Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 12 maja 2007, 02:08

Palomita napisał(a):pepex , morphia , Mesive - w tym temacie trzeba naprawde miec troche wiecej zyciowego doswiadczenia. Nie traktujcie tego tak bardzo osobiscie,nie obrazajcie sie , ze tego doswiadczenia nie macie

eee... przepraszam, ale dlaczego uważasz ze nie mam w tym temacie doswiadczenia?
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 12 maja 2007, 08:46

Dyskryminacja wiekowa ot co :| Znam faceta, który jest cholernie nieodpowiedzialny, rozwiódł się ze wspaniałą kobietą, gdyż wydawało mu się, że nie może z nią wytrzymać (na jej miejscu nawet nie wychodzilbym za niego), facet na prawdę nie zasluguje na te swoje 47 lat, więc jesli ktoś mi powie, że on jest bardziej "dorosły" ode mnie to go wyśmieję. Oczywiście pewnie umie auto naprawić, pieniądze pokaźne zarabiać, ale myśle że jest wielu takich jak on - których rozwój emocjonalny zatrzymał się na pewnym etapie, a może i zaczął się cofać.

P.S. Diawlo - skończyłem dialog z Tobą - na pewne ekscesy nie warto tracić energii.
P.P.S. Trzeba było ukryć swój wiek na tym forum jak to co sprytniejsi zrobili...
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 12 maja 2007, 16:49

pepex - dlatego : " Wydaje mi się (ale to tylko mi sie wydaje Razz), że mężczyźni wolniej się zakochują od kobiet - dlatego może kobiet jest wiecej?"

Mesive,to jest tylko i wylacznie Twoj punkt widzenia. Dosc dziecinny zreszta jak na kogos kto zajmuje sie rozwojem duchowym.
Ukrywanie swojego wieku jest tez dziecinne.Przykro mi skoro poczules sie zdyskryminowany.Wiecej sie nie powtorzy.
"Wszystko co dostrzegasz w swiecie,stanowi pochodna Twoich o nim wyobrazen"
Avatar użytkownikaPalomita Kobieta
niepoprawna optymistka
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 lis 2006, 01:19
Lokalizacja: Benidorm
Droga życia: 22
Typ: wloczega
Zodiak: wodnik

Post 12 maja 2007, 21:30

Morphiu , nikt nie patrzy na Ciebie z góry , chyba że Bóg:).
Na pewno , nie przeżyłem takiej miłości jak Ty, czy tam oni , bo nawet nie potrzebuję wyobrażać sobie , jak ktoś inny , przeżywa swoją miłość , wiem jak przeżywam swoją i tyle :) Wiem że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje i że istnieje miłość platoniczna :) , tak samo jak wiem że miłość można wyrazić słowami i to jest moje zdanie .Niektórzy z was zaprzeczają temu i to jest wasze zdanie :) , jest ok dla mnie .Mówiłem, że z racji wieku, przeżyć i doświadczenia, mogę coś powiedzieć , a nie że jestem od Was mądrzejszy :) , tym bardziej że macie mnie naśladować :)

ps.morphiu :)ja cytuję .....masz racje , przeważnie to co uważam za stosowne ale nie mówię że warto to naśladować i cytuj sobie , mnie to nie obchodzi. :)
Mesiwe- właśnie ukrywaniem się ,udowadniasz jaki jesteś naprawdę sprytny i.......:)
Pozdrawiam :)
Dla przyjaciół nawet ciemność nocy i milczenie są rozmową :)
diawlo Mężczyzna
Om Mani Padme Hum
 
Imię: Jacek
Posty: 126
Dołączył(a): 29 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: skoczów
Droga życia: 1
Zodiak: skorpion

Post 12 maja 2007, 22:38

eee o czym wy w ogole rozmawiacie?! wiek akurat nie gra zadnej tutaj roli... czasami bywa tak ze osoba np 17letnia jest bardziej doswiadczona [wiecej przezyla] niz osoba w wieku np 30 lat... wiec nie wiem o co wam chodzi? a poza tym temat nie jest o tym kto ma wiecej dopowiedzenia w sprawie milosci bo jest bardziej doswiadczony dlatego ze ma wiecej lat :)
Avatar użytkownikaMoNiKa ;] Kobieta
 
Posty: 24
Dołączył(a): 04 maja 2007, 21:38
Droga życia: 1
Zodiak: wodnik

Post 13 maja 2007, 01:54

Palomita napisał(a):pepex - dlatego : " Wydaje mi się (ale to tylko mi sie wydaje Razz), że mężczyźni wolniej się zakochują od kobiet - dlatego może kobiet jest wiecej?"

Zawsze tak było że im dłużej trwało moje zakochiwanie, tym miłość była bardziej owocna :) A nie moge na to spojrzeć z punktu widzenia kobiety (a zauważyłem, że Kobiety szybcijem mówią 'kocham') - dlatego pisze ze 'mi sie wydaje'.
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 13 maja 2007, 09:26

diawlo napisał(a):Mesiwe- właśnie ukrywaniem się ,udowadniasz jaki jesteś naprawdę sprytny i.......

mesive napisał(a):P.P.S. Trzeba BYŁO ukryć swój wiek na tym forum jak to co sprytniejsi zrobili...

Ktoś tu chyba nie umie czytać... :dontknow:

MoNiKa ;] napisał(a):czasami bywa tak ze osoba np 17letnia jest bardziej doswiadczona [wiecej przezyla] niz osoba w wieku np 30 lat...

Dokładnie o to mi chodziło :) Szacun dla Ciebie.
diawlo napisał(a):i że istnieje miłość platoniczna

Tu akurat po raz pierwszy się z Toba zgodzę - jesli oczywiście mówisz o miłości w jedną stronę, która nie ma możliwości dopełnienia się w drugiej osobie, a nie o uczuciu jakie darzy się nigdy nie spotkane gwiazdy show-biznesu. W końcu gdy kończy się związek najczęściej jest tak, że jedna z osób przez jakiś czas kocha jeszcze tę drugą... Kocha niestety w jedną stronę...
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 13 maja 2007, 11:08

Mesive, ale milosc platoniczna wcale nie polega na milosci w jedna strone, wrecz przeciwnie, to jest takie dopelnienie dusz tylko zarazem jest to taka milosc asexualna.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 maja 2007, 11:45

Szczerze mówiąc, to wcale się nie cieszę, że nie wiem pewnych rzeczy, że nie mam większego doświadczenia. Może wtedy byłoby łatwiej zrozumieć i rozwiązać problemy.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 13 maja 2007, 18:49

www.ściąga.pl
"Miłość platoniczna
Człowiek, który kocha w ten sposób obsesyjnie myśli o osobie kochanej, ale niestety jest to miłość, której zazwyczaj nie możemy osiągnąć. Do naszych idoli, osób, które uważamy za autorytet – tą miłość można nazwać wielkim podziwem lub po prostu pożądaniem fizycznym. Bardzo chcielibyśmy, żeby z wybrankiem łączyło nas coś więcej, ale miłością platoniczną darzymy osoby, które są od nas dużo starsze i mają swoje rodziny albo sławne gwiazdy z telewizji i wiadomo, że szanse na związek nie ma prawie wcale…"

no nie wiem Meph czy sie zgodzić z Twoją definicją...
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 13 maja 2007, 22:49

Mesive, podpieranie się ściągą.pl czy wikipedią to jak podpieranie się słowami "bo tata Marcina powiedział..." Zarówno w ściądze jak i wikipedii teksty tworzone są przez "zwykłych" ludzi, a nie osoby wiarygodne. Nieraz pisane są wierutne bzdury :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 14 maja 2007, 07:50

Podpieram się tekstem, który jest w 99% podobny do mojego zdania, a nie chce mi się zmóżdżać i formułować własnych myśli, jesli gdzies zostały one już spójnie sformułowane :)
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 17 maja 2007, 08:43

morphia,ale na tym wlasnie polega droga kazdego z nas.Na zbieraniu WLASNYCH doswiadczen. Gdybym majac 19 lat rozwiazywala problemy z obecnym bagazem doswiadczen,moje zycie wygladaloby zupelnie inaczej :-) I to nie jest kwestia : gorzej,lepiej.Po prostu inaczej.Tak mialo byc.Kazdy czlowiek podejmuje najlepsze dla siebie w danym momencie decyzje.Dlatego tez nigdy nie mozna zalowac swoich decyzji,czy nie daj Boze miec z ich powodu wyrzutow sumienia.W ktoryms momencie swojego doroslego zycia bardzo dobrze to zrozumialam.Miej zaufanie do siebie i do tego co czujesz.Jezeli tylko bedziesz sluchala swojego serca - niczego nie zrobisz zle.Nawet gdyby okazalo sie po czasie,ze decyzja nie byla sluszna ( z Twojego punktu widzenia ) to........i tak byla sluszna,bo tego doswiadczenia Ci bylo trzeba.
"Wszystko co dostrzegasz w swiecie,stanowi pochodna Twoich o nim wyobrazen"
Avatar użytkownikaPalomita Kobieta
niepoprawna optymistka
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 lis 2006, 01:19
Lokalizacja: Benidorm
Droga życia: 22
Typ: wloczega
Zodiak: wodnik

Post 17 maja 2007, 08:53

Meph to bylo tak :
ONA : Kocham Cie ! A Ty tez ?
ON : Tak.Ja siebie tez. :-)
"Wszystko co dostrzegasz w swiecie,stanowi pochodna Twoich o nim wyobrazen"
Avatar użytkownikaPalomita Kobieta
niepoprawna optymistka
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 lis 2006, 01:19
Lokalizacja: Benidorm
Droga życia: 22
Typ: wloczega
Zodiak: wodnik

Post 17 maja 2007, 16:56

Palomita napisał(a):morphia,ale Tak mialo byc.Kazdy czlowiek podejmuje najlepsze dla siebie w danym momencie decyzje.Dlatego tez nigdy nie mozna zalowac swoich decyzji,czy nie daj Boze miec z ich powodu wyrzutow sumienia.W ktoryms momencie swojego doroslego zycia bardzo dobrze to zrozumialam.Miej zaufanie do siebie i do tego co czujesz.Jezeli tylko bedziesz sluchala swojego serca - niczego nie zrobisz zle.Nawet gdyby okazalo sie po czasie,ze decyzja nie byla sluszna ( z Twojego punktu widzenia ) to........i tak byla sluszna,bo tego doswiadczenia Ci bylo trzeba.
Brawo Palomita nic dodać nic ująć tylko słuchać i...czynić czego Tobie ,sobie i Państwu życzę zachęcając jednocześnie do bardziej...przeżywania miłości i przejawiania Jej najlepiej do całego świata i wszystkich jego darów , zaczynając od TEJ którą najłatwiej... zapałać. Pamiętając jednocześnie o kluczowym słowie które w różnych odmianach dobrze było by sobie przyswoić -INACZEJ-bo tak w ogóle to wszystko co poznajemy ,przeżywamy ,odczuwamy , wygląda INACZEJ dla różnych osób , z różnej perspektywy i czasu ,oraz zyciowych przeżyć . I jedyne co należy i warto to nie porównywać stopniując, tylko wzbogacać przeżywając jak najpiękniej i najpełniej. Bo... każda miłość jest pierwsza ,romantyczna najszczersza... na jaką nas dziś stać- a tak w ogóle to jest NASZA I W NAS a wszyscy inni są nam tylko pomocni aby to poczuć i poznać i piękne jest to że ta "pomoc" w trakcie poznawania potrafi nas tak uwznioślać i wzbogacać . MIŁOŚĆ to dar -więc szanujmy GO bo wcale nie musiał nam być dany i cieszmy się jeżeli JUŻ POTRAFIMY KOCHAĆ :roll:
Avatar użytkownikarembrant Mężczyzna
 
Imię: wir
Posty: 16
Dołączył(a): 11 kwi 2007, 21:00

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron