "nieuleczalne" alergie, przestał chorować i stał się szczęśliwym człowiekiem. Jego umysł na diecie roślinnej funkcjonuje znacznie klarowniej, szybciej i sprawniej. Potrzeba mniej snu zaś poziom energii jest znacznie większy i stabilniejszy.
Tematyka psychosomatyki chorób oraz praktycznego wglądu w źródło naszych dolegliwości jest ulubionym tematem Piotra. Sam wielokrotnie podkreśla, że usunięcie pierwotnych przyczyn i szkodliwych tendencji w podświadomości jest absolutnie niezbędne aby nastapiło pełne uzdrowienie na wszystkich poziomach naszej istoty.
Swoją wiedzę teoretyczną lubi przekładać na praktykę. Na codzień z powodzeniem pracuje technikami huny.
Brał udział w otwieraniu pierwszej witariańskiej restauracji w Polsce, pomagał w organizacji wielu festiwali.

UWAGA!!!

Osoby, które przyjdą na spotkanie 7 lutego otrzymają zniżkę na udział w wykładzie ,,Święta geometria w sztuce i projektowaniu", który poprowadzi Tomasz Gruba w dniu: 21 luty 2013 (czwartek), o godz. 18:00.

Zapraszamy! http://www.facebook.com/events/142831102540524/
Wykłady z cyklu ,,Nasiona Wiedzy" odbywać się będą w każdy trzeci czwartek miesiąca! Serdecznie zapraszamy!


Obrazek

21 luty 2013 - Święta geometria w sztuce i projektowaniu

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś czym jest esencja piękna, zdrowia, wydajności i harmonii?

Słonecznie zapraszam wszystkie twórcze istoty na spotkanie pt. Święta geometria w sztuce i projektowaniu.

Święta geometria to dziedzina nauki, która po wiekach zapomnienia teraz ponownie jest odkrywana przez naszą cywilizację. W średniowieczu znano ją pod pojęciem harmonika. Opisuje ona matematyczne zasady funkcjonowania natury i budowy rzeczywistości.
Jeżeli się jej przyjrzymy, okazuje się, że jest ona kluczem do rozumienia budowy wszechświata, językiem stworzenia i podstawą wszelkiego życia. A przede wszystkim kluczem do zrozumienia nas samych.
Ludzie, aby tworzyć lepsze i wydajniejsze rzeczy, często podpatrują naturę, ale i tak ciągle daleko nam do jej perfekcji. Jedynie poznając jej sekretny kod tworzenia, możemy się do tej perfekcji przybliżać.
Najbardziej wydajne urządzenia na świecie, najbardziej zdrowe domy, najpiękniejsze dzieła sztuki oraz najwybitniejsza muzyka, są tworzone na jej zasadach, ponieważ św. geometria w rzeczy samej opisuje esencję piękna, perfekcyjną wydajność i harmonię. Jej zastosowanie nie ma granic dla ludzkiej pomysłowości. Z każdym rokiem odkrywane są nowe sposoby adaptowania jej do naszego życia w technologii, architekturze, muzyce, biznesie, zdrowiu, ogrodnictwie oraz rzeczach codziennego użytku.

Zapoznanie się z tą wiedzą wnosi wiele wartości w osobistej twórczości, poprzez podniesienie jakości, wytrzymałości, wydajności, piękna i harmonijnego rozprowadzania energii.
Dlatego też jest to szczególnie użyteczna wiedza dla artystów i projektantów.

Na spotkaniu dowiesz się jak korzystać z tej wiedzy na własny twórczy użytek.
A także w multimedialny sposób przedstawione zostaną praktyczne sposoby stosowania jej przez wielu twórców na całym świecie.

[ Obrazek ]

Spotkanie odbędzie się w restauracji La Fontane
ul. Dyrekcyjna 2/4 (Wejście od ul. Kupiecka), Gdańsk

w dniu: 21 luty 2013 (czwartek), godz. 18:00

Spotkanie poprowadzi: Tomasz Gruba

Wejście: 20zł


Prowadzący o sobie:
Nazywam się Tomasz Gruba już od młodzieńczych lat bardzo interesowała mnie natura egzystencji. Dość wcześnie w swoim życiu zainteresowałem się takimi naukami jak fizyka kwantowa oraz filozofia. Podczas życia moje zainteresowania ulegały ciągłej zmianie. Moją uwagę przyciągały takie dziedziny wiedzy jak astronomia, fizyka informacyjna, św. geometria, cymantyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, joga, psychologia, ekologia, ale cel cały czas pozostawał jeden zrozumieć sens istnienia i naturę rzeczywistości. Przez ostatnią dekadę, moją pasją stały się głównie zagadnienia z zakresu duchowości i relacji miedzy ludzkich. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. W swojej działalności współorganizowałem min. takie wydarzenia jak Science of Spirit, Konwent Świadomości Fraktalnej ( konwent.fraktalni.pl ), Festiwal Filmów Kontrowersyjnych ( ffk.org.pl ), warsztaty świadomego śnienia, warsztaty integracji nieświadomości. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują.


Każdy kto zagości na spotkaniu otrzyma zniżkę 25% na udział w wykładzie "Psychosomatyka chorób oraz Emocjonalne aspekty jedzenia. ", który poprowadzą Alani Satori i Piotr Denis w dniu: 7 marca 2013 (czwartek), o godz. 18:00.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu pt. „Wibracja jedzenia i energetyka człowieka” już 7 lutego. Serdecznie was zapraszam, więcej informacji pod linkiem: http://www.facebook.com/events/410797735665600
Cykl spotkań „Zdrowa filozofia świadomego odżywiania" będzie się odbywać w każdy pierwszy czwartek miesiąca w restauracji La Fontaine o godz. 18:00.


Obrazek

Zapraszam was do wzięcia udziału i wspierania naszej akcji podnoszenia świadomości społecznej :)


Obrazek
Piotr84 Mężczyzna
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sie 2011, 03:59
Lokalizacja: Gdynia

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości